פיתוח אפליקציות לפייסבוק

אם לפני עשור נולדה התובנה שעסק שאין לו אתר אינטרנט אין לו זכות קיום כלשהי, הרי שהיום בעידן של רשתות חברתיות, ברור כבר לכולם שמי שרוצה לשרוד מבחינה עסקית חייב שתהיה לו אפליקציית פייסבוק אשר תגרום להד ציבורי ותעמוד במרכזו של שיח ציבורי שיעניק לעסק חשיפה עצומה ופרסום ויראלי של מוצרים או שירותים של העסק או הארגון.
אנו בחברת WSD – בניית אתרים ואינטראקטיב איננו קופאים על השמרים אלא מתקדמים כל הזמן בהתאם לשינויים וההתפתחויות שמתרחשים בעולם הדינאמי של האינטרנט.
היום בעידן של ניו מדיה, עידן של רשתות חברתיות  אנו מציעים ללקוחותינו שירות של פיתוח אפליקציות לפייסבוק .

 

מהי אפליקציית פייסבוק


אפליקציית פייסבוק היא מעין תוכנה קטנה שמאפשרת לנו לבצע פעולות שונות במסגרת הפייסבוק. עד היום נרשמו בפייסבוק כ-350,000 אפליקציות, היתרון העצום שיש לכל אפליקציה בפייסבוק הוא הויראליות והשיתופיות הגבוהה, שהרי הפייסבוק היא רשת חברתית שבה כל אחד מציג על הקיר המשותף את האפליקציות שבהם הוא משתמש וכך הוא מדביק את החברים שלו בווירוס וגם הם רוצים לנסות את אותה אפליקציה, פיתוח של אפליקציה מעניינת ואטרקטיבית המשלבת בתוכה תוכן שיווקי תגרום לכך שהתוכן השיווקי שלכם ישיג חשיפה גבוהה וממוקדת , ויפיץ את עצמו באמצעות האפליקציה שמפיצה את עצמה כמו וירוס.

אצלנו ב WSD פיתוח אפליקציות לפייסבוק אינו תהליך חובבני אלא תהליך המתאפיין במקצועיות רבה והבנה של השוק החדש של עידן הרשתות החברתיות.  אנו יכולים היום לפתח אפליקציות שונות לפייסבוק שלכל אחת מהן מטרה אחרת, מי שירצה יוכל לקבל אצלנו שירות של פיתוח אפליקציה לפייסבוק שמטרתה החדרת מוצר חדש לשוק, ומי שירצה יוכל לקבל אצלנו שירות של פיתוח אפליקציה לפייסבוק  שמטרתה הגדלת מחזור המכירות של חברה כלשהי או מיתוג מוצר כלשהו.
אצלנו כל אפליקציית פייסבוק תחשב ליעילה ואפקטיבית רק אם יהיו לה את המאפיינים הבאים:

1.    עונה על צורך יומיומי של הגולשים – אפליקציית פייסבוק צריכה להיות פלטפורמה שמאפשרת לגולש לבצע פעולה מסוימת שעד עכשיו הוא לא יכול היה לעשות, ככל שהאפליקציה יותר שימושית כך צפויה לה חשיפה גדולה יותר בפני קהל גולשים גדול יותר.
2.    ויראליות – אפליקציה יעילה ואפקטיבית היא אפליקציה שמפיצה את עצמה בקרב קהל הגולשים בפייסבוק, כדי שהאפליקציה תפיץ את עצמה בפייסבוק, היא צריכה לעודד את הגולשים להשתמש בה והיא צריכה להיות בעלת אופי שיגרום לגולשים לחזור אליה שוב ושוב.
3.    אפליקציה פשוטה היא אפליקציה שמגיעה ליותר אנשים – ככל שהאפליקציה תהיה פשוטה יותר וקלה יותר לשימוש עבור קהלים גדולים כך צפויה לאפליקציה חשיפה גבוהה יותר, אפליקציה מתוחכמת תגרום להימנעות של אנשים מלהשתמש בה.

אז אם גם אתם רוצים לחדור לשוק הרחב של הפייסבוק ולהגיע לקהל הגדול שמשתמש בפייסבוק אנו מציעים לכם לפנות אלינו כדי שנוכל לפתח לכם את אפליקציית הפייסבוק שתתאים בדיוק לקהל היעד שלכם ולמטרות שלכם.

 

 

אפליקציות לפייסבוק