צעדים ושיטות לקידום אתרים

אתר אינטרנט ללא גולשים הוא אתר שאין בו חיים, אתר אינטרנט שמעוניין היום להיות מתחרה רציני מול המתחרים האחרים בשוק , חייב למשוך אליו תעבורה של כמה שיותר גולשים, וכדי שיכנסו לאתר כמה שיותר גולשים עליו להיות ממוקם במיקום גבוה במנועי החיפוש השונים של האינטרנט ובראשם מנוע החיפוש גוגל.

אם פעם בעידן המסחר המסורתי כל חנות הייתה מפרסמת את עצמה באמצעי התקשורת השונים ,היום כל חנות וירטואלית וכל אתר וירטואלי צריך לשווק את עצמו או להשתמש בשירות של קידום אתרים שיקדם את מיקומו  של האתר במנועי החיפוש, קידום אתרים הוא צעד שיש לו גם משמעות כלכלית גדולה עבור בעלי האתרים , אתר שזוכה לדירוג גבוה בזכות שירות של  קידום אתרים איכותי ויעיל  סביר שיגיעו אליו יותר גולשים פוטנציאליים שיכולים להפוך ללקוחות ממשיים.

חברת wsd- בניית אתרים מקפידה להעניק ללקוחותיה את כל סל השירותים השונים הדרושים לאתר ובניהם שירות של קידום אתרים. אצלנו תוכלו לקבל במעטפת אחת את כל השירותים של קידום אתרים , אנו נדע לבצע את הצעדים הדרושים וליישם את השיטות השונות במטרה לקדם את אתרכם ולהציב אותו במיקום גבוה במנוע החיפוש של הגוגל. הנה כמה מילים על השיטות הנפוצות והלגיטימיות של קידום אתרים בגוגל.

•    אופטימיזציה של האתר למנועי החיפוש השונים -  אתרים שיהיה להם תוכן ומבנה המותאמים  לדרישות ולפרמטרים השונים של מנוע החיפוש של גוגל יזכו לדירוג גבוה במנוע החיפוש, ולכן חלק מסל השירותים של  חברת wsd  הוא קידום האתר בעזרת אופטימיזציה של תוכן ומבנה האתר והתאמתו למנוע החיפוש של גוגל,ובו בזמן התאמה של תוכן ובמנה באתר לגולש הפוטנציאלי שאמור לגלוש באתר.
•    יצירת קישורים -  מנוע החיפוש של גוגל פועל לפי העיקרון לפיו ככל שיש לאתר יותר קישורים , הרי שהאתר הוא אתר רלוונטי ושימושי , ולכן אתר שיש לו מספר רב של קישורים המגיעים מאתרים איכותיים ומאותו תחום הוא אתר שיזכה לדירוג גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל.  עקרון זה הביא לכך שהיום אתר ללא קישורים הוא אתר שאין לו שום סיכוי לזכות בתחרות על תשומת הלב של הגולש , אצלנו ב-wsd בניית אתרים פועל צוות מקצועי ומיומן שיודע בדיוק את העבודה , במסגרת שירותי קידום האתרים שלנו אנו נייצר לאתר שלכם קישורים איכותיים המגיעים ממקורות איכותיים , קישורים שיוצבו במקומות הטובים ביותר באתר וכך ישיגו את המטרה של קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל.
•    תחזוקה שוטפת של תוכן האתר- קידום אתרים אינו תהליך חד פעמי , כמו שפרסום חד פעמי לא ישיג את מטרתו כך קידום אתרים חד פעמי לא ישיג את מטרתו, מנוע החיפוש של גוגל  בוחן בכל אתר ואתר , את הוותק של תוכן האתר ואת התדירות של שנויים בתוכן האתר ובקישורים של האתר  , ולכן כחלק משירותי קידום האתרים של חברת wsd- בניית אתרים אנו נייצר עבורכם באופן שוטף תכנים עדכניים וקישורים עדכניים שיהיו כמובן מותאמים לפרמטרים השונים של מנוע החיפוש של גוגל.

אלו הם רק חלק מהשיטות שיש ליישם אותם לשם קידום אתרים איכותי ויעיל.