קידום אתרים "שחור"

קידום אתרים שחור או בשמו האנגלי "BlackHat SEO" מתכוון להעלאת הדירוג של האתר באופן אוטומטי או "לא חוקי" יתר על המידה באופן שנחשב לרוב כלא חוקי מבחינת מנועי החיפוש, תוכן מועתק וערוך באופן מאוד קרוב למקור שלו שנועד אך ורק לצרכי SEO.

רוב האנשים העוסקים בכך נתפסים במוקדם או במאוחר אך היעילות *המיידית* של קידום מסוג זה כן תורמת לאתר להתקדם ולהיות מדורגים גבוה, אמנם זה לא נמשך זמן רב עד שגוגל מזהה את הסיבה לקפיצה הפתאומית ומעלים את האתר מתוצאות החיפוש לחלוטין.

 

על מנת שאתר יצליח בתחום בו הוא עוסק ויהיה מדורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש דרושים מספר כלים להצלחה:

  • מאגר קישורים טבעיים - קישורים שלקוחות או בעלי עניין בתחום כתבו והפיצו ברחבי הרשת בבלוגים ופורומים שונים, כמו כן כתבה (לטובה או לרעה) שתקשר לאתרך תביא דירוג טוב יותר, ניתן להגיד כי האתר בעל הקישורים הטבעיים הרבים ביותר יצליח בתחום ואת זה חברות קידום האתרים מחקות ומציבות אתרים במקומות ראשונים.
  • תוכן - האתר צריך להתעדכן בתוכן מקורי ואמיתי שיעניין את הגולשים, תוכן מביא תעבורה ותעבורה לבסוף מביאה גם לקוחות, תוכן שיתרום לאנשים יקבל דירוג גבוה במנוע החיפוש על ידי האלגוריתם של גוגל.
  • פעילות באתר - אתר המאפשר תגובות ויש בו פורומים ידורג לעיתים גבוה יותר מאתר שאין לגולש דבר להגיד בו.
  • אלו הם רק חלק מהגורמים להצלחה, רוצה שאתרך יצליח? צור קשר עם מחלקת קידום אתרים שלנו עוד היום.

 

קידום אתרים כמבוא להצלחה

 

דנו רבות בחשיבות הגבוהה של קידום ושיווק אתרים כהצלחה לבית העסק במידה והוא יהיה מדורג במקומות ראשונים, אמנם זה יקרה רק בעזרת קידום אתרים מחברות מקצועיות (לא בהכרח חברות שהראו תוצאות).
כאשר אתם דנים עם חברת קידום האתרים שלכם על הדברים שיש לבצע על מנת שהקידום יעבוד וכמובן תשאלו מה החברה תבצע עבורכם במסגרת הקידום, כל הבטחה למספר קישורים מדוייק בחודש צריכה להיראות מדוייקת, אף מקדם אתרים לא יכול לדעת כמה קישורים "טבעיים" הוא יוכל להוציא בחודש וזה צריך לבוא כחלק מהצעת המחיר, כמה שקשה יותר להוציא קישורים = תקציב גבוה יתר על מנת שהחברות יוכלו לבצע החלפות קישורים או אף לקנות קישורים במידה ויהיה צורך.
התופעה בה מקדמי אתרים מתחזים למקצוענים ומבטיחים הבטחות שהם כן יעמדו בה איננה חדשה, מקדמי האתרים מבטיחים מקומות שמלהיבים את הלקוח וישר מתחילים בהוצאת קישורים בדרך אוטומאטית או לא רלוונטית מה שכן יגרום במידה וכמות הקישורים ניכרת לקפיצה משמעותית בדירוג האתר ואף די מיידית (חודש חודשיים לאחר החוזה) על מנת להראות ללקוח שכדאי לו להישאר כלקוח בחברה, אמנם זה יראה מקומות יפים ולרצון הלקוח אך בשינוי אלגוריתם הקטן ביותר אתרכם יעוף אחורה, או ברגע שגוגל יזהו כי כל הקישורים הם ספאם ולא קישורים טבעיים תעופו אחורה כמו כן, יש הרבה לקוחות שסבלו ויעידו שקידום אתרים זה דבר שלא כדאי לעשות, אמנם האשמה נופלת על החברה שנתנה להם שירות.

 

מקדמי אתרים מקצועיים ישתמשו בשיטות מגוונות וידניות על מנת לקדם את אתרך, קידום איכותי ואמיתי שיעמוד בכל שינוי אלגוריתמי וגוגל תתקשה לזהותו (מכיוון שהוא טבעי), קידום כזה לוקח זמן ואיננו מבטיח הבטחות נלהבות ולכן לקוחות רבים פחות יתרשמו מהמקצוענים יותר שבתחום, אמנם לאורך זמן החברות המקצועניות יכולות להראות תיק עבודות מרשים ביותר.

 

חברת קידום אתרים צריכה לדעת לתמוך, לעזור, לבצע אופטימיזציה מלאה לאתרך על מנת להתאים אותו למנוע החיפוש ולא לכפות שינוי על מנוע החיפוש, WSD בניית אתרים מציעה קידום איכותי, מקצועי ואמין, צרו קשר עוד היום למידע נוסף.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
קידום אתרים