עיצוב אתרים לפי תבנית

העיצובים החינמיים תמיד היו פרי ששמחנו לקטוף כאשר בנינו אתר באופן אישי שבעצם היה לקיחת עיצוב מוכן והתאמתו אל מבנה האתר שאנו מתכננים לבנות.
אופציה פשוטה זו תמיד היוותה עבור בוני אתרים רבים שרצו לחסוך בעלויות בניית האתר לדבר מוקסם שהקל רבות על הליך בניית האתר.

 

מכיוון שהעיצובים מרחפים מעלינו כדבר הכי קל ופשוט להשגה ניתן לראות הרבה אתרים בעלי תבנית דומה, שהדבר השונה היחיד בהם זה הצבעים והלוגו, אך מבנה האתר שנקבע מראש תמיד יראה אותו דבר ברבים מהאתרים וכדי להיות ייחודי עליך לשלם למעצב אתרים שיכין לך תבנית חדשה שעליה תבנה את האתר.
חברות רבות החליטו לנצל את אופציית בניית התבנית והפצתה לכל ולכן הן יכולות להציע כחבילה משלימה בניית אתר במחיר זול ביותר, אתר זה לרוב יבנה על תבנית מסוימת ועל עיצוב מוכן מראש, לא דבר שייחד את אתרך אך גם לא דבר שיגרום לו להיראות מיושן.
על מנת להצליח עליך שלא להיראות ככל המתחרים שלך, אלא ייחודי ומסוגנן בעזרת עיצוב מותאם אישית וייחודי.

 

יתרונות בתבנית מוכנה

 

ישנם מספר יתרונות לתבנית מוכנה שהחשובה ביניהם היא כמובן חוסר הבעיות בתבנית מסוג זה, מאחר והתבנית נוסתה על עשרות אתרים רוב או כל הבעיות נפתרו לחלוטין באופן שלא משאיר מקום לחששות, בנוסף לכך את התבנית יוכלו להראות לך בתהליך אפיון האתר ובכך לאפיין אותו בצורה היעילה ביותר על גבי סקיצה מושלמת שכבר קיימת.

יתרון נוסף שיהיה לעיצוב מוכן מראש יהיה העובדה שאם ברצוננו לבנות אתר ללא מערכת ניהול תוכן ובעל כמות דפים מוגבלת נוכל לעשות זאת בקלות על ידי עיצוב מוכן, עריכתו והתאמת התוכן אליו, דבר זה יהיה פשוט ביותר ולפעמים בעיצוב קל ופשוט אין צורך אפילו בידע מוקדם בתכנות אלא רק בעריכת תוכן שהיה כתוב מלפני כן.

כעבור זמן החלו אתרים כמו WORDPRESS ו BLOGSPOT להבין כי ניתן להביא למשתמש יכולת בסיסית של עריכת עיצוב בתבנית של בלוג מוכן מראש, כל מה שנדרש הוא לפתוח חשבון לבחור את הצבעים לעיצוב ולהתחיל לכתוב כתבות אל תוך האתר.
אתרים אלו אף מציעים הכנסת תוספים מותאמים אישית שבעצם מאפשרים לך לייחד את אתרך ולהכניס לו כל מיני אופציות שיעזרו בקידומו, בשינוי העיצוב הבסיסי שלו ובעצם ביצירת אתר שיכול להכיל הרבה יותר מהכלים הבסיסיים שסופקו לנו בתחילה.
מספר תוספות לתבניות הללו שאנו חושבים שהם מיוחדים ושווים הזכרה:

  • All In One SEO: למרות שידוע שאתרי וורדפרס מאוד חביבים על גוגל, תוספת זו מאפשרת הכרה טובה יותר של מנועי החיפוש אל הפוסטים החדשים שלנו ועוזרים להם להיסרק ולהופיע בתוצאות החיפוש לאחר דקות מפרסומם בבלוג.
  • "Like Jacker": כלי נחמד שפורסם לאחרונה שבעצם גורם לבאי האתר לבצע לייק אוטומטי ללא ידיעתם המידית אל קבוצת האתר, כמו הרבה תוספים אחרים גם הוא בתשלום אך חשבנו שיהיה נחמד להזכירו.

 

חסרונות בתבנית מוכנה

 

החיסרון הברור שהזכרנו אותו הוא חוסר הייחודיות ברשת ובתחום בפרט, תבניות מוכנות לרוב פועלות אל עסקים בתחומים מסוימים, אתרי ממון לרוב יכללו תבניות מסוימות שאתרים בתחומים שונים לא כללו ובכך אנו נמצא עשרות אתרי ממון בעלי אותה תבנית ועיצוב ללא כל שוני.
עיצוב כזה לא יגרום לגולש להתלהב מאתר חדשני אלא מאתר שהוא ככל אתר אחר, בכך אתה דומה למתחריך ולא מראה עדיפות ושינוי לטובה מעליהם, עיצוב מותאם אישית ילהיב את הגולש ויגרום לו להישאר באתרך מאשר בשהייה באתרים הכוללים את אותו תוכן ואותו עיצוב.

 

WSD בניית ועיצוב אתרים מציעה עיצוב מותאם אישית לפי אפיון הלקוח ובדיוק מירבי כפי שניתן לפי חזון עיניו, צרו קשר עוד היום ותהנו מעיצוב ייחודי ומרשים.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -