קידום אתרים בגוגל

בעידן שבו האינטרנט מהווה זירת מסחר ענקית, עסקים רבים מעוניינים להיות במעמד של חנות יוקרה וירטואלית ולכן הם מוכנים להשקיע לא מעט בבניית אתר אינטרנט מלא בתוכן מעניין ובעיצובים מרהיבים. אבל כדאי להם לזכור שללא קידום נכון ואיכותי של האתר סיכויי ההצלחה של האתר יהיו נמוכים ביותר.

קידום אתרים מקצועי מתבצע היום בעיקר במנוע החיפוש גוגל מהסיבה שהוא המנוע הפופולארי ביותר בעולם ובארץ בכלל.
קידום אתרים בגוגל יכול להתבצע בשיטות שונות שכולן מטרתן להגדיל את כמות הגולשים , ואת יחס ההמרה של הגולשים באתר.

איך מתבצע קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל תמורת תשלום "ממומן" - קידום אתרים ממומן הינו קידום תמורת תשלום ,מדובר בתהליך של קמפיין פרסומי וירטואלי המתבצע בגוגל ובמהלכו מתפרסמות מודעות טקסט בראש העמוד של תוצאות החיפוש בגוגל או בצדי העמוד. קמפיין פרסומי כזה הוא כדאי למפרסם משום שהוא מתבצע במודל המאפשר לבעל הקמפיין לשלם רק עבור קליקים שבוצעו על הלינק המפורסם ולא עבור כמות החשיפות. כך משלם בעל הקמפיין רק עבור תוצאות ממשיות שהגיעו בעקבות הקמפיין הפרסומי בגוגל.

קידום אתרים אורגני –קידום אתרים אורגני זהו שם כולל  למספר רחב של  פעולות שיכולות להביא לכך שהאתר שלכם יהיה מותאם לקריטריונים השונים של גוגל ולכן הוא ייהנה מדירוג גבוה בתוצאות החיפוש . קידום אתרים אורגני בניגוד לקידום אתרים בתשלום הוא תהליך ארוך ומתמשך, ואם הוא יתבצע נכון הוא יוכל להציב את האתר המקודם במקומות הראשונים בעמוד הראשון.
 קידום אתרים באופן אורגני כולל בתוכו מספר רב של אלמנטים בניהם :
•    אופטימיזציה  של תוכן האתר ומבנה האתר בהתאם לקריטריונים של גוגל .
•    שימוש במילות מפתח שמתאימות לתחום העיסוק של האתר.
•    בניית מערך קישורים מקיף אל האתר במונח המפתח ובמונחי הזנב.
•    יצירת SITEMAP.XML אוטומטי המאפשר לגוגל לעקוב אחרי עמודים חדשים באתר.
•    שימוש בתגיות H1,H2,H3 , STRONG ותגיות נוספות של HTML המאפשרות לנו להציג לגוגל את החשיבות של המונחים השונים בתוכן.
•    ניהול נכון ומחושב של תגיות ה META TAGS

כל התהליכים הללו ארוכים ולוקחים זמן אך הם משתלמים משום שבסופו של דבר אתר שבנוי בהתאם לקריטריונים של גוגל יהיה אתר שמוערך ע"י גוגל כאתר איכותי ורלוונטי ולכן יקבל מיקום גבוה בתוצאות החיפוש.

אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם שירותי קידום אתרים מקצועי ואפקטיבי הרי שחברת WSD – בניית אתרים ופתרונות אינטרנט היא הפתרון בשבילכם. חברת WSD - מציעה ללקוחותיה מעטפת שלמה של שירותי אינטרנט מקצועיים ואיכותיים , בניהם גם שירות של קידום אתרים בגוגל. מאחורינו לא מעט פרויקטים של קידום אתרים בגוגל שבסיומם דורגו לקוחותינו במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל – אתם מוזמנים לדרוש לצפות בתוצאות ולהתרשם !