מהו שרת ייעודי

 

מה זה שרת יעודי

 
חברות אחסון אתרים הן חברות המפעילות שרתי אינטרנט ומעניקות ללקוחות שלהם  שטח אחסון על שרת האינטרנט ,שבעזרתו ניתן לראות את האתר ברשת, שירות של אחסון אתרים הוא שירות שמאפשר לאתר שלכם להיות זמין ונגיש לגולשים באינטרנט בכל מקום ובכל זמן.
גם אנחנו חברת WSD– בניית אתרים מתמחים במתן שירותי אחסון אתרים  אמינים, מקצועיים וחדשניים. הלקוחות של חברת wsd- בניית אתרים  נהנים משירות מקצועי ואמין של אחסון אתרים  המתייחד בשימוש בפתרונות טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים ובצוות מקצועי נגיש ומיומן .
חברת WSD- בניית אתרים מציעה ללקוחותיה סוגים שונים של  חבילות אחסון אתרים . יש מי שיבחר אחסון אתרים שיתופי שבו  מאוחסנים  כמה אתרים על שרת אחד ויש  מי שיבחר אחסון אתרים בלעדי של  חברה אחת על שרת ייעודי שכל ייעודו הוא לספק את  צרכיה של החברה הספציפית הזו.

 

מהו שרת ייעודי


אחסון אתרים על שרת ייעודי הוא אחסון אתרים שבו  ישנו שרת ייעודי שאמור למלא את כל הצרכים הספציפיים של אתר אחד בלבד,  שרת ייעודי מתאים לחברות שיש להם אתרים גדולים שיש להם תעבורת גולשים גדולה ולכן הם יזדקקו לנפח אחסון גדול.
החברות המספקות שירות של אחסון אתרים מציעות ללקוחותיהם סוגים שונים של שרתים ייעודים שפועלים בדרכים שונות


1.    שרת ייעודי לא מנוהל –שרת ייעודי לא מנוהל הוא שרת ייעודי  שמופעל ע"י בעל האתר ובעל האתר אחראי גם על התחזוקה הטכנית השוטפת  של השרת . שרת ייעודי לא מנוהל  הוא שרת ייעודי שמתאים רק לבעלי אתרים שיש להם את כוח  האדם המתאים שיש ביכולתו לבצע את הניהול הטכני של השרת הייעודי.
2.    שרת ייעודי מנוהל –שרת ייעודי מנוהל הוא  שרת ייעודי שבו  החברה המספקת שירות של אחסון אתרים היא זו שאחראית על התחזוקה והתפעול הטכני של השרת הייעודי, שרת ייעודי מנוהל הוא שרת ייעודי שבו בעל האתר מבטיח לעצמו ראש שקט ויודע שיש צוות טכני מקצועי ומיומן שיודע לנהל את השרת באופן הטוב ביותר ולהבטיח תפעול תקין של האתר.
3.    מיני שרת ייעודי  - אחסון אתרים על שרת מיני ייעודי הוא  בעצם בן כלאיים בין אחסון אתרים רגיל ושיתופי לבין אחסון אתרים על שרת ייעודי ,  שרת מיני ייעודי הוא שרת  המבטיח ללקוחות את כל היתרונות של  שרת ייעודי  אך  הוא זול יותר משום שמדובר על שרת ייעודי  אחד שהמשאבים שלו מתחלקים בין כמה אתרים.


אתרי אינטרנט רבים גדולים או בינונים מעדיפים לשכור היום שירות  של אחסון אתרים על שרת ייעודי וכך להבטיח  לעצמם שיהיה להם אתר נגיש וזמין , שייהנה ממעטפת של שירותים שניתן לקבל אותם רק אם יש שרת ייעודי.