+ בניית אתרים ופתרונות אינטרנט [51]
בניית אתר איכותי יכולה להיעשות במגוון דרכים, הבאנו לכם את הדרכים שלנו לבניית ויצירת אמון באתר שמוביל לאיכות ומקצועיות של העסק.
האם בניית אתר בזול בהכרח תישאר כך ומהם הסיכונים כאשר בונים אתר לא מחפשים את הטוב ביותר.
תחזוקת אתר האינטרנט יכול להתבצע בהרבה אופנים, ביניהם קידום אתרים, פרסום תכנים ועוד.
יש לך מותג? כדאי לך להיכנס ולקרוא כיצד מבצעים בניית אתר למותג ואיך אפשר להפוך את העסק שלך למותג בעזרת אתר מתאים.
מהם הצעדים הראשונים שצריך לשים לב אליהם בבניית כל סוג אתר, הרי הם קניית הדומיין ובחירת שרת האחסון של האתר, הבאנו עבורכם את המידע כיצד לעשות זאת.
מהן הדרישות הבסיסיות של כל לקוח מחברת בניית אתרים ומה אנו בחברת WSD נספק לך בתמורה.
אמון באתר האינטרנט הוא דבר חשוב על מנת שהלקוחות יהנו ממכם דברים על גבי הרשת או יצרו עמכם קשר לפרטים נוספים, צרו תדמית טובה באינטרנט דרך האתר.
מה עלינו לוודא לפני שאנו מעלים את האתר לאוויר ומה כדאי להוסיף בעת בנייתו.
כיצד בונים אתר היכרויות ומהם האלגוריתמים הרבים שיש לבנות על מנת לפענח מי הם בני הזוג המתאימים אחד לשני.
בניית אתרים בשיתוף עם הלקוח הוא דבר שאנו רואים כחזון וזוהי המציאות שבה אנו בונים את האתרים ללקוחותינו.
כתיבת תכנים איכותית ומקורית שתביא גולשים ולקוחות אל אתרך.
כיצד לבחור שם מתחם (דומיין) לאתרכם ומהם העצות של WSD בניית אתרים לבחירתו.
מהי הדרך הקלה לבניית אתרך ולהצלחה של עסקיך.
כיצד פתרונות אינטרנט עסקיים כדוגמת פורום יכולים להועיל רבות לאתרך.
מהם השלבים ההכרחיים לבניית האתר כאשר כל השלבים נבנים תחת מקצועיות ללא רבב.
בניית אתרים מותאמים אישית ללשכות עורכי הדין באופן המקצועי ביותר.
מספר פתרונות לעסקים שחברתנו מציעה, למינוף העסקים על גבי הרשת.
בניית אתר נדל"ן להצגת כל המיזמים שברשותך בעזרת מערכת פרויקטים, קטלוג, לצורך מעקב אחר הנכסים שלך בצורה הטובה ביותר.
מספר שאלות שנשאל לפני שנחליט לבנות אתר לעסק.
כיצד תשווק את העסק שלך בצורה הנכונה, מספר עצות לעסקים גדולים וקטנים כאחד.
כיצד ניתן למצוא פתרונות לא יקרים להצלחה של עסקך על גבי האינטרנט דרך בניית אתר אינטרנט.
כיצד בניית אתר אינטרנט חדש לעסק שלו תחזק משמעותית את המכירות בצורה שתגדיל את העסק שלנו בצורה רבה.
כיצד התפתחות הטכנולוגיה למסכים קטנים יותר, הסמארטפונים, משפיע על העסק שלך בתחומים רבים.
יש בידינו עיצוב, אחסון, דומיין, מה נשאר? מערכת ניהול תוכן; מכיוון שעסקינן במערכת אשר צריכה להוסיף, לערוך, למחוק, ובמילה אחת, לנהל, יש לנו צורך במערכת אשר נקראת בשפה מקצועית "מערכת ניהול תוכן".
