קידום אתרים בסיסי

כהמשך ל-"קידום אתרים בחינם", ישנם מספר כלים נוספים אשר יוכלו לעזור לכם לקדם את האתר, אנסה להציג את מיטב הכלים לקידום אתרי באופן הפשוט ביותר.
קידום זה לרוב יעבוד על אתרי תדמית במילות מפתח לא מקודמות, אישיות, שהתחרות עליהן תהיה מועטה ובכך נוכל להגיע לעבר העמוד הראשון בקלות רבה.

 

בניהול עצמאי של אתר האינטרנט, הוספת תכנים ותחזוקה גבוהה של האתר אשר כוללת בדיקה של האתר לפחות פעמיים ביום, על מנת לבדוק שהכל עובד כשורה, עדכון תכנים, חדשות, הוספת עדכונים חדשים.
נרצה לראות כי העבודה שלנו משתלמת ואכן תדחף אותנו לעבר המקום הראשון, במילות מפתח לא תחרותיות זה יהיה לרוב המקרה ואף הגעה עד למקום הראשון, בתחזוקה נכונה של פנים האתר, אך לעיתים המתחרים שלנו שחוששים מאיתנו, כן יפנו אל מקדם האתרים שלהם, ויבקשו לקדם אותם במונחים שדווקא יותר רלוונטים אליכם ולמרות שאתם הרלוונטים ביותר למונח שלכם, עדיין לא תצליחו לעקוף את המתחרה שבחר להכשיל אתכם (תחרות מעט מלוכלכת, אך חכמה ביותר).


כיצד נוכל להראות רלוונטיות, למרות הפעילות שמקדם האתרים שמתחרה נגדנו מפעיל?
גוגל הינו מנוע חיפוש חכם, גם עם כל העבודה שאותו מקדם אתרים ישקיע, במידה ואנחנו הבעלים של "מרפדיית כרמלי" האתר המתחרה לעולם לא יוכל להראות כי הוא יותר רלוונטי מאיתנו ולכן בשימוש נכון בכלים, נופיע במיקום הנכון ונראה את הרלוונטיות המקסימאלית למונח "מרפדיית כרמלי".

 

כלים בסיסיים

 

  • מפת אתר, בטח שמעתם עליה רבות אך לא ממש הבנתם מה המשמעות שלה, בעל האתר הפשוט יחשוב כי מפת אתר היא בשביל ניווט חכם יותר בשביל הגולש, לא משהו שיתרום לו בקידום האתר אלא תוספת נחמדה שהורסת לו את ה"FOOTER".
    חשיבה זו הינה מוטעית, מי שישתמש במפת האתר יהיה מנוע החיפוש, שמפת האתר תעזור לו באינדוקס מהיר של העמודים, מאחר שעדיף לו לנווט דרך מפת האתר, ולא דרך התפריטים שינווטו אותו רבות, מפת אתר תיתן קישור ישיר ישיר, ולא קישור דרך תפריטים עמוסי מידע.
  • חקר מילות מפתח, ניקח שוב את דוגמאת "מרפדיית כרמלי", הביטוי שקודם כל והכי חשוב שנרצה לקדם זה את שם האתר שגם מופיע בטייטל, "מרפדיית כרמלי" ולא נרדוף ישר לאחר "מרפדייה בירושלים" או "מרפדייה", ובכך קודם נראה רלוונטיות למונח שאותו אנו נרצה לקדם אשר הכי קשור אלינו, במקרה של האתר "WSD בניית אתרים", קודם כל קידמנו במונח "WSD בניית אתרים", ורק לאחר מכן התחלנו בקידום המונחים השונים שעל גבי האתר.
  • תוכן מקורי, תוכן משועתק אשר כולל אפילו מספר תחבירים מאתר אחר ישירות יחל בפסילות אצל גוגל ממש כמו בבייסבול, איננו יודעים כמה פסילות יש, אך אתר אשר איננו כותב את התוכן לעצמו עוזר יותר למתחרים שמהם הוא העתיק, שכן הם מקבלים את המקור על ציטטות מסויימות, ואם אחרים העתיקו מהם, זה אומר שהם רלוונטיים ביותר.
  • קישורים מאתרים חיצוניים, לרוב מומלץ לאתרים חדשים לקבל הפניות רק מאתרים בנושא, ואתרים רלוונטיים ביותר, כל סוג אינדוקס האתר -  מאתרי אינדקס שונים על גבי הרשת, רק יפגע באתר בטווח הקרוב ובכלל בטווח הרחוק, לכן אם אין לידך מומחה קידום אתרים  בשלבים הראשונים שלאחר הקמת האתר על אחסון ודומיין, כדאי להימנע ממתן קישורים שאינם רלוונטים.

 

 

WSD בניית אתרים תשמח לעמוד לצידך בקידום אתרך, ולהציע לך לא רק את המחירים הטובים בשוק, אלא גם את העבודה המשתלמת ביותר לאורך זמן, צור קשר עוד היום על מנת לקבל הצעת מחיר על קידום אתרך.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
קידום אתרים