קידום אתרים - תגיות

בעבודת קידום אתרים, אופטימיזציה והפעלה נכונה של אתר האינטרנט הינה דבר חשוב ביותר, ישנם מספר תגיות שכדאי להכיר על מנת להיות מותאמים באופן מושלם למנועי החיפוש כדי שיוכלו לאנדקס את העמוד שיצרנו באופן מהיר יותר, ולגרום לו להופיע במקום הטוב ביותר שניתן, לתת לו את הכוח הרב ביותר, על ידי תגיות אלו שמהוות חלק מאופטימיזצית האתר.

 

תגיות אלו הן תגיות ה META שצריכות להיות שונות בכל עמוד ועמוד באתר, הן חשובות ביותר לקידום האתר מבחינת תעבורה, באם הגולש יאהב את ה"DESCRIPTION" שכתבתם יכול להיות שיבחר בכם מאשר במתחרה שלכם ולכן חשוב לנסח כל תגית בצורה הטובה ביותר, קיימות גם מילות מפתח שיעזרו לנו להתמקד בנושאים הראשיים והמשניים של האתר תחת כל קטגוריה בו.

 

תגיות META

 

ישנן מספר תגיות META שחובה להשתמש בהן בצורה הנכונה על מנת שאתרך ימוקם במקום הטוב ביותר בגוגל, העיקריות שבהן הן Keyword ו Description שבהתאמה, אחת תמצא את האתר שלנו במילות שנגדיר והשנייה תהיה מתחת לכותרת בתוצאת החיפוש.

 

תגית DESCRIPTION

תגית זו מכילה מעין "תקציר" של הטקסט הכתוב בעמוד שאליו מנוע החיפוש מפנה, במידה ולא יהיה תגית זו גוגל פשוט ייקח ממקצת המילים החשובות ביותר בטקסט ויציג אותה, אך התאמה מושלמת תהיה להגיד לגוגל מה להציג.

meta description

ההגבלה של תגית זו היא 150 תווים בעוד עדיף לשמור על המידע הרלוונטי ביותר ולא להכניס דברים שעדיף שהגולש יכנס ויקרא.

 

תגית KEYWORDS

תגית הKEYWORDS מאפשרת לגוגל לדעת לאילו נושאים העמוד קשור, לדוגמא לעמוד הבית של WSD נכתוב "בניית אתרים", מאחר וזהו המונח הרלוונטי ביותר.
ניתן לרשום מספר מילים המופרדות על ידי פסיקים כדוגמא "בניית אתרים, קידום אתרים".

meta keywords

<title> יהווה בפני מנוע החיפוש לכותרת העמוד, אין לכך צורך בתגית מיוחדת.

 

תגית NAME

תגית ה NAME מהווה למקום לרשום למי הזכויות על העמוד שמורות, או למי יצר את העמוד, לרוב נרשום שם "כל הזכויות שמורות ל email", ובכך נגרום למנוע החיפוש לדעת מי יצר את העמוד.

meta name

תגית ROBOT

תגית זו מאפשרת, או לחילופים לא מאפשרת לגוגל לקרוא את האתר, במצב הרגיל גוגל יקרא את האתר ללא שום בעיה, אך תגית זו אומרת לו שהוא יכול להיכנס ולאנדקס את האתר ללא כל בעיה, מעטים האתרים שנרצה שלא יאונדקסו, ולרוב אלו יהיו העמודים הפרטיים על גבי האתר (מערכת ניהול תוכן), וכניסה אליה, על מנת שמשתמשים רגילים לא יוכלו למצוא אותה, ובכך לא ידעו כצד לנצל פרצות אבטחה במידה וקיימות, מכיוון שאינם יודעים מהו העמוד, ההפך של תגית זו יהיה noindex, nofollow.

meta robot