עיצוב אתרים

לעיצוב אתרים תפקיד מהותי ומרכזי, עיצוב אתרים מציג עולם מסקרן ללא גבולות בו כל אחד מאתנו, פרטי, מסחרי, או ציבורי, יכול למצוא את הדרך לייצג את עצמו בפניי קהל עצום. לנוכח ריבוי המידע ברשת, בעת בניית אתרים יש לתת את הדעת בהיבט הוויזואלי בנוסף על ההיבט הטכנולוגי, חשוב ליצור ביניהם שיווי משקל נכון שייתן את המענה המתאים ביותר הן ברמה העסקית והשיווקית והן ברמה האישית. עיצוב נכון מעביר מסרים אל הגולש עוד לפניי שהתחיל לקרוא ולהתרשם בצורה מודעת.

עיצוב אתרים על כל גווניו...

WSD בניית אתרים מתמחה בתכנון, בנייה ו עיצוב אתרים, משלב אפיון האתר ותכנונו עם הלקוח, דרך עיצוב הממשק ועד לקבלת מערכת האתר, המפתיע שכל פרויקט הוא התחלה חדשה, החומרים, המידע ואופן התצוגה קריטית באופן שונה לכל ארגון ומכאן חשוב לזהות את הצרכים המינימליסטים ביותר ולהביא אותם ליידי ביטוי בעיצוב האתר.

לצייר מילים...

מגבשים רעיון עיצובי - החל מקיום ישיבת קונספט עם הלקוח, הבנת הצרכים ומטרות האתר אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהתהליך. וכלה בהגדרת תבניות התצוגה בעמוד הבית ובעמודים הפנימיים תוך שימת דגש על אופטימיזציה למנועי חיפוש והתאמת העיצוב לצורך כך.

כל פרוייקט זוכה למלוא תשומת הלב עד לקבלת המוצר הסופי תוך השמת דגש על מקוריות, איכות מקצועיות ופונקציונאליות. שימוש נכון ויעיל של היכולות הגרפים העומדים לרשותנו, ישקף את אופיו ומטרתו של בית העסק או החברה העומדת מאחורי האתר.
 

מאמרים נוספים:
Wed4You - פורטל חתונות
Travel4Free - אתר זירות
YouBeaut - פורטל אופנה קטלוגי
בבית נדלן - אתר נדלן