חברות בניית אתרים כיום יכולות לתת מענה מלא לכל סוגי אתרי האינטרנט החל מאתרים עסקיים ועד לאתרים פרטים ומיזמים.
השלב הראשון בכניסה לעולם האינטרנט הוא הקשה ביותר , כמו כל דבר בחיים ההתחלה הכי קשה וכדי לעבור אותה בהצלחה עליכם לבחור היטב את החברה המתאימה ביותר לצרכים שלכם כדי שתוכלו לקבל את המוצר הטוב ביותר עבור התקציב שלכם!
בנית אתרים היא מושג המאחד תחתיו סוגים שונים של אתרים וסוגים שונים של תהליכי בניית אתרים. היום אנו נמצאים בעידן שבו יש לא מעט אתרים אשר אינם מעוניינים להשקיע זמן וכסף בהכנסת תוכן וכתיבת תוכן לאתר הם מעוניינים להיות מבוססים על תוכן גולשים בלבד. אתרים כאלו נקראים היום אתרי WEB 2.0 , אלו בעצם אתרים שמהווים מעין במה שעטופה באמצעים טכנולוגיים שונים שמאפשרים לגולשים להיות השחקנים הראשיים.
היום אנו חיים בעידן שבו כל צרכן רוצה לרכוש את המוצר או השירות המותאם בדיוק לצרכיו ולרצונותיו, כך למשל אם פעם כולם היו קונים דלת כניסה לבית שהיה לה שטאנץ קבוע ואחיד הרי שהיום כל אחד מזמין לעצמו את דלת הכניסה המתאימה לטעם האישי שלו ולפנטזיות שלו.
אצלנו ב-WSD בניית אתרים אנו כאמור לא קופאים על שמרינו ואנו מתקדמים כל הזמן יחד עם הטכנולוגיות החדשות, לאחרונה אנו התחלנו להשתמש גם בטכנולוגיית ה- jQuery החדשנית, זוהי מסגרת פיתוח המשתייכת למשפחת ה-JAVASCRIPT ואשר מאפשרת למפתחי האתרים לפתח אפליקציות WEB בקלות ומהירות.
אנו בחברת WSD – בניית אתרים מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות אינטרנט ואחת ההתמחויות שלנו היא התחום של בניית אתרים בקוד פתוח, אנו מאמינים ביתרונות הרבים שיש לשפות הקוד פתוח, אשר מקלות על קהילת המפתחים את תהליך הפיתוח, ומקלות גם על הלקוחות המעוניינים לקבל אתר אינטרנט חופשי ואיכותי בעלות נמוכה.
כיום, בעידן הטכנולוגי בו לכל אדם קיים מחשב ביתי וחיבור אינטרנט, החשיפה לרשת התקשורת האינטרנטית היא גבוהה , ומעלה לפיכך את חשיבותו של אתר למען מטרת קידום המודעות.
חברת WSD-בניית אתרים מנתחת ומעבדת את מידע שנאסף במהלך מחקר השוק ובעזרת המידע הזה היא יכולה לבנות ללקוח אתר שיתאים בצורה המיטבית לצרכי הלקוח ולמאפייני השוק של אותו לקוח. ואשר ישיג את המטרה שלשמה הוקם האתר.
חברתנו מציעה היום ללקוחותיה מעטפת שלמה של שירותי אינטרנט ואחד השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו הוא שירות מקצועי של בניית אתרים המשלבים סרטוני וידאו, או בניית אתרים המבוססים על תוכן וידאו.
אנו בחברת WSD- בניית אתרים גאים לראות את עצמנו כחברה שאינה מעוניינת לבנות אתרים סתמיים. אנו מציבים לעצמנו את האתגר של בניית אתרים איכותיים שיצליחו להשיג את המטרה שלשלמה הם הוקמו.
עולם האינטרנט הוא עולם שמתפתח במהירות מסחררת , כל הזמן מתפתחות טכנולוגיות חדשות שמאפשרות לנו ליהנות מאתרי אינטרנט טובים יותר ואפקטיביים יותר, בניית אתר דינמאיים יובילו אותך למסלול הנכון להצלחה בעולם האינטרנט.
