כיצד לבחור את האתר המתאים ביותר לצרכים שלך

כיום , קיימים סוגים רבים של אתרי אינטרנט ומערכות שונות המציעות שירותים שונים.
על מנת למצוא את ההגדרה הנכונה ביותר לאתר אינטרנט המתאים לצרכיך נציג לפניך את שלושת סוגי אתרי האינטרנט הנפוצים ביותר, אתר תדמית , אתר קטלוג ואתר מכירות ומסחר ( "חנות ווירטואלית" ).


1.    אתר תדמית - אתרי תדמית הינם אתרי מידע שיווקיים אשר מטרתם העיקרית היא קידום שם העסק, האתר מתמקד בהצגת המותג בצורה גראפית, ממותגת, ברורה ומקצועית ויציג מידע אינפורמטיבי אודות פרופיל החברה, השירותים או המוצרים אותם הוא מציע, אופיו ומטרותיו.


2.    אתר קטלוג - אתר קטלוג הינו אתר המספק מגוון רב של מידע לקהל הגולשים אודות מוצרים שונים החל ממותגי לבוש, מוצרי קוסמטיקה ועד נכסי נדלן. להבדיל מ בניית אתר מכירות ומסחר ( "חנות וירטואלית" ) – הוא אינו מאפשר לרכוש אותם בצורה מקוונת. האתר הקטלוגי יציג את המוצרים ברמת שם, תמונה, תיאור, מידות ואף מחיר אם יש צורך. על פי דרישת הלקוח, קטלוג יכול להיבנות כיחידה נפרדת, כתוספת לאתר תדמיתי או כחלק ממערכת רחבה.


3.    אתר מכירות ומסחר - מציע לגולשים אפשרויות נוחות לרכישת מוצרים מן האתר דרך סליקת כרטיסי אשראי, קשר טלפוני או באמצעות דואר אלקטרוני. בניגוד לאתרי תדמית שמקדמים את פני העסק, אתרי מכירות וסחר צריכים לקדם גם את העסק וגם את מוצריו. אי לכך אתרי מכירות מצריכים חשיבה רבה כדי שלקוח הגולש באתר יוכל לקבל את כל המידע הדרוש בצורה ברורה, מהירה ונוחה.


WSD  בניית אתרים מציעה ללקוחותיה מערכת ניהול תוכן דינאמית לשימוש מנהל האתר, באמצעות ממשק הניהול ניתן בפשטות לנהל את המוצרים בחנות ולעקוב אחר רכישות שנעשו באתר, למערכת התוכן תכונות רבות ומגוונות המאפשרות ניהול ותפעול חכם של אתרכם.


לאחר הצצה אל משמעותם של שלושה אתרים נפוצים אנו סבורים כי רכשתם את המידע הדרוש בבחירת סוג האתר שברצונכם לבנות. במידה ולא, חשוב לזכור שיישנם סוגים רבים ושונים של אתרים ברשת האינטרנט, אנו נשמח לספק לכם את הייעוץ לבניית האתר המתאים ביותר לדרישותיכם. WSD בניית אתרים מציעה חבילה כוללת לבניית אתר אינטרנט עבור העסק שלכם, החל משלב האפיון והגדרת היעדים, דרך שלבי העיצוב ובחירת התכנים המתאימים ועד לשלב השיווק והקידום במנועי החיפוש. לאחר בניית האתר תוכלו לנהל ולעדכן את התכנים באתר שלכם באמצעות מערכת הניהול המתקדמת שלנו, כל זאת בפשטות וביעילות ללא צורך באנשי מקצוע או ידע וניסיון קודם.


באפשרותכם לפנות ללא התחייבות ובחינם לצוות התמיכה שלנו על מנת לגבש את הרעיון המתאים ביותר לאתר האינטרנט שלכם.


אז קדימה , למה אתם מחכים?