קידום אתרים בחינם

קידום אתרים בחינם האומנם?


המונח קידום אתרים מלכד את המונחים "קידום" "אתרי אינטרנט" למונח אחד גדול , פירושו לקחת אתר אינטרנט ול"קדמו" ברחבי הרשת , אחד מנקודות הבסיס שחשוב להבין לפני התחלת שירותי קידום אתרים הוא ששירות קידום זהו דבר מתמשך , דבר שצריך לפעול באופן יומיומי ולכן לא קיימת שום חבילה או מוצר היכול לספק את השירות בתשלום חד פעמי ליום אחד או לשבוע.
 

הניסיונות הרבים והכישלונות כאחד.


חברות קידום אתרים רבות ומקדמי אתרים כפרט , ניסו בהמון שיטות חוקיות ולא חוקיות לקדם את אתר האינטרנט שלהם במהירות רבה בעזרת העמסת יתר של תוכן , קישורים , הפניית גולשים , יצירת דפים חסרי כל תוכן, עיבודי קוד שונים ועוד.
כל ניסיונות ההתחכמות עלו בתוהו לאחר תקופת זמן קצרה או ארוכה, אך לבסוף מנועי החיפוש עלו על השיטות הלא חוקיות לקדם את אתרי האינטרנט ובעקבות זאת הענישו את אותם אתרים.
 

כיצד ניתן לקדם אתרים בזול?

 

 

חברת WSD בניית אתרים מבינה את הצורך של כל אתר ואתר להופיע במנועי החיפוש ולקדם את עצמו בכבוד בין מנועי החיפוש השונים. בעקבות זאת הוחלט לספק ללקוח חבילת כלים מתקדמים המאפשרים למנהל האתר לקדם את אתר האינטרנט שלו בצורה עצמאית לחלוטין.
הדרך שבה אנחנו מאפשרים למנהל האתר לקדם את אתר האינטרנט שלו בחינם היא בעזרת מערכת ניהול תוכן מתקדמת המספקת קבוצת כלים לקידום האתר לדוגמה :
•    ניהול הגדרות MetaTags – תגיות "מטא" הוא אחד הדרישות המחייבות של גוגל עבור כל עמוד באינטרנט , הגדרות אלו מאפשרות למנועי החיפוש השונים ובפרט לגוגל להבין מהי הכותרת [Title] של אותו עמוד , מילות המפתח[KeyWords] אליהם מתקשר התוכן המוצג בעמוד , והסבר קצר[Description] אודות התוכן המוצג.
•    הגדרת כותרות H1\H2 – בכל עמוד באתר ניתן לשלוט ולשנות את התוכן דרך עורך הטקסט , אחת מיתרונותיו של עורך הטקסט הוא ניהול התוכן בצורה קלה המאפשרת לקבוע כותרות "המוכרות" ע"י גוגל ובכך להציג למנוע החיפוש מהי הכותרת החשובה [H1] בעמוד ומהי הכותרת הפחות חשובה[H2].
•    URL REWRITING – זהו עוד כלי המאפשר לבעל האתר לקבוע את שמות כתובות העמודים של אתר האינטרנט שלו בעברית , כלי זה בעצם מאפשר להגדיל את השייכות של אותו עמוד למונחי המפתח אותם הוא מקדם , לדוגמא עמוד אודות יקרא בשם אודות_שם_החברה , במקום שם העמוד about.php שבעצם לא מספק שום מידע.

 

הבסיס לקידום מוצלח
 

לאחר שהצגנו את הכלים אותם אנו מספקים עבורכם כדי לנהל בהצלחה את קידום אתר האינטרנט שלכם, נציג את השירותים והבסיס המוצק לקידום אתרים מוצלח, אותו אנו מעניקים לכם בחינם!
השירות הראשון , מציג את שיטת הפיתוח ורמת הקוד שבה אנחנו בונים את אתרי האינטרנט שלנו.
•    בניית אתר לפי תו התקן W3C – תו התקן W3C נועד על מנת לעשות יישור קו בין כל סוגי הדפדפנים והמחשבים השונים ובכך לאפשר לבנות אתר אינטרנט אחד שפועל בצורה תקינה בכל המחשבים והדפדפנים זהו בעצם מטרתו של אותו תו תקן.
 החברה שלנו שמה בראש סדר העדיפויות את החשיבות לבנות לפי תו התקן הבינלאומי את כל אתרי החברה ובכך לאפשר לגולשי האתר תמיד לצפות בו בצורה הטובה ביותר.
השירות השני , מציג חלק קטן מהמערכות האוטומטיות המעודדות קידום אותם אנחנו מספקים כחלק בלתי נפרד מאתרי האינטרנט שלנו.
•    SiteMap דינאמי – מערכת מפת אתר אוטומטית המוסיפה בצורה מיידית אל מפת האתר כל עמוד חדש הנוצר במערכת ובכך מאפשרת למנועי החיפוש לצפות בצורה מהירה בכל העמודים הקיימים באתר ולזהות בצורה קלה את העמודים החדשים ובכך למנוע מצב שמנועי החיפוש אינם מגיעים לעמודים חדשים.
 

לסיום


בעקבות ההבנה העמוקה בכל הקשור לקידום אתרים בחינם באינטרנט חברתנו מספקת לכל אחד ואחד מלקוחותינו את חבילת שירותי הקידום כמוצר אחד בעת רכישת אתר אינטרנט ללא כל תוספת תשלום , דבר המאפשר באמת לקבל "שירות קידום אתרים בחינם".


 

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -