בניית אתרים לעסקים

עולם המסחר בעידן המאה ה-21 שינה את פניו מקצה לקצה, שיטות המכירה השתנו, שיטות הקניה השתנו, קניות  ו/או מכירות כבר לא חייבות להיות פנים אל פנים  וחלק ניכר מהמסחר הוא וירטואלי .
המעבר לעולם שבו מתנהל מסחר וירטואלי הביא לכך שעסקים רבים הבינו שאם הם לא יופיעו ברשת הוירטואלית הרי שהם עלולים לפספס את שפע הקונים הפוטנציאלים המשוטטים באינטרנט.
בעולם המסחר הווירטואלי אתרי אינטרנט איכותיים ואטרקטיביים מעניקים לבעל העסק יתרון שיווקי ע"פ האחרים ולכן בניית אתרים לעסקים אינה רק בגדר אפשרות אלא היא כורח המציאות החדשה.

 

למה כדאי לבנות אתרים לעסקים


•    מסחר באינטרנט הוא מסחר גלובלי ואינו תלוי במיקום גיאוגרפי- אם בעידן המסחר המסורתי, כל עסק היה לו תחום גיאוגרפי שבו היה נמצא קהל היעד שלו, הרי שבעידן המסחר הווירטואלי כל  אתר עסקי באינטרנט הוא אתר שיש לו קהל יעד גלובלי, משום שאת אתר האינטרנט ניתן לראות בכל מקום ובכל רגע נתון.
•    בניית אתרים לעסקים יוצרת ערוץ שיווקי נוסף – אתרי אינטרנט לעסקים הם ערוץ שיווקי נוסף שבעזרתו ניתן להגדיל את המכירות של העסק מבלי שיהיה צורך בכוח אדם נוסף או בפתיחת סניפים חדשים, אתר האינטרנט מאפשר ללקוח לרכוש מוצרים בקלות ובמהירות בעזרת שימוש במקלדת בלבד.
•    בניית אתרים לעסקים משיגה מיתוג לעסק - אתר אינטרנט לעסק הוא אמצעי למיתוג העסק ולהדגשת היתרון שיש לעסק ע"פ עסקים אחרים. אתר אינטרנט מעניק לעסק תדמית של עסק אמין ויציב , היום בעידן האינטרנט הצרכנים הם גולשים חכמים שיעדיפו לרכוש מוצרים מעסקים שיש להם אתרי אינטרנט רציניים.בעזרת האינטרנט גם עסק קטן יכול  להראות גדול משום שיש לו אתר איכותי , ומרשים שאי אפשר להתעלם ממנו.
•    בניית אתרים לעסקים מאפשרת זמינות-  אתר אינטרנט של עסק מאפשר לקהל היעד לקבל מידע חשוב על העסק בכל מקום ובכל רגע נתון,  אתר האינטרנט עובד כל הזמן בניגוד לחנות או למשרד .
•    בניית אתרים לעסקים –אמצעי ליצירת קהל לקוחות נאמן- עסק שיש לו אתר אינטרנט יכול להשתמש באמצעים שיווקיים אינטרנטיים שונים כדי ליצור לעצמו קהל לקוחות נאמן,  כמו שליחת ניוזלטר הפצת מגזין מקוון, או פרסום קופונים באתר האינטרנט.

בתור חברת בניית אתרים WSD מבינה את החשיבות העליונה של הקמת אתר אינטרנט לבעלי עסקים ולכן פיתחנו את ערכת הכלים המושלמת עבור בעל עסק המעוניין לקדם את העסק שלו ולהקים אתר אינטרנט . הצוות שלנו ישמח להוביל אתכם בתהליך של אפיון האתר , עיצוב האתר ולסיום העלאת האתר לרשת וקידומו באינטרנט.

מאמרים נוספים: