בניית אתרי אינטרנט

חברת WSD בניית אתרים בונה את העתיד

שנות האלפיים החדשות מציגות בפנינו עולם טכנולוגי שאינו משאיר מקום לאדישים.
מי שאינו זורם בקצב הנכון נשאר מאחור, ועל כן כל בחירה בחיינו משפיע לטווח הארוך.
חברת wsd בניית אתרים מציגה בפני הלקוח עולם טכנולוגי הנותן פתרון אינטרנט מהיר יותר, מתקדם יותר, והכי חשוב- מוצלח יותר.

 

"טכנולוגיה היא מתנת האל. אחרי מתנת החיים היא ככל הנראה המתנה הגדולה ביותר. היא אם הציביליזציות, האומנויות והמדעים."  פרימן דייסון
על מנת להשיג את אופן בניית אתר האינטרנט המתקדם המרשים והמוצלח ביותר, חברתנו הבינה והחליטה לחבר בין טכנולוגית בניית אתרי האינטרנט המתקדמות בעולם לבין האומנות. לקוח מרוצה הינו לקוח מאושר.
על כן, חברתנו דוגלת בחידוש, שוני ויצירתיות המשתקפת בכל אתר אינטרנט באופן שונה כטביעת אצבע, לכל לקוח מובטחת בניית אתר אינטרנט היוצרת חוויית גלישה באופן שונה מרשים ויחודי המתאים ללקוח ככפפה ליד תוך כדי התאמה של צרכיו באופן מדויק ואינו דומה בשום אופן לשכניו או מתחריו, בניית אתרים בהתאמה אישית היא המומחיות שלנו, ובכך אנו דוגלים.

 

אנו מתמחים במתן פתרונות אינטרנט, בתכנון, עיצוב וקידום של אתרי אינטרנט, החל באתרי תדמית ומידע כללי, דרך בניית אתרים דינמיים ואפליקציות לסביבת האינטרנט בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח וכלה בבניית אתרי קטלוג ואתרי מסחר אלקטרוני מאובטחים. באמצעות צוות מוחות מהטובים בארץ אשר נבחרו באופן מדוקדק המתייחסים לכל לקוח כאל הלקוח הראשון והיחיד בחברה, מבטיחה חברתנו יחס אישי איכותי ומקצועי בזמן בניית האתר, בזמן שימושו, שיתוף הלקוח בכל הליך הבניה תוך כדי התייעצות ומתן חשיבות גבוה לדעת הלקוח.

 • בקרוב - תיק עבודות חדש

  בעקבות כמות האתרים הגדולה שלנו החלטנו לבנות מחדש את תיק העבודות כדי לאפשר לכם לצפות בקלות בעבודות החדשות שלנו.. יש למה לחכות

 • עדכון - תיק עבודות

  WSD גאה להציג את פורטל החתונות הבא של ישראל, בפורטל ניתן לבנות את החתונה מתחילתה ועד סופה, האתר כולל אינדקס עסקים ענק.

 • מאמר חדש - טעויות בקידום אתרים

  טעויות בקידום אתרים - בנית אתר ואתה מצפה לתעבורה של גולשים, הנה מספר טעויות שלא תרצה לבצע בקידום.

 • מאמר חדש - שיווק אתרים

  כיצד תוכלו לשווק את אתרכם באינטרנט ולהפוך אותו למותג בצורה הטובה ביותר? כתבנו עבורכם מאמר מקיף בנושא, שיווק אתרים לכל בעל אתר.

מערכת ניהול תוכן

התפתחות מערכות ניהול התוכן בשנים האחרונות הגבירה את הדרישה למערכת ניהול תוכן קלה לשימוש ולצד זאת דינאמית לחלוטין, בשל הדרישה הגוברת הציבה בפנייה WSD מטרה ליצור מערכת הכוללת ועונה לכל דרישות המשתמש. באמצעות שלוש פעולות פשוטות תוכל לערוך את תוכן אתרך: התחבר אל המערכת, ערוך את התוכן ושמור את השינויים, שלוש פעולות פשוטות ואתר האינטרנט שלך מעודכן ומלא בתוכן.

בניית אתרים באינטרנט

רשת האינטרנט הפכה את עולם העסקים למהיר, דינאמי ומשתנה בכל רגע נתון. הצורך בבניית אתר אינטרנט המותאם לצורכי העסק בין עם מדובר באתר אינטרנט תדמיתי,קטלוגי או טקסטואלי - הופך לשלב יסודי של כל מיזם עסקי באינטרנט. את האתר שלכם נבנה שלב אחר שלב, יחד איתכם ובהתאם לחזון של בית העסק, תוך שאנו מעניקים לך הכוונה מקצועית מקסימאלית, ושירות מלא ואיכותי בבניית אתרים באינטרנט ובכל התחומים הרלוונטיים.

קידום אתרים

כל אתר, בין אם מדובר באתר אישי, תדמיתי או מסחרי, זקוק לגולשים שיבקרו בו, קידום אתרים ושיווקם באינטרנט הוא מונחה חיפוש. אתרים רבים נמצאים בתחרות מתמדת על תשומת ליבו של הגולש, עיקר המאבק הוא על מיקום בדף התוצאות של מנועי החיפוש. לכן קידום במנועי חיפוש הוא מרכיב עיקרי בהצלחת אתרים עסקיים. במילים אחרות: "אם אינך שם - אינך קיים".