על השוני המהותי שבין אתר תדמית דינאמי ואתר תדמית סטאטי

האינטרנט הוא עולם של חידושים והפתעות עולם שבו חלים שנויים כל הזמן, האתרים השונים באינטרנט גם הם משתנים כל הזמן,  וניתן למצוא שפע של אתרים מסוגים שונים כגון : אתרי מכירות , אתרי מכרזים , אתרי תדמית , פורטלים, אתרי נדל"ן ועוד.


אתר תדמית הוא חלון הראווה של כל עסק בארץ ובעולם המעוניין להציג את שירותיו ומוצריו לקהל הגולשים הרחב באינטרנט , אתר תדמית שמעוצב למשעי הוא אתר שיצליח למשוך את תשומת הלב של הגולש והוא שווה ערך לחלון ראווה שיש בו תפאורה מרהיבה ומוצגים בו פריטים מרהיבים ביופיים שהחנות מוכרת.  בעליהם של אתרי תדמית רבים נתקלים בהתלבטות האם להקים אתר תדמית סטאטי או אתר תדמית דינאמי , ההבדלים המהותיים בינהם הם:


•    אתר תדמית דינאמי הוא אתר שנשלט ע"י בעל האתר שיכול לבצע שנויים ועדכונים בתוכן האתר  באופן חופשי וללא תשלום לגורם כלשהו, ואילו אתר תדמית סטאטי הוא אתר תדמית שניתן לשנות אותו או לעדכן אותו רק בעזרת חברה שעוסקת בתחום של בניית אתרים.


•    אתר תדמית דינאמי הוא אתר שיפעל לטובתנו בטווח הארוך, אתר תדמית דינאמי הוא אתר שיחסוך לנו בעתיד הרבה זמן וכסף , זהו אתר שמעניק לנו יכולת ניהול נוחה של האתר , ואילו אתר תדמית סטאטי הוא אתר משותק שקופא על שמריו זהו אתר שלא ניתן לבצע בו שום שינוי .


אנו בחברת wsd- בניית אתרים  ממליצים ללקוחותינו להקים אתר תדמית דינאמי, אתרי תדמית כאלו מתבססים על מערכות ניהול תוכן  שפועלות בעזרת אפליקציית אינטרנט מתקדמת ומתוחכמת  שפותחה  במטרה לעשות "חיים קלים " לכל הלקוחות שמעוניינים לנהל את אתר האינטרנט שלהם בצורה נוחה ויעילה. בעזרת מערכת ניהול התוכן ניתן לנהל בקלות ובמהירות את תוכן האתר, לעדכן נתונים, להוסיף מאמרים , תמונות ו ולנהל את פניות צור הקשר המגיעות מהאתר ועוד ועוד. אתר דינאמי זהו סוג האתר הנפוץ ביותר כיום בתחום האינטרנט החל מאתרים גדולים בעלי כמות מערכות גדולות ומורכבות ועד אתרי תדמית.


אצלנו בחברת wsd – בניית אתרים תוכלו לקבל את כל מעטפת השירותים הדרושים לשם בניית אתרים מכל הסוגים, אנו מעניקים לאתרים השונים את כל השירותים הדרושים לאורך מחזור החיים של אתר אינטרנט. אצלנו כל אתר יוכל לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החל משירות של אחסון האתר , בניית האתר ועיצובו בהתאם לאופיו ולקהל היעד שלו, וכתיבת תכנים  לאתר שיהיו מותאמים למנועי החיפוש השונים ויצליחו להביא לקידום האתר  ולמיתוג האתר כאתר מוביל בתוצאות מנועי החיפוש השונים.


אז אם עד עכשיו היססתם לגבי בניית אתר תדמית דינאמי הרי שעכשיו כשהכול ברור ומובן כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ואנו נדאג לבנות לכם את אתר התדמית שלכם שיהיה חלון הראווה המפואר והאיכותי שלכם.