יתרונותיה של מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן היא הגורם שמאפשר לשלוט באתר האