עיצוב באנרים

באנר הינו מודעת פרסום שיש לה פופולאריות רבה בעידן האינטרנט. מודעת באנר יכולה לכלול בתוכה קטעי אנימציה , משחק פלאש, תמונות, קבצי קול ועוד.


אם בעבר היינו זקוקים לשירותים של עיצוב פרסומות המתאימות לעיתונות הכתובה הרי שהיום בעידן שבו חלק ניכר מהשיווק והפרסום עבר למדיה האינטרנטית יש רבים הזקוקים לשירות של עיצוב באנרים ואינטראקטיב, באנרים משמשים היום אמצעי אפקטיבי ויעיל לניהול קמפיין פרסומי באינטרנט. עיצוב באנרים צריך להיות כזה שימשוך את תשומת הלב של הגולש ויחד עם זאת יעביר לגולש את המסר השיווקי הנדרש תוך זמן קצר.


אם פרסומת בעידן העיתונות הכתובה הייתה אמורה לגרום למי שראה את הפרסומת לבצע פעולה  כמו פנייה טלפונית לחברה המפרסמת או ביקור בחנות הפיזית של החברה המפרסמת . הרי שבאנר איכותי ומסקרן בעידן האינטרנטי אמור לגרום לגולש להקליק על המודעה ואז להגיע לדף נחיתה או לאתר כלשהו שבהם יש אינפורמציה על החברה המפרסמת או לחילופין על המוצר.


עיצוב באנר יצירתי ואטרקטיבי הוא אחד התנאים להצלחת הקמפיין הפרסומי המתנהל ברשת האינטרנט. אנו בחברת WSD- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו במסגרת מעטפת שירותי האינטרנט שאנו מעניקים גם את השירות החשוב של עיצוב באנרים .

פרמטרים חשובים בתהליך עיצוב באנרים:


•    עיצוב באנר צריך להיות מותאם למטרת הבאנר כך למשל עיצוב של באנר שמטרתו למתג מוצר כלשהו ידגיש את המוצר עצמו, ואילו עיצוב באנר שמטרתו לגרום להקלקה של הגולשים יהיה כזה שיסתיר את המוצר ויצור סקרנות אין קץ אצל הגולש המעוניין לדעת מה מסתתר מאחורי הבאנר.
•    עיצוב באנר צריך להיות מותאם לקהל היעד שאמור לצפות בבאנר-עיצוב באנר המיועד לקהל של בני נוער יהיה שונה לגמרי מעיצוב של באנר המיועד לקהילת אנשי עסקים.
•    שימוש באמצעים המגרים את קהל הגולשים- תהליך של עיצוב באנרים צריך לכלול בתוכו שימוש באלמנטים שונים שיגרמו לגירוי הגולשים ויגדילו את הסקרנות של הגולשים. האמצעים הנפוצים שבעזרתם ניתן לגרום לגירוי של הגולשים הם שימוש בצבעים בולטים, שימוש באנימציות ואפקטים גרפיים שיעוררו את סקרנותו של הגולש , ושימוש בתוכן מסקרן ומעניין שיניע את הגולש לבצע פעולת הקלקה על המודעה.


חברת WSD  -בניית אתרים גאה להעסיק צוות מקצועי ומנוסה שיש לו את כל הידע המקצועי הדרוש וניסיון עתיר שנים בתחום האינטראקטיב ועיצוב הבאנרים, אצל חברת wsd- בניית אתרים תוכלו לקבל את הבאנר המתאים בדיוק לצרכים שלכם, לתקציב שלכם ולקהל היעד שלכם.