סרטוני וידאו וקידום אתרים

ישנן הרבה אפשרויות לקדם אתר כאשר חלק מהקידום יכול להתבטא בתוכן, בקישורים, בתמונות וגרפיקה וב WEB2.
אופציה נוספת שהיא בין שיווק אתרים לקידום אתרים אך מתייחסת בהתאם לשניהם היא פרסום תכני וידאו והפצתם בקרב האתרים הפופולריים (YouTube, vimeo וחבריהם) ובכך אנשים נכנסים אליהם וזה בעצם מהווה עבורנו שיווק מעולה.
הצד השני שהוא קידום האתרים יהיה בשילוב תכני הוידאו באתר על מנת להראות תכנים נוספים מלבד תמונות ורלוונטיות לתכנים אחרים בהתאם.

 

אתרי הוידאו בעצמם מאפשרים לנו שתי אופציות:

  • שיווק - פרסום מודעות בתחילת סרטונים שמהווים מעין פרסומת בדיוק כמו בטלוויזיה רק שפרסומת זו היא יותר זולה והיא פר צפייה ואיננה קשורה לתוכן המוצג (שלא כמו בטלוויזיה שיש קשר לרייטינג ולסוג התכנית).
  • קידום - הוצאת קישורים מהעמוד החדש שנפתח בתוכן הוידאו - יותר צופים זה העלאה בערך של העמוד כלפי גוגל והקישורים היוצאים מהעמוד מחזקים את העמוד המקושר דרך הסרטון.

 

וידאו לטובת שיווק

 

שיווק עסקים כבר מזמן תפס תאוצה באינטרנט, האופציות שיוטיוב ראה להכנסות מהאתר שלו (בעיקר לאחר קניית YouTube על ידי גוגל) התחום הזה התפתח באופן גדול באתר YouTube והוא מאפשר מספר דרכים לפרסום באחד האתרים הגדולים בעולם אשר הוא בעל צפיות מרובות בתכנים ישראליים ועולמיים על ידי צופים מישראל ויודעי עברית.
אותם צופים אלו יכולים לתרום לך רבות במידה ותפרסם את העסק שלך בצורה חכמה בגוגל, פרסום זה יכול לבוא כביטוי של העלאת סרטון תדמית אשר יקשר לאתרך ולעסק שלך ויוכל לתרום רבות לבניית התדמית והמוניטין שלך ברשת, צורה נוספת היא פרסום סרטונים מקצועיים, בדוגמאת מאמרים מקצועיים שבו אתה כבעל העסק תפרט כיצד אתה מבצע עבודות (כמובן בלי לחשוף יותר מדי) ותוכל לסמוך על העובדה שאנשים שיחפשו את המידע על השירות שלו הם זקוקים הם ימצאו אותך בקלות ביוטיוב, יגיבו בעמוד וישאלו אותך שאלות ואתה תוכל להגיב בקישורים לאתר שלך למידע נוסף, כמו כן תוכל לדעת שהעמוד מקודם עקב כך שהוא ממוקם ביוטיוב וגוגל אוהב למקם סרטוני יוטיוב גבוה בתוצאות החיפוש (כמובן שזה תלוי למונח וכלום איננו מובטח).

 

וידאו לטובת קידום

 

הוידאו יכול לתרום רבות למען קידום האתר, בראשית הוא יכול לתרום כפי שנאמר בדף חדש שכל כולו הוא למען השיווק והקידום, הקידום נעשה על ידי קישור רלוונטי שניתן מעמוד הוידאו שהעלינו לאתר.
קידום נוסף שיכול להתבצע הוא גיוון באופי התכנים המעלים לאתר שלנו, ניקח אתר בסיסי שאין בו תכנים מלבד טקסט ותמונות, כך נראים רוב האתרים המסתובבים כיום ברשת אמנם אתרים רבים השכילו לשלב קטעי וידאו רלוונטיים בין אם דרך יוטיוב ובין אם דרך צפייה בנגן מותאם אישית, בכל מקרה גוגל מאנדקס את העמוד ורואה שיש תוכן חדש ושונה באתר אשר מראה גיוון ומושך אנשים לאתר בדרכים נוספות, דבר זה תורם רבות לדירוג האתר בגוגל ולעמוד בפרט.

 

כאשר תוכן וידאו מסוים ב YouTube מקבל פייג'ראנק עקב צפיות רבות ועניין ואף קישורים רלוונטיים כל קישור היוצא ממנו יקבל כוח בהתאם, אם הוא מקשר לאתרך ואף מוצג באתרך, האתר שברשותך יקבל את הכוח שמגיע לו מצד גוגל.
אתר שיחליט להוסיף גיוון אמור לראות שינוי בדירוג העמודים החדשים שאליהם הוסף הוידאו לאחר זמן מסוים ובמידה והסרטונים המוצגים הראו התעניינות, אל תפתחו עמוד שכולל רק סרטון וידאו, ספרו מעט על הסרטון ועל מה שהוא מכיל בעמד החדש שאתם פותחים באתר.

 

WSD בניית אתרים מתמצאת בשיטות מגוונות לקידום אתרים ובין היתר מציעה בניית אתרים וקידום אתרים בשילוב וידאו, צרו קשר למידע נוסף.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
קידום אתרים