קידום אתרים ברשתות חברתיות

קידום אתרים אינו ענף שנח על זרי דפנה אלא כל הזמן יש בו התפתחויות ושינויים, קידום אתרים ברשתות חברתיות הוא התפוח האדמה הלוהט הנוכחי של ענף קידום האתרים. קידום אתרים ברשתות חברתיות יעיל פי כמה מקידום אתרים רגיל ובנוסף לכך הוא ממוקד יותר ואפקטיבי יותר לכן רבים מעדיפים להשתמש בו היום.

קידום אתרים ברשתות חברתיות הוא פלטפורמה מצוינת ונוחה לכל אותם מקדמי אתרים שיכולים היום לבחור למי יגיע התוכן השיווקי שלהם ולמי הוא לא יגיע, הכול כמובן בהתאם למאפייני האתר המקודם לצרכיו ולמטרותיו.

אם ניקח לדוגמא קידום של אתר שעוסק בנושא של אקולוגיה,  אנו יכולים לזהות ברשתות החברתיות את כל אלו שמתעניינים באקולוגיה ולשלוח רק להם את התוכן השיווקי האקולוגי שלנו, כך אנו מבטיחים לעצמנו קמפיין שסיכוייו להצליח גבוהים ביותר והוא עתיד להביא לתעבורת גולשים ממוקדת לאתר שלנו.
שערו בנפשכם איזו תעבורה תהיה לאתר שלכם לאחר שתפרסמו ברשת החברתית המתאימה מאמר שעוסק באקולוגיה שיש בו לינק לאתר שלכם.

אצלנו ב-WSD- בניית אתרים, כבר הבנו מזמן שקידום אתרים ברשתות חברתיות היא אולי הדרך היעילה ביותר והאפקטיבית ביותר להגדלת כמות הכניסות והגדלת יחס ההמרה. אנו צברנו לא מעט קמפיינים של קידום אתרים ברשתות חברתיות , הצוות המקצועי שלנו עוקב כל הזמן אחר השנויים התדירים המתרחשים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ,טוויטר,מקושרים וכך אנו תמיד נשארים עם אצבע על הדופק.

אנו ב-WSD- בניית אתרים מעניקים חשיבות רבה לתחום של קידום אתרים ברשתות חברתיות וזאת בשל כמה סיבות שהן:

•    קידום ממוקד וספציפי , קידום אתרים המתבצע בהתאמה אישית,, ולכן הסיכויים של קמפיין קידום כזה לפספס או להיכשל הם נמוכים .
•    קידום אתרים שיכול להשיג תעבורה ממוקדת גבוהה של גולשים שאכן מתעניינים בתחום שבו עוסק האתר המקודם .
•    הגדלת התנועה ברשתות החברתיות גורמת לכך שמנועי החיפוש יעריכו אותנו יותר ויקדמו אותנו ב תוצאות החיפוש.
•    זה כבר לא סוד שמנועי החיפוש השונים עוקבים אחרי תנועות של משתמשים ברשתות החברתיות ובכך הם מזהות את מהלכי השיווק שלנו וגם מנועי החיפוש יודעים להתייחס לזה בהתאם.
•    נתח גדול מהגולשים משתמש ברשתות החברתיות, אז כמו שחשוב לנו ליצור אפליקציות אייפון שתאפשר לבעלי האייפון לראות ניוזלטר שלנו, כך חשוב שנהיה נוכחים ברשתות החברתיות שבהם יש כמות  עצומה של גולשים שמתעניינים במוצר שלנו.
•    קידום אתרים ברשתות חברתיות הוא דו סטרי אנו יכולים לקבל משובים וחוות דעת מקהל הגולשים וכך אנו מנהלים עם הגולשים דו שיח שמניב לא מעט פירות שיווקיים. באמצעות הדו שיח הזה אפשר ללמוד האם המאמר השיווקי שפרסמנו היה מעניין, האם הניוזלטרים שלנו מספיק מעניינים  וכך הלאה והלאה.


אפשר לסכם את הנושא הגדול הזה בכמה משפטים שהם:  מי שיבצע קידום אתרים ב-WSD- - בניית אתרים יצליח להשיג מיתוג וליצור להם חשיפה ממוקדת ויעילה שביחד יביאו להגדלת התנועה לאתר, ולקידום האתר במנועי החיפוש.