אנו בחברת WSD- בניית אתרים גאים לספק ללקוחותינו מעטפת שלמה של שירותי אינטרנט מקצועיים הכוללים הן שירותים תיאורטיים כמו תכנון אתר, אפיון אתר, רכישת שם המתחם וכד' וכלה בשירותים מעשיים כמו בניית אתר, כתיבת תוכן לאתר, עיצוב אתר ועוד ועוד.
המאמר הבא מתאר מאיפה הגיע אלינו המונח החדש פתרונות אינטרנט ומה באמת המונח הזה מכיל בתוכו ואיזה שירותים חברות בניית האתרים יכולים לספק לקהל הלקוחות שלהם.
בעידן של מסחר וירטואלי ושיווק וירטואלי , אתרי אינטרנט של עסקים קטנים מהווים אמצעי אופטימאלי לשיווק ופרסום העסק ולחשיפה גדולה של העסק בפני קהל יעד גדול יותר.
עולם המסחר בעידן המאה ה-21 שינה את פניו מקצה לקצה, שיטות המכירה השתנו, שיטות הקניה השתנו, קניות ו/או מכירות כבר לא חייבות להיות פנים אל פנים וחלק ניכר מהמסחר הוא וירטואלי .
תפקיד אפיון אתר האינטרנט הוא לתכנן באופן תמציתי את המטרות, ערכים וכוונות של ארגון ו/או חברה המעוניינת בהקמת אתר אינטרנט.
בניית אתר היא כמו הרכבה של פאזל המורכב מחלקים שונים, פאזל שאחד מהחלקים שלו חסר הוא פאזל שנכשל וכך גם אתר אינטרנט שאחד מהפרמטרים שלו לא בוצע כראוי לא יצליח להשיג את היעדים שלו.
פורטלים הם אתרי תוכן המספקים מידע רב המתרכז בתחום מסוים, יש אתרי פורטלים המרכזים מידע על תחום מקצועי מסוים , ויש אתרי פורטלים המרכזי מידע חדשותי, וכך הלאה והלאה.
אתרי אינטרנט שמצליחים ליצור לעצמם תדמית של אמינות , הגינות ורצינות הם אתרי אינטרנט שיש להם סיכוי טוב יותר להצליח, מחקרים הוכיחו שהגולשים השונים באינטרנט מעדיפים להיעזר בשירותיהם של אתרי אינטרנט אמינים ורציניים.
מהו יחס המרה? יחס המרה עובד לפי נוסחה שמשמעות היא מספר הגולשים שנכנסו לאתר וביצעו פעולה כלשהי חלקי המספר הכולל של הגולשים שנכנסו לאתר.
יש היום לא מעט אתרים המציעים לגולשים אפשרות של בניית אתרים בחינם, בניית אתרים בחינם היא אפשרות מאוד מפתה , יש לקוחות לא מעטים שאינם עומדים בפיתוי ופונים לאפשרות של בניית אתר ללא תשלום, במהירות וללא צורך בהוצאות כספיות מיותרות.
בשנים האחרונות עם שינוי נורמות המסחר בעולם והמעבר לכפר גלובלי שניתן לנהל בו מסחר וירטואלי באמצעות אתר האינטרנט , קמו להם אלפי אתרים מסחריים המנהלים מסחר אלקטרוני , ויש בהם חנויות מקוונות אשר מוכרות מוצרים שונים.
IDN (International Domain Names) - שמות מתחם בינלאומיים מאפשרים למנהלי אתרים במדינות שונות לרכוש שם מתחם בשפת האם שלהם , במקרה שלנו מדובר בעברית .
אחד השלבים הראשונים במהלך בניית אתר אינטרנט הוא בחירת שם המתחם . כיום יש חשיבות רבה לבחירת שם המתחם לאתר האינטרנט..
המאמר מציג את שלושת סוגי אתרי אינטרנט הנפוצים ביותר , אתר תדמית , אתר קטלוג ואתר מכירות ומסחר ומציג את היתרונות בבניית אתר בכל אחד מהסוגים הבאים.
מאמר זה בא להסביר את החשיבות בבניית אתר לפי תקן ה W3C ואת הבעיות הנובעות מחוסר שימוש בתו התקן W3C .
כידוע בעידן המתקדם של היום , עידן של טכנולוגיה ומחשבים , הטכנולוגיה הולכת ומתקדמת ועלינו תמיד לשאוף להתקדם יחד איתה, ואחד הצעדים החשובים בהתקדמות הינו הקמת אתר אינטרנט.
+ אתרי תדמית [8]
מעצבת שמלות כלה ? מחפשת אתר מקצועי ייחודי התומך בסלולר טאבלטים ומחשבים? את מוזמנת להתרשם מתקציר אודות שיטת העבודה שלנו ולפנות אלינו לקבלת שירות.
עיצוב תדמיתך דרך אתר תדמית מעוצב היטב יכולה לעזור לך רבות כאשר לקוחותיך מחפשים אותך על גבי האינטרנט.
חשיבותו של אתר תדמית היא גדולה, ואין לשכוח ממנו ולהפסיק לתחזקו לאחר הבנייה.
קידום אתר תדמיתי יכול להתבצע לעסקים אשר מעוניינים כי אתרם יציג יחסי המרה, ולא רק כ"אתר כרטיס ביקור".
בניית אתר תדמית הינו גורם משמעותי בהצלחת העסק שלך, בנייתו נכונה תגרום להצלחה, בעוד בנייה חסרת אחריות תגרום לכישלון.
אנו בחברת WSD-בניית אתרים מעניקים חשיבות עצומה ומשקל רב לכל התהליך התיאורטי של אפיון האתר, אנו יודעים שללא אפיון אתר אינטרנט רציני ומקיף, יש לאתר סיכויים נמוכים לשרוד, ממש כשם שבניית בניין ללא ביצוע אפיון מוקדם ומקיף עתידה להיכשל ולהסתיים בהתמוטטות הבניין או בנטישת הדיירים.
אנו בחברת WSD- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו שירות של בניית אתרי תדמית המבוססים על מערכות ניהול תוכן מתקדמות המאפשרות לעסק לבצע מהלכים שונים שבעזרתם ניתן לפתח מערכת יחסים יעילה ואפקטיבית בין העסק והלקוחות הפוטנציאליים.
האינטרנט הוא עולם של חידושים והפתעות עולם שבו חלים שנויים כל הזמן, האתרים השונים באינטרנט גם הם משתנים כל הזמן, וניתן למצוא שפע של אתרים מסוגים שונים כגון : אתרי מכירות , אתרי מכרזים , אתרי תדמית , פורטלים, אתרי נדל"ן ועוד.
+ קידום אתרים [28]
מהו שיווק אתרים וכיצד אפשר נצל את זה לטובת קידום העסק והפיכתו למותג.
סרטוני וידאו וקידום אתרים זה רומן חדש שצריך לדעת בדיוק כיצד להשתמש ולנצל את שירותי הוידאו שאתרים שונים ברשת מציעים למען קידום האתר והדף בהצגתו במנועי החיפוש.
כיצד עמוד הפייסבוק יכול לעזור לאתרך ולעסקך להצליח ובגדול.
מהו קידום אתרים שחור וממה עליך להימנע כאשר אתה מבצע קידום אתרים, כמו כן נסביר מהו קידום אתרים נכון ואמין.
כתיבת תוכן היא חלק חשוב ממהות האתר, WSD בניית אתרים מסבירה כיצד יש לכתוב תוכן שיווקי שיעניין את הגולש וגם יתרום לקידום האתר במנועי החיפוש.
שיווק באינטרנט הפך לנושא חם ופופולארי בקרב הקהילה הישראלית, אנשים רבים התחילו להשתמש יותר באינטרנט מאשר לראות טלוויזיה או לקרוא עיתון ולכן זהו הפתרון המושלם כיום לשיווק.
