בניית אתרים - פורום

פורום הוא דרך נהדרת ליצירת קשר עם לקוחות, בעזרת הפורום אתה כבעל עסק יכול להגיב בדומה ל"שאלות ותשובות" בזמן אמת לשאלות של הלקוחות שלך והתשובה תופיע בפני כולם.

 הפורום הוא תוספת לאתר ואיננה חייבת להיבנות בצורת פורום גדול שיחזיק תחתיו אלפי גולשים תחת הרבה נושאים כמו שאתם מכירים מהפורומים הגדולים בישראל, פורום לעסקים יהיה פורום של אורחים ששואלים שאלות ויינתן להם מענה מקצועי אם זה על ידכם או על ידי אורחים אחרים, אתם כבעלי העסק מטרתכם היא להפנות את אותם גולשים אליכם למתן עזרה.

 

פורום עסקי הוא פתרון מושלם להרבה מבעלי העסקים שיפנו לעיתים ללקוחות שירצו לשאול שאלות רבות או לחפש תשובות שכבר ניתנו על ידך, והם יוכלו למצוא את תשובות אלו בקלות על גבי הפורום בצורה אמיתית וכנה שפונה אליהם לגובה העיניים ולא תחת כתבות שאתה מפרסם באתרך.

 

מהו פורום

 

ישנם מספר פורומים גדולים בישראל דוגמת FXP ו iAtraf אשר מטרתם היא להכיל נושאים רבים ומגוונים, עקב מספר רב של תחומים ישנו אחראי לכל פורום שמבין בתחום וזה גורם לכך שהרבה אנשים שתוהים לגבי אותם נושאים לרוב מקבלים יעוץ מקצועי על גבי הפורום (אם כי בחלק מהמקרים גם ילדותי וחסר עניין).
באותם פורומים אתה כמשתמש יכול לשאול שאלות ולהגיב לשאלות בתור בן אדם פרטי או בתור מקצוען בתחום.
הפורום העסקי לא יהיה כפורום זה, פורום עסקי פונה לקבוצה מאוד ממוקדת של אנשים ותהווה פתרון נוסף על גבי אתרך בו תוכל לענות על שאלות מקצועיות בתחום בו אתה עוסק, לייעץ לשואלים מה לעשות ואף לענות בצורה שיווקית שתפנה את הגולשים אליכם לעזרה נרחבת יותר.
כמו כן הפורום מגיש בפניכם עוד עמוד באתר שבמילים אחרות יכול להיקרא "שאלות ותשובות", אלא שהוא מתעדכן באופן תדיר על ידי הגולשים וכל שעליכם לעשות הוא להגיב להם ובכך אתם יוצרים פעילות חיובית באתר שמראה שהאתר איננו דינאמי אלא חי ונושם.

 

ניהול הפורום - אחזקה ושמירה

 

הפורומים עקב פתיחותם ואפשורם להוסיף תוכן לאתר האינטרנט באין מפריע גררו אחריהם גם את תוכן הזבל ואת התוכנות האוטומטיות שהציפו את הפורומים הלא מתוחזקים בהרבה תוכן לא מובן ולא קשור כלל לאתר.
מסיבה מסוימת הרבה בעלי עסקים שכן קרץ להם עניין הפורום ואף הצליחו בו בגדול כאשר הם ענו על שאלות מקצועיות וזה בהחלט הפנה אליהם לקוחות, בשלב מסוים פשוט שכחו מהפורום והשאלות המשיכו להישאל ולא היה מי שיענה אליהם, דבר זה הוביל לשני המצבים הבאים:

  1. הפורום הראה חוסר מקצועיות - כאשר לא ניתנו תשובות לשאלות הרבות החלו השואלים להתייאש ופשוט עברו למתחרים עקב חוסר המקצועיות של האתר, אם אין לך זמן לעדכן את הפורום בתשובות פשוט סגור אותו לשאלות חדשות, אין טעם לתסכל את הגולשים.
  2. הפורום התמלא ב"תוכן זבל" - מאחר ואין מי שיפקח על תוכן הנכתב בפורום, לראשונה מתחילים המתחרים לכתוב תשובות מקצועיות ולהפנות מהפורום באתר אליהם כבעלי מקצוע, השלב השני היה שהתוכנות האוטומטיות החלו לייצר תוכן שקישר לאתרם דרך הפורום בתוכן שאיננו קשור כלל וכלל לנושא הפורום.

 

בכך אתרים רבים הפכו את הפורום המקצועי שעבד היטב לפורום סתמי שאף אחד לא מוצא בו עניין.
חשוב לתת למישהו עבודה חלקית בפיקוח על הפורום ושמירה עליו מפני גורמים שמנסים להזיק לעסק ולאתר בפרט, עבודה זו איננה דורשת זמן ארוך אלא מספר דקות ביום.

 

WSD בניית אתרים מציעה פורום מותאם אישית לבקשת הלקוח, ניהול אחזקה ושמירה על באופן אוטומטי למניעת "תוכן זבל" ואף פיקוח ראשוני על כל הודעה שלא תפורסם אלא לאחר אישורך, הפורום מהווה פתרון אינטרנט מצוין לאלו הרוצים לשמור על קשר עם הלקוחות, צרו קשר עוד היום להוספת פורום מותאם אישית לאתרך.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -