השלבים בתהליך לבניית אתרים

לבניית אתרים שלבים ארוכים ומרובים האורכים יותר זמן ממה שנדמה, בין השלב שבו סגרנו על חוזה והתחלנו אפיון עד לעליית האתר לאוויר ישנם שלבים שלא חייבים לארוך הרבה זמן, אמנם כמה שיותר נהיה מפורטים באפיון ומדוקדקים בכל שלב בבניית האתר כך גם הפרוייקט שלנו יצלח יותר ויעלה לאוויר בדיוק כפי שרצינו.

 

בניית אתר אינטרנט איננו דבר שיש לקחת בקלות ראש מאחר ואתר האינטרנט הוא המפתח להצלחת העסק שלנו על גבי האינטרנט, עיצוב, מבנה ותחזוקה נכונה הם רק חלק קטן מכלים שחשוב לתת את ה 100% בהם ולא לחסוך בדבר.
ישנן הרבה חברות בניית אתרים בעולם, בישראל ככלל יש למעלה מ100 חברות רשמיות של בניית אתרים וזה עוד לפני שמדברים על פרילאנסרים ועל עצמאים שלא עובדים בצורה מסודרת ומציעים בניית אתרים במחירים מצחיקים.
המטרה שלך כלקוח שמעוניין בבניית אתר היא לא רק במחיר הנמוך ביותר, אלא גם במחיר המשתלם שיציג את התוצאה המקצועית ביותר שלבסוף תניב לך רווחים מאתר האינטרנט.

 

השלבים

 

השלב הראשון שנציין יהיה כמובן סגירת החוזה עם חברת בניית האתרים, לאחר מכן השלבים שיבוצעו בדרך לבניית האתר שלך יהיו הבאים:

 1. תכנון

  התכנון יכלול בתוכו מספר שלבים כמו בדיקת המתחרים והתאמת האתר למבנה מסויים ומיוחד של גולשים שיכנסו לאתר, כמו כן במידה ואותה חברה מספקת שירותי קידום אתרים יבחנו גם מילות המפתח שיותאמו לאתר מבעוד מועד ומהי אפקטיביות האתר לעבר הגולשים שאנו רוצים לקבל אליו ויצירת יחסי המרה טובים דרכו, כמו כן התכנון יכלול בתוכו גם את בחירת הדומיין והחלטה האם נרצה בכלל את שירות קידום האתרים.
 2. אפיון

  שלב חובה שחייב לסיים לפני תחילת בניית האתר הוא אפיון האתר, ניתן בערך להשוות את אפיון האתר ליצירת קלסתרון, אתה כלקוח יושב מול המאפיין ומסביר לו כיצד בדיוק אתה רוצה שהאתר יראה מא' ועד ת', האפיון הוא השלב הסופי שמגדיר כיצד אתרך יראה.
 3. עיצוב

  עיצוב האתר הוא הדבר הראשון שיחל להתבצע לאחר גמר אפיון האתר, המעצב יבנה את העיצוב בדיוק לפי דרישותיך באפיון ובסקיצה שאולי הכנת בנוסף לאפיון, חשוב מאוד לוודא מבעוד מועד שיש לאותה חברה מעצב שיודע לעצב בפוטושופ ולא מעצב שייקח עיצוב מוכן ופשוט יערוך אותו באופן אולי מקצועי אך יהיו עוד כ1000 אתרים בעיצוב שלנו.
 4. בנייה

  לאחר שבידי בונה האתר יש את העיצוב המוכן והמושלם, הוא מתחיל לפרק אותו ולבנות לכל חלק בו את מערכות הקוד והתבניות שהוכנו מראש בזמן שהמעצב עיצב את האתר, לאחר התאמת המערכות לקוד ובדיקת כל הבעיות שעלולות להתעורר בעת שימוש אגרסיבי באתר ובדיקת הקוד לאפשרויות פריצה חיצוניות ותיקונם בהתאם, נוכל להעלות את השרת לאוויר.
 5. אחסון

  כעת לאחר שאתרנו נבנה והוא עובד בצורה מושלמת כשהוא יוצא מבית היוצר של חברת בניית האתרים יש לאחסן אותו על גבי הרשת, ישנם הרבה חברות אחסון ברחבי הרשת אך סביר להניח שתעדיפו לאחסן אצל החברה שבנתה לכם את האתר מכיוון שבעת בעיות באתר הם יוכלו ישירות לגשת ולתקן את אותה בעיה ללא סיבוכים מיותרים ובזמן אמת.

 

בנוסף לאותם שירותים, ישנם כמובן גם שירותים פוטנציאלים שתוכלו להשתמש בהם על מנת לקדם את תעבורת הגולשים לאתרך, אחד מהם יהיה קידום אתרים אורגני והשני יהיה קידום אתרים ממומן, על שניהם תוכלו לקרוא בקטגוריית קידום אתרים שבאתר.

 

WSD בניית אתרים מציעה את שירות בניית האתרים הכולל את השלבים מתכנון האתר במשותף עם הלקוח ועד אחסון אתרך על גבי השרתים שלנו, צור קשר עוד היום לשמוע על המחירים ועל סוגי האתרים שאנו מציעים.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -