שיווק ופרסום באינטרנט

מרגע בנייתו והקמתו של אתר אינטרנט לא מדובר בסופה של עבודה אלא כאמור רק בתחילתה. בכדי שחנות כלשהי תהווה הצלחה לבעליה ותקדם מכירותיה יש ליצור הכוונה ועזרה על מנת לאפשר מודעות, חשיפה ומתן מידע בעבור לקוחות חדשים או לקוחות חוזרים. לשם השגת מטרות החשיפה ופרסום האתר החדש לקהל הגולשים יש צורך בשיווק באינטרנט.

בכדי להבטיח פעילות אפקטיבית תהליך שיווק באינטרנט כולל מספר שלבים אשר הינם: גיבוש קונספט עסקי ושיווקי, אסטרטגיית שיווק אינטרנטית ובניית תוכנית שיווק התפעל במספר ערוצים שונים,בניית אבני דרך כחלק מהאסטרטגיה ומעקב מקצועי ורציף.
אתר אשר קיים בו ערוץ שיווק באינטרנט בעל אסטרטגיה מצליחה יצבור כניסות רבות של גולשים והגברת החשיפה לקיומו.
לפיכך, שיווק באינטרנט הינו השלב הראשוני שלאחר הקמת האתר עלינו לקדם באמצעות שני אפיקים כאשר האפיק הראשון הינו פרסום ממומן [בתשלום] לדוגמה: קישורים ממומנים [Google Adwords ,וואלה מפרסמים , YaHoo, Bing וכו..] או בשטחי פרסום באנרים , תוכניות שותפים .
האפיק השני והבולט יותר הוא פרסום "חינם"  לדוגמה : הוספת האתר לאינדקסים שונים , פרסום מאמרים בנושא האתר בתך אתרי מאמרים ולקשר אל אתר האינטרנט שלך , פרסום בפורומים , רשתות חברתיות ועוד.

חשוב לציין כי רמת המקצועיות והניסיון הנדרש בעת פרסום אתרים ושיווקם הינו מהותי בשל העובדה כי פרסום שגוי עלול ליצור נזק ממשי לשיווקו של האתר ולכן רצוי להתייעץ ולהיעזר עם בעלי מקצוע המתמחים בתחום שיווק באינטרנט וקידום אתרים.

חברת WSD-בניית אתרים מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים הכוללת בין היתר גם שיווק וקידום אתרים .שיטת העבודה מתחילה ומסתיימת בבניית אסטרטגיית שיווק נכונה בהתאם לתחום הפרסום של הלקוח ועד לביצועה בפועל , תנו לנו  את הכבוד , להוביל אתכם להצלחה!