למד מהו קידום אתרים מוצלח שיוכל לעזור לך להתברג אל עבר התוצאות הראשונות בגוגל.
מספר טעויות שאותן כל מקדם אתרים מתחיל מבצע, וכיצד להימנע מהם.
כיצד מדד הPR משפיע על איכות אתרינו, ועל דירוגו בגוגל.
מספר כלים בסיסיים שיעזרו לך בקידום אתרך, מידע שווה ערך שמיטב המקדמים משתמשי בו על אתר אינטרנט חדש.
מספר תגיות שיעזרו לך באופטימיזציית האתר בצורה הטובה ביותר.
מאגר מידע גדול על קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן, כל מה שרצית לדעת על קידום אתרים מקצועי.
כיצד נוכל לשווק את אתרינו דרך הפייסבוק, הכלי שכבש את העולם בסערה.
מהי הדרך הנכונה לקדם אתר דרך הפייסבוק, וכיצד נעשה זאת מבלי לפגוע בשיווק, אלא בצורה שתתרום לו, ותעזור לנו לשווק בצורה חכמה וטובה יותר.
העולם הכלכלי שלנו במאה ה-21 עבר אבולוציה של ממש, המסחר, הצרכנות, והשיווק עברו מהפך של ממש והיום הם מתבצעים באמצעות האינטרנט שלא היה קיים לפני שנות דור. שיווק בעידן האינטרנט הוא שיווק שונה מהשיווק המסורתי שהורינו הכירו לפני 30 שנה.
קידום אתרים אינו ענף שנח על זרי דפנה אלא כל הזמן יש בו התפתחויות ושינויים, קידום אתרים ברשתות חברתיות הוא התפוח האדמה הלוהט הנוכחי של ענף קידום האתרים. קידום אתרים ברשתות חברתיות יעיל פי כמה מקידום אתרים רגיל ובנוסף לכך הוא ממוקד יותר ואפקטיבי יותר לכן רבים מעדיפים להשתמש בו היום.
היום בעידן האינטרנט עידן שבו השיווק משנה את פניו וכל שיטות השיווק המסורתיות מפנות את מקומן לשיטות שיווק אינטרנטיות, השיווק הרשתי (שהוא ההפך משיטת השיווק הישיר), הפך להיות שיטת שיווק פופולארית ונפוצה הידועה ביתרונותיה הרבים.
מרגע בנייתו והקמתו של אתר אינטרנט לא מדובר בסופה של עבודה אלא כאמור רק בתחילתה. בכדי שחנות כלשהי תהווה הצלחה לבעליה ותקדם מכירות יש ליצור הכוונה ועזרה על מנת לאפשר מודעות, חשיפה ומתן מידע בעבור לקוחות חדשים או לקוחות חוזרים.
חברת WSD בניית אתרים מבינה את הצורך של כל אתר ואתר להופיע במנועי החיפוש ולקדם את עצמו בכבוד בין מנועי החיפוש השונים. בעקבות זאת הוחלט לספק ללקוח חבילת כלים מתקדמים המאפשרים למנהל האתר לקדם את אתר האינטרנט שלו בצורה עצמאית לחלוטין.
מילות מפתח הן המלים שהגולש משתמש בהם כדי לחפש אתרי אינטרנט שיש בהם אינפורמציה כלשהי. מילות מפתח מלמדות אותנו על אילו תחומים יש להם ביקוש גבוה בשוק האינטרנט , ואילו תחומים אין להם ביקוש גבוה.
תכנית שותפים היא שיטת שיווק המתאימה רק לעולם האינטרנט , תכנית שותפים היא שיטה שבה כל אתר יכול לפרסם ולשווק מוצרים או שירותים של חברות שונות , ולהיות מתוגמל עבור כל מכירה או יצירת קשר שבוצעה באמצעות הקישור שהופיע באתרכם .
אנו חברת WSD- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו חבילות שכוללות פתרונות אינטרנט שונים ובניהם החבילה המובילה והחשובה המציעה שירות של בניית אתרים וקידום אתרים.
