עיצוב אתר תדמית

אתר תדמית הינו אתר שלרוב מתאפיין בעיצוב הנקי והיפה ביותר בשוק עקב חוסר עומס בתכנים המוצגים בו, בעיצוב אתר תדמית נשמור על קו אחיד ונקי, קו מנחה יחודי שיציג לראווה את האדם שעומד מאחוריו, ישנם מספר סוגי עיצובים אשר נכללים תחת עיצוב מסוג זה, אחד מהם יהיה פלאש שיהווה עמוד אינטראקטיבי יחיד עם מעט מאוד עמודים פנימיים ומנגד יהיה אתר רגיל לחלוטין אשר יציג מעט יותר מידע ויאופיין יותר כאתר אינטרנט ייצוגי מאשר אתר שיווקי.

 

בעבר כדי להציג את התדמית כל מה שנדרש הייתה שליחת קו"ח, כרטיס ביקור, פגישה, ואם הכל עבר היטב נלחצו ידיים להמשך עסקים משותפים, כיום בעידן האינטרנט אתה יכול להיות בטוח שכאשר מעסיק, שותף עתידי ולקוח, יבדקו מיהו הבנאדם שהם עושים איתו עסקים והם יבדקו זאת באינטרנט על מנת לראות היסטורי של השמצות, ביקורות טובות, וכל סוג של מידע אחר שיהיה ניתן לדלות על גבי האינטרנט.
הדרך הטובה ביותר על מנת שתדע אם כדאי לך לבנות אתר אינטרנט היא פשוט לחפש בגוגל את השם שלך או את שם העסק ולראות את התוצאות המוחזרות, במידה ואין בידך ולא היה בידך מעולם אתר אינטרנט התוצאות המוצגות בגוגל יהיו ביקורות לטובה או לרעה על העסק שלך, מידע על ניהול עסקים איתך ולטובה או לרעה לך אין אינפורמציה להציג מנגד לתוצאות הכתובות ולכן מה שכתוב בגוגל זה בדיוק מה שיחשבו עליך הקליינטים שלך.

 

עיצוב התדמית דרך האתר

 

בעבר רבים האתרי אינטרנט אשר נסתמכו על היגיון כדי לדעת האם קהל הגולשים יאהב את עיצוב האתר אשר הם בחרו בו ושינויו בהתאם לתוצאות שנתקבלו לפי תעבורה, אך כיום יש בידינו מספיק מידע כדי לדעת בדיוק מהו עיצוב שיצליח למכור.
אתרי תדמית הם האתרים בעלות הנמוכה ביותר מהסיבה הפשוטה, הם כוללים בעיקר עיצוב ולא כוללים בניית מערכות מורכבת מדי, אלא מערכות פשוטות שרק מציגות ועורכות טקסט ותמונות ולעיתים אף וידאו.
עקב זאת, רוב התקציב של בניית אתר תדמית יושקע דווקא על העיצוב ולכן נוכל לראות עיצוב נקי וחלק שמעוצב על ידי מיטב המעצבים של WSD, בשילוב פלאש קליל ותפריטים אשר מעוצבים בצורה יפה אך אינם מסובכים כלל לניווט והצגת טקסט התדמית באופן הטוב ביותר.

מאחר והתחרות על גבי שם עסק ספציפים או שם בנאדם ספציפי (כמובן לא כנגד שם של סלבריטאי עולמי) היא קלה ביותר, כל אתר תדמית אשר יבנה ויותאם במילות המפתח לזירות לא תחרותיות יתברג למקומות הראשונים בזמן קצר ובמידה ואין תחרות כלל אף למקום הראשון ללא שום צורך בקידום אתרים מקצועי אלא התאמה ואופטימיזציה נכונה של האתר מלכתחילה.

 

התקציב כאופציה לשלילת בניית אתר תדמית

 

מאחר שנאמר והוסבר כי אתר תדמית איננו עולה בסכומים אסטרונומיים, ומבחינת ניהול, תחזוקה, ומערכות, הינו הקל ביותר לבנייה ואחזקה החלטה של בניית אתר תדמית צריכה להיעשות ללא שיקול זה, אלא החלטה של התייעלות החברה והתייעלות בפן אשר מחוזק מאוד בשנים האחרונות, שהוא כמובן האינטרנט.
כאשר לכל אחד יש גישה לאינטרנט היה בטוח שלקוחותיך יבדקו ויערכו חיפוש מתאים עליך במנועי החיפוש, המטרה שלך היא להציג את החברה ואותך באופן הטוב ביותר שייתן מינוף לעסקיך בנוסף לתדמית על לקוחות פוטנציאלים גם יוכל להשיג לקוחות חדשים.

אז לאחר בניית אתר התדמית כל שעליך לעשות הוא לנסח טקסטים מתאימים שיוצגו באתרך, ימשכו את הלקוחות לעשות עמך עסקים ותוכל להתחיל למנף את עסקיך אל עבר העולם החדש.

אתם מוזמנים לעיין בתיק העבודות של WSD כאן באתר, שם מוצגים אתרי תדמית רבים שעיצבנו, בנינו ותכננו, ובמידה ואהבתם את העבודות המוצגות אל תהסס\י צור קשר עוד היום.

 

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -