בניית אתר תדמיתי

ארבעת השלבים לבניית אתר תדמית מנצח!

 

1. עיצוב האתר ע"י מיטב המעצבים , הגשמת החלום הוויזואלי.

2. קידוד ובניית אתרים לפי תו התקן הבינלאומי W3C .

3. התאמת האתר ומערכת הניהול למנועי החיפוש , ובעיקר לגוגל.

4. שליחת פניית צור קשר אל חברת WSD בניית אתרים!

 

אתרי תדמית הינם אתריי מידע שיווקיים אשר מטרתם העיקרית הוא קידום שם העסק. אתר תדמית הינו כרטיס הביקור של הארגון בעולם הווירטואלי. הוא משמש להצגת אינפורמציה ראשונית אודות פעילות הארגון, השירותים או המוצרים אותם הוא מציע, אופיו ומטרותיו.

 

בניית אתר תדמית מבוססת על עקרון "חלון הראווה" – תצוגת התכלית והיכולת בדרך הטובה ביותר, שתמשוך את הגולש ליצור קשר עם הארגון. בתכנון האתר וגיבוש רעיון עיצובי, מושם דגש על הצגת תכנים מרשימים ומעניינים בצורה קצרה וקולעת, לצד מערכת יצירת קשר מתקדמת המאפשרת ניהול לקוחות.

 

בעיצוב אתר תדמית נעשה שימוש באלמנטים עיצובים שונים שנועדו למשוך את תשומת ליבו של הגולש ולהעביר לו את המסרים הראשיים של הארגון. אנו מגבשים את הערכים אותם יש להבליט ומגדירים את האווירה שיש ליצור ולשדר, על מנת ליצור שפה גראפית התומכת בתכנים מבלי להעמיס על הגולש או לבלבל אותו.

 

אתרי התדמית מבוססים על מערכת ניהול תוכן בעלת יכולות מתקדמות, המאפשרות לארגון לעדכן, לשנות ולהוסיף תכנים ותמונות בכל עת, ללא עזרת מתכנת. המערכת פותחה תוך שימת דגש על ידידותיות הן למשתמש ולא פחות חשוב אל מנועי החיפוש השונים, בתוך כך הושקעו ויושמו במערכת יידע וטכנולוגיות מתקדמות שנועדו לסייע ולאפשר לבעל אתר אינטרנט קיים להתפתח ולהתקדם. המערכת כוללת מגוון מודולים שיווקיים המסייעים לארגון להציג את יכולותיו בדרך הטובה ביותר, ולשמור את הקשר הנוצר עם הגולש.

 

 WSD מתמחה בבניית אתרי תדמית עצמאיים, דינאמיים, מעוצבים ומשלובי פלאש עבור עסקים ומציעה את החבילה המושלמת עבור אתר תדמית האידיאלי בשביל העסק שלך:

 

  • עיצוב אתר תדמית בהתאמה אישית תוך שימת דגש על מקוריות , איכות מקצועיות ופונקציונאליות.
  • מערכת ניהול תוכן מתקדמת המאפשרת למנהל האתר עדכון תכנים, לקוחות ותמונות בצורה קלה וידידותית, בכל עת, ללא עזרת מתכנת.
  • קידום אתרים – קידום אתרים בגוגל ובמנועי החיפוש השונים – מרכיב עיקרי בהצלחת אתרים עסקיים, במילים אחרות - "אם אינך שם אינך קיים".

 

כאשר אנו מבצעים בניית אתר תדמית, אנו מקפידים על פילוח השוק, על עיצוב אתר נכון ומתאים באופיו לפלח השוק אליו הוא פונה ולשרות או המוצר אותו הוא מציג, על תוכן לאתר ועל כתיבה מקצועית לאינטרנט, כך שיקרינו מקצועיות ויתרמו לתדמית העסק.

 

מאמרים נוספים: