תוכן מקורי ואיכותי, או העתק

כיום  , ידוע שכתיבת תוכן למטרת קידום אתרים היא אחד מהשיטות היותר מועדפות ע"י חברות קידום האתרים והיותר אפקטיביות אצל מנועי החיפוש.


נשאלת השאלה האם מנוע החיפוש יודע לקרוא מאמר ולהבין את תוכנו ולדעת האם המאמר ענייני ומעביר לגולש את המסר שלמטרתו הוא בעצם נכנס למאמר, או שאולי המאמר עצמו מלא במילות לא קשורות אשר בתוכם נמצאות מילות המפתח.


התשובה היא לא חד משמעית , אך כמובן שמנועי החיפוש לא קוראים פיזית את המאמר ומבינים האם התוכן הוא איכותי וענייני , בעקבות ההתפתחות של מנועי החיפוש נוצרה היכולת לבדוק האם המאמר הוא מקורי ואינו מועתק מאתר אינטרנט אחר .
כמו כן מנוע החיפוש גוגל יודע לבצע סריקה של היחס באחוזים של מילות המפתח במאמר ולזהות האם המאמר הוא סתמי או מאמר איכותי.


יש שיטענו שניתן "לרמות" את מנועי החיפוש ולכתוב תוכן משוכתב או תוכן מיותר שלא מעביר כל מסר על מנת לקדם את אתר האינטרנט , אנחנו אומרים , למה לעשות זאת?


החשיבה שלנו היא תמיד לכיוון החיובי למה לא לספק לקהל הגולשים שנכנסים אל אתר האינטרנט שלכם את התוכן האיכותי ביותר והענייני ביותר , למה לא לתת לגולשים שלכם סיבה טובה להישאר באתר האינטרנט ולרצות לחזור אליו בהמשך.


כמו כן חשוב לציין שלמנועי החיפוש השונים ובמיוחד גוגל ,יש את היכולת ל "העניש" אתרים המעתיקים תוכן בכך שהוא מוריד אותם בדירוגים של מילות המפתח שלהם במקרה הטוב , במקרה הרע הוא מוציא את אתר האינטרנט ממנוע החיפוש , וכפי שידוע כאשר גוגל מגיע למצב שהוא מחליט למחוק אתר , אין דרך חזרה.


חברת WSD בניית אתרים עובדת מול מיטב כותבי התוכן והקופירייטרים בארץ על מנת לספק תוכן איכותי ואמין לגולשי אתרי האינטרנט שלנו.