קידום אתרים נכון בגוגל

קידום אתרים הינו תחום שהתפתח רבות בשנים האחרונות מאחר והוא עזר לבעלי עסקים רבים להגדיל את הרווחים שהציגו דרך אתר האינטרנט שלהם.
תחום זה לא היה מוכר לרבים מהאנשים והחברות עד שנת 2005 מהסיבה הפשוטה - אף אחד לא ידע שיש אפשרות להשפיע על דירוג תוצאות החיפוש של גוגל ואלו שידעו שמרו על כך בסוד, מאחר והאלגוריתם לא היה מסובך והדרך למעלה הייתה קלה ביותר גם עקב חוסר תחרות.

 

נתחיל בשאלה "מהו קידום אתרים?", בפשטות ניתן להגיד כי התוצאה הסופית של קידום אתרים יהיה הגדלת העסקים שלך ומאגר לקוחותיך, כל זה יקרה לאחר שבעזרת קידום חכם ונכון אתה תגיע לדירוגים במונחי חיפוש המתאימים לך ביותר והמחפשים אחר נותני השירות בתחום יגיעו אליך ולא אל מתחריך.

 

קידום אתרים אורגני

 

קידום אתרים מוצלח וניתוח מילות המפתח לאתרך באופן נכון זוהי בעצם ההבטחה כי העסק שלך יגדיל רווחיו באופן משמעותי כאשר פעולות קידום האתרים יחלו להראות תוצאות טובות.
קידום אתרך במונחים שיכול להיות שיציגו אותך במיקום גבוה אך מספר המחפשים אחריהם איננו גדול כל כך לא יניב תוצאות חיוביות בתוצאה הסופית שהיא הבאת לקוחות. לכך אנו יכולים לקרוא קידום לא נכון מאחר וחקר מילות המפתח לא בוצע כראוי.


אנו נדע שקידום אכן מתבצע בהצלחה לאו דווקא עקב המיקומים שהוא מציג לטובה, ככל שנעלה במיקומים כך נראה יותר תעבורה לאתרנו ובכך נראה יותר פניות אלינו, ברגע שנשים לב כי אכן יש יותר פניות אלינו נדע כי התקדמנו בצורה חיובית, בנוסף לכך שאל את הפונה מאיזה מונח הוא הגיע כי יכול מאוד להיות שהוא הגיע מאחד ממונחי הזנב שהתעלמנו מהם עד כה שהתקדמו בצורה טבעית עם התקדמות האתר ונבדוק כיוונים האם כדאי להשקיע גם במונח "מינורי" זה.
לקידום אתרים בגוגל יש שיטות רבות ומגוונות, גוגל עצמם מצהירים כי לאלגוריתם שלהם יש מעל ל200 משתנים שמשפיעים על דירוגים של אתר בגוגל, הסבירות היא שאין אדם מלבד המפתחים של גוגל שיודעים את סוד השפעת הדירוגים במנוע החיפוש גוגל, אמנם חברת קידום אתרים מוצלחת היא חברה אשר תידע להיעזר במה שכן ידוע לה ולבצע אותו על הצד הטוב ביותר לעבר קידום האתר במנוע החיפוש.
ישנם הרבה לקוחות קידום אתרים אשר חושבים כי מקום ראשון הינו הטוב ביותר - במחשבה שהיא איננה מקצועית נכונה ביותר ההנחה הזו, מאחר ומקום ראשון לרוב יתפוס את התעבורה הרבה ביותר ובכך נחשוב כי הוא גם זה שתופס הכי הרבה "דגים בים", שהם כמובן הלקוחות שהיינו מעוניינים שיפנו אלינו.
הנחה זו איננה בהכרח נכונה, נרחיק לכת ונגיד כי אתרך הגיע למקום השני בגוגל לאחר עבודה אינטנסיבית ורבה, אמנם האתר הראשון בהחלט השקיע רבות בקידום אתרו וזנח את מבנה האתר עצמו אשר מציג תוכן לא רלוונטי ולא מקצועי, עיצוב שלא משאיר את הגולש בו לזמן רב, מה שיקרה לאחר מכן הוא שאותו גולש חוזר לגוגל ומקליד שוב את מונח החיפוש ועכשיו יגיע אליך, מקום שני שמציג אתר יותר מקצועי מכל הבחינות ולאחר שאותו גולש ראה את נותן השירות הקודם הלא מקצועי ועכשיו ראה אותך, הוא יצור עמך קשר ללא השוואות רבות נוספות.

 

קידום אתרים בעבודה משותפת

 

אף חברת קידום אתרים איננה מחוללת קסמים, רק בעזרת עדכון שוטף של אתרך והתאמת עיצובו והמבנה שלו מראש בעת בנייתו תבטיח אתר מוצלח.
חלק מהעבודה שתבטיח קידום חלק היא תחזוקת האתר באופן מוצלח, בין אם זה אומר גיבוי של התכנים באופן שיאפשר לשחזר את האתר ללא פגיעה משמעותית בתוכן שהועלה לאתר ושיחזור הטוב ביותר במקרה הצורך, שרת שיחזיק את האתר ללא נפילות, כל אלו ואחרים יבטיחו קידום אתרים מוצלח בשותפות.

 

WSD בניית אתרים מבטיחה את הקידום המקצועי ביותר שניתן כיום על גבי מנועי החיפוש, קידום שימנף את עסקיך לעבר הצלחה כלכלית בעולם האינטרנט החדש.