מהם פתרונות אינטרנט

היום בעדן המאה ה-21 כולנו עדים לתופעה שבה חברות וארגונים שונים הופכים להיות רב תחומיים, עליהם להתמחות לא בתחום ספציפי אחד אלא עליהם לספק מגוון רחב של שירותים הקשורים לתחום העיסוק שלהם, כך למשל חברה המתמחה במיגון ואבטחה צריכה לספק ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות מיגון ואבטחה מסוגים שונים, ואילו חברת אינטרנט אינה יכולה להתמחות בתחום ספציפי אחד הקשור לאינטרנט אלא עליה לספק ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אינטרנט  , בניהם בניית אתרים, עיצוב אתרים, אחסון אתרים , שיווק אתרים, מיתוג אתרים ועוד.

גם חברת WSD- בניית אתרים ופתרונות אינטרנט נוקטת בגישה הרב תחומית והיא מציעה ללקוחותיה מטריה שלמה של פתרונות אינטרנט שונים.
היום בעידן שבו אנו כפר גלובלי שמתנהל באמצעות האינטרנט יש צורך במעטפת שלמה של פתרונות אינטרנט. כל לקוח יכול למצוא אצל חברת WSD  - בנית אתרים את פתרון האינטרנט שהוא זקוק לו.

הנה דוגמא לכמה פתרונות אינטרנט פופולאריים :

•    פתרונות שיווק באינטרנט- פתרונות שיווק באינטרנט הם מושג כללי שמסתתרים מאחוריו סוגים שונים של פתרונות שיווק, יש מי שירצה לשווק עצמו באמצעות מיתוג אתר אינטרנט, יש מי שירצה לשווק עצמו ע"י קידום האתר והצבתו בראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים. ויש מי שירצה לנהל קמפיין פרסום זול ממוקד באמצעות PPC.
•    פתרונות תוכן -  התוכן הוא הפרמטר החשוב ביותר שקובע היום את הצלחתו של כל אתר אינטרנט לכן פתרונות תוכן הם פתרונות בעלי משמעות וחשיבות רבה .יש מי שירצה פתרונות תוכן שמטרתם כתיבת תוכן המותאם למנועי החיפוש ואשר יבטיח  קידום של מהיר של האתר , ויש מי שיהיה מעוניין בפתרונות תוכן שמטרתם להכניס לאתר תוכן אינפורמטיבי שוטף שמטרתו לייצור עניין אצל הגולשים ולספק לגולשים מידע מסקרן ורלוונטי שיגרום לגולשים להישאר זמן רב באתר ולא לנטוש את האתר.
•    פתרונות עיצוב  – פתרונות עיצוב  הם פתרונות הכוללים סוגים שונים של שירותי עיצוב, יש אתר שיהיה זקוק לשירות של עיצוב אתר תדמיתי ויש אתר שיהיה זקוק לעיצוב אתר פורטל, כל אתר זקוק לעיצוב המותאם לו, כמו כן לרוב שירותי העיצוב לא נעצרים בעיצוב האתר וממשיכים בעיצוב באנרים לקמפיינים פרסומים שונים ומגוונים , ו לעיצוב של דפי נחיתה ועד למיתוג מלא של העסק המכיל בתוכו עיצוב לוגו כרטיסי ביקור ופליירים.
עיצוב אתר הוא גם האמצעי ויזואלי להעברת המסר של האתר  במהירות , אתר שיהיה 
זקוק להעברת מסר של  רצינות  ויוקרה יצטרך עיצוב אחר מאשר אתר שמעוניין להעביר
מסר של אתר תוסס וצעיר. לכן יש היום דרישה לסוגים שונים של פתרונות עיצוב .
•    פתרונות אחסון אתרים – אחסון אתרי אינטרנט גם הוא תחום המתפרס על נושאים שונים וכולל קטגוריות שונות, יש חברות שיסתפקו באחסון אתרים שיתופי על גבי חוות שרתים שיתופית ויש אתרים גדולים שיהיו מעוניינים בשרת ייעודי שיבטיח להם שהשרת שעליו מאוחסן האתר שלהם יהיה מיועד רק לאתר שלהם . חברות האינטרנט השונות צריכות להיות מסוגלות לספק מגוון רחב של פתרונות אחסון אתרים המותאמים בדיוק לצרכי  הלקוח.

לסיכום ניתן לומר שכמו בכל תחום אחר חברות בניית האתרים השונות צריכות להיות מסוגלות לספק ללקוחותיהם מעטפת שלמה של פתרונות אינטרנט מסוגים שונים שיהיו מותאמים בדיוק לצרכי הלקוח. ככל שפתרון האינטרנט מותאם באופן אופטימאלי לצרכי הלקוח כך האתר יוכל להשיג את מטרתו בצורה טובה יותר.