מה בין עיצוב אתר למסר של האתר

עיצוב אתרים לא נועד רק לקשט את אתר האינטרנט, להפוך אותו למרשים ולתת לו מראה ויזואלי שיגרום להשתאות והתפעלות של מי שגולש לאתר.  עיצוב אתרים  מתבסס על  רעיון און מסר שהאתר מעוניין להעביר לגולשים, ותפקידו להעביר את המסר באמצעות כלים גרפיים.
המסר או הרעיון של האתר הם כמו יסודות של בניין והעיצוב הוא המראה החזותי של הבניין שחייב להיות תואם למסר של האתר.

תהליך עיצוב האתר צריך להתחיל קודם כל בהגדרה מדויקת של המסר או הרעיון שהאתר מעוניין להעביר לגולשיו, אתר שמעוניין להעביר מסר תוסס וצעיר לקהל יעד צעיר יהיה לו עיצוב אחר מאשר אתר שרוצה להעביר לגולשיו מסר של רצינות, יציבות  ואמינות.

אנו בחברת wsd בניית אתרים יודעים כיצד יש להשתמש באמצעים ויזואליים לשם העברה מדויקת, ומהירה ו של המסר והרעיון של האתר. 

1.    עיצוב לוגו מנצח -   הלוגו הוא כרטיס הביקור הווירטואלי שלכם לכן עליו  לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר,   בבסיסו של התהליך של עיצוב צורת הלוגו והצבעים של הלוגו עומדת תורה שלמה  שאנו בחברת wsd- בניית אתרים מכירים אותה ומתמחים בה .
2.    שימוש בתמונות לשם העברת המסר של האתר –  תמונות הן אמצעי ויזואלי אפקטיבי שבעזרתו ניתן להעביר  לגולש את המסר והרעיון של האתר.  תמונות הן אפקטיביות משום שהן מצליחות למשוך את תשומת הלב של הגולש במהירות רבה, ומשום שתמונה אחת שווה אלף מלים.
כאשר  יש צורך לבחור תמונות לאתר שלכם חשוב להשתמש בתמונות שמתאימות לקהל  
היעד של האתר שלכם,  תמונות שיצרו מיד הזדהות אצל קהל היעד של האתר שלכם.
3.    שימוש בצבעים מתאימים -  לצבע  של האתר יש יכולת להעביר תחושות ולייצר אווירה אצל הגולש שנכנס לאתר , אתר שהוא אתר שעוסק בטיולים  סביר שהצבע הירוק יהיה צבע דומיננטי בו,  אתר שהוא אתר שידוכים סביר שיהיו לו צבעים חושניים כמו אדום וורוד , אתר שעוסק בשירותים עסקיים שונים ירצה לשדר מסר של רצינות  ויציבות ולכן ישתמש בצבעים כמו אפור וכחול  שמשדרים  יציבות וכוח.

עיצוב נכון של האתר משפיע באופן ישיר על  הפופולאריות של האתר, ועל החוויה של הגולש באתר, עיצוב האתר משפיע גם באופן עקיף על מיתוג האתר ושיווק האתר.