בלוג יכול לשמש היום אמצעי שיווקי מצוין לשם שיווק אינטרנטי זול וחכם, או לשם מתן שירותי יח"צ לאישיות, לרעיון או למוצר כלשהו. ואכן יש היום שימוש רב בבלוגים לשם השגת מטרות אלו .
כדי שאתר אינטרנט יהפוך לזרוע שיווקית של עסק עליו להיות אתר איכותי, שנבנה בצורה מקצועית ועובר כל הזמן תהליך של קידום האתר שיביא להצבתו של אתר האינטרנט בראש תוצאות החיפוש .
מהו מיתוג אתר? מיתוג אתר אינטרנט הופך את האתר למעין יהלום שבכתר , ובתור שכזה הוא צריך להיות אכן מאוד אטרקטיבי ומושך ומאוד מרשים. מעניין ומסקרן.
נכון להיום רוב התנועה של הגולשים ברשת נובעת מכניסות דרך מנועי חיפוש, כשאומרים מנועי חיפוש מתכוונים בראש ובראשונה למנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם – גוגל.
במאמר זה ניתן טעימה קטנה בכל הקשור לדרך בא חברת WSD בניית אתרים מקדמת את אתרי הלקוחות שלה , והשיטות להוביל את האתר למיקומים טובים במנועי החיפוש השונים.
נושא החלפת הקישורים הינו נושא נרחב וגדול , במאמר הבא ניגע בנקודות החשובות והעיקריות בהחלפת קישורים ונציג את המטרה והיעוד בהחלפת קישורים.
+ עיצוב אתרים [8]
תחום עיצוב האתרים הוא תחום נרחב, הבאנו עבורכם מספר טיפים על מנת שתדעו לבחור באיזו חברה כדאי לכם לבחור שתעצב לכם את אתרכם על מנת שהוא ישאר חדיש ויפה לאורך זמן.
האם העיצוב שבחרת הוא נכון כלפי הגולשים שלך ולא רק כלפיך וכלפי העובדים שלך, נקודת מבט והתייחסות מצד גולש רגיל.
האם עיצוב אתרים לפי תבנית באמת משנה את ההרגשה אל הגולש שמחפש חברה שונה ואמינה שתיתן לו שירות.
כיצד נעצב נכון את האתר הבא שלנו, WSD מביאה מספר טיפים לעיצוב אתרים נכון.
כיצד בניית אתר לא רק ייתן בונוס לעסקיך, אלא גם ימנף אותו להצלחה גדולה.
אנו בחברת wsd בניית אתרים יודעים כיצד יש להשתמש באמצעים ויזואליים לשם העברה מדויקת, ומהירה ו של המסר והרעיון של האתר.
לוגו הוא מוצר גרפי , זהו שילוב של טקסט וגרפיקה שנועד לסמל את החברה או המוצר או השירות אותה הוא מייצג , עיצוב אתרים מתחיל מתהליך של עיצוב לוגו מנצח.
מהי באמת הדרך הנכונה לבחור עיצוב לאתר האינטרנט שלכם ? מאמר זה בא להציג את הפרמטרים והשיכולים שצריך לעשות לפני בחירת העיצוב , ומתי לזהות את העיצוב המתאים לאתר האינטרנט שלכם.
+ בניית אתר מכירות [7]
לאחר הפריצות שנכחנו להן בחודש האחרון החלטנו לצאת עם מאמר המסביר מעט על אבטחת אתרים באינטרנט.
כיצד בניית אתר מכירות יכולה להועיל לעסק שלך במקומות שהעסק שלך עוד לא ראה לפני כן.
אתר מכרזים שיצליח למנף את העסקים ש, ולהפוך אותך לא רק למוכר באינטרנט, אלא גם למתווך בין עסקים ולקוחות רבים.
אתרי הקופונים הגיעו אלינו היישר מארה"ב במהירות, והלקוחות נוהרים אליהם, גלו כיצד נגרום להם להגיע אל אתר הקופונים שברשותכם.
אתר מכרזים כמינוף עסקי לך, ולעסקים העובדים עמך יכול לפתח רבות את העסקים וקשרי לקוחות על גבי האינטרנט.
בניית אתר מכירות, מכרזים, ואתרי VIP בשיטת הסליקה לכרטיסי אשראי, וחיוב טלפוני.
כיצד נגרום לאתר המכירות שבידנו להצליח, ולשווק את העסק שעומד מאחוריו בצורה הטובה ביותר.
+ אחסון אתרים [3]
אחסון אתרים הנו מרכיב חשוב בהקמת אתרך, ולכן יש לדעת כיצד לבחור בחברה הנכונה לאחסון אתרך.
אחסון אתרים על שרת ייעודי הוא אחסון אתרים שבו ישנו שרת ייעודי שאמור למלא את כל הצרכים הספציפיים של אתר אחד בלבד, שרת ייעודי מתאים לחברות שיש להם אתרים גדולים שיש להם תעבורת גולשים גדולה ולכן הם יזדקקו לנפח אחסון גדול.
במאמר הבא מוצגות הדרכים לבחור את החברה המתאימה ביותר לאחסון האתר שלכם באינטרנט.
+ מערכת ניהול תוכן [4]
מערכת ניהול תוכן היא זו ששולטת באתר, גלה כיצד תוכל אתה לשלוט בכל חלק באתרך.
בשנים האחרונות כולנו שומעים יותר ויותר את המושג מערכת ניהול תוכן ואם נשוטט באינטרנט נמצא אין ספור מאמרים ואתרים שעוסקים במערכות ניהול תוכן. במאמר הבא נציג את היתרונות של מערכת ניהול התוכן של חברת WSD בניית אתרים על כל מערכות ניהול התוכן הרגילות.
בזמן שאנחנו מחפשים אחר מערכת ניהול תוכן שתתאים לניהול אתר האינטרנט שלנו, צריך לזכור שישנה חשיבות עליונה להתאמה של המערכת למנועי חיפוש
כידוע מערכת ניהול תוכן היא חלק בלתי נפרד מבניית אתר אינטרנט , מאמר זה מציג את היתרונות בבניית אתר אינטרנט בעזרת מערכת ניהול התוכן המתקדמת של חברת WSD בניית אתרים.
+ אינטראקטיב [6]
עמודי נחיתה הם דפים שמהווים חלק מקמפיין פרסומי אינטרנטי, יש עמודי נחיתה שהגולש יגיע אליהם לאחר שלחץ על באנר פרסומי כלשהו, או על פרסומת שהופיע בגוגל או פרסומת שהגיעה אל הגולש דרך המייל. עמוד נחיתה איכותי הוא כזה שמותאם למסר הפרסומי שלו הן מבחינת המבנה שלו, התוכן שלו, והעיצוב שלו.
דף נחיתה הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר היום בעולם האינטרנט, דף נחיתה הוא בעצם דף אינטרנט פרסומי שהוקם במסגרת קמפיין פרסומי כלשהו, ואליו יגיעו הגולשים לאחר שהקליקו על פרסום כלשהו באינטרנט.
אם לפני עשור נולדה התובנה שעסק שאין לו אתר אינטרנט אין לו זכות קיום כלשהי, הרי שהיום בעידן של רשתות חברתיות, ברור כבר לכולם שמי שרוצה לשרוד מבחינה עסקית חייב שתהיה לו אפליקציית פייסבוק אשר תגרום להד ציבורי ותעמוד במרכזו של שיח ציבורי שיעניק לעסק חשיפה עצומה ופרסום ויראלי של מוצרים או שירותים של העסק או הארגון.
מיתוג עסקי לפני עידן האינטרנט היה הרבה יותר קשה לביצוע והיה צורך בזמן רב כדי להשיג את היעד של מיתוג עסקי, ואילו היום בעידן האינטרנט מיתוג עסקי הוא קל יותר לביצוע וניתן להשיג את יעדיו בזמן קצר יותר משום שהאינטרנט מאפשר לנו חשיפה לכמות גבוהה של גולשים בזמן קצר.
