מהי תוכנית שותפים

תכנית שותפים היא שיטת שיווק המתאימה רק לעולם האינטרנט , תכנית שותפים היא שיטה שבה כל אתר יכול לפרסם ולשווק מוצרים או שירותים של  חברות שונות , ולהיות מתוגמל עבור כל מכירה  או יצירת קשר שבוצעה באמצעות הקישור שהופיע  באתרכם .
תכנית שותפים היא שיטת שיווק שהעלות הכספית שלה נמוכה מאוד והעסק המפרסם משלם רק עבור תוצאות ולכן אתרים רבים מעדיפים לפרסם את עצמם באמצעות תכנית שיתופים.

תכנית שותפים מאפשרת לעסק שלך ליהנות מצוות של אתרים משווקים שתפקידם הוא להפנות לקוחות לאתר האינטרנט שלך , האתרים המשווקים הללו יוכלו לקבל עמלה מהעסק על  פעולות שונות כמו מילוי טופס יצירת קשר, מכירת מוצר, הורדת תוכנה ועוד.
תכנית שותפים מאפשרת לעסק שלך לשלם רק עבור תוצאות שהוא מקבל ולא עבור שירות של פרסום שלא ברור מה יהיו תוצאותיו. 

 

היתרונות של תכנית שותפים


•     העסק נהנה מפרסום זול המוביל לתוצאות והוא משלם רק עבור תוצאות ממשיות שהושגו ולא עבור שירותי פרסום שאין להם תוצאות מובטחות.


•    האתר המשווק נהנה מרווח כספי נאה והוא יכול להיות בטוח שכל חודש הוא יקבל סכום כסף נאה עבור  מכירות או הקלקות שבוצעו  באמצעות הלינק שהוא מפרסם .


•    בעל העסק לא מסתכן בפרסום בעלויות גבוהות ומעדיף להשתמש בשיטת הפרסום המתבססת על תכנית השותפים  ועל תוצאות בשטח עבור התשלום שהוא משלם למפרסמים.


•    חופש פעולה הן לעסק המפרסם והן לאתר המשווק-  העסק המפרסם אינו תלוי בחברת פרסום כלשהי והוא יוצר בעצמו את הקמפיין הפרסומי, ואילו  האתר המשווק יש לו חופש פעולה להחליט  מהי הדרך הטובה ביותר להשיג רווח פסיבי מפרסום .


•    באפשרותך לעצב בצורה חופשית סוגים שונים של צורות פרסום , באנרים , מודעות , באנרים המשלבים משחקים אינטראקטיב , או פשוט מודעות תוכן , ובעצם לאפשר לבעל האתר לבחור איזה מודעה הכי מתאימה לאתר האינטרנט שלו ולפרסם את המודעה הטובה ביותר עבורו.

חברת WSD- בניית אתרים אינה קופאת על שמריה והיא פיתחה מערכת לניהול תוכנית שותפים , המסוגלת לבצע תפעול וניהול חכם של תכנית שותפים , המערכת מאפשרת גם לעסק המנהל את תכנית השותפים וגם לאתרים המשווקים לקבל מידע בזמן אמת , על כמות הגולשים שהקליקו ועל כמות הרווחים בכל יום, או שבוע או חודש. ועוד נתונים נוספים בחיתוכים שונים.