עיצוב באנר יצירתי ואטרקטיבי הוא אחד התנאים להצלחת הקמפיין הפרסומי המתנהל ברשת האינטרנט. אנו בחברת WSD- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו במסגרת מעטפת שירותי האינטרנט שאנו מעניקים גם את השירות החשוב של עיצוב באנרים .
אצלנו בחברת wsd - בניית אתרים תמצאו צוות אינטראקטיב מנצח שיודע לתפור עבורכם דפי נחיתה המתאימים בדיוק ליעד שהצבתם לעצמכם ולתקציב שלכם.
+ כתיבת תוכן [3]
כתיבת תוכן שיווקי באתרי אינטרנט שונה מכתיבת תוכן שיווקי במגזינים או בעיתונות הכתובה. תוכן שיווקי באתר אינטרנט יכול לכלול אלמנטים שונים בינהם , כתיבת מדריכי קניייה, ניהול פורום, מתן טיפים, ניהול בלוג ועוד ועוד.
אנו מאמינים שכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט צריכה להשיג שתי יעדים חשובים היעד הראשון הוא משיכת תשומת הלב של הגולשים, והיעד השני הוא קידום האתר ושיווק האתר במנועי החיפוש הרבים. במאמר הבא נציג את שתי היעדים.
כיום , ידוע שכתיבת תוכן למטרת קידום אתרים היא אחד מהשיטות היותר מועדפות ע"י חברות קידום האתרים והיותר אפקטיביות אצל מנועי החיפוש.
כל הזכויות על התוכן והמאמרים באתר שייכים לחברת WSD בניית אתרים ואין להעתיק תכנים אלו ללא אישור בכתב.
מאמרים שנוספו לאחרונה
בניית אתר איכותי יכולה להיעשות במגוון דרכים, הבאנו לכם את הדרכים שלנו לבניית ויצירת אמון באתר שמוביל לאיכות ומקצועיות של העסק.
מעצבת שמלות כלה ? מחפשת אתר מקצועי ייחודי התומך בסלולר טאבלטים ומחשבים? את מוזמנת להתרשם מתקציר אודות שיטת העבודה שלנו ולפנות אלינו לקבלת שירות.
מהו שיווק אתרים וכיצד אפשר נצל את זה לטובת קידום העסק והפיכתו למותג.
האם בניית אתר בזול בהכרח תישאר כך ומהם הסיכונים כאשר בונים אתר לא מחפשים את הטוב ביותר.
המאמרים הנצפים ביותר
בשנים האחרונות כולנו שומעים יותר ויותר את המושג מערכת ניהול תוכן ואם נשוטט באינטרנט נמצא אין ספור מאמרים ואתרים שעוסקים במערכות ניהול תוכן. במאמר הבא נציג את היתרונות של מערכת ניהול התוכן של חברת WSD בניית אתרים על כל מערכות ניהול התוכן הרגילות.
לוגו הוא מוצר גרפי , זהו שילוב של טקסט וגרפיקה שנועד לסמל את החברה או המוצר או השירות אותה הוא מייצג , עיצוב אתרים מתחיל מתהליך של עיצוב לוגו מנצח.
חברת WSD בניית אתרים מבינה את הצורך של כל אתר ואתר להופיע במנועי החיפוש ולקדם את עצמו בכבוד בין מנועי החיפוש השונים. בעקבות זאת הוחלט לספק ללקוח חבילת כלים מתקדמים המאפשרים למנהל האתר לקדם את אתר האינטרנט שלו בצורה עצמאית לחלוטין.
אצלנו בחברת wsd - בניית אתרים תמצאו צוות אינטראקטיב מנצח שיודע לתפור עבורכם דפי נחיתה המתאימים בדיוק ליעד שהצבתם לעצמכם ולתקציב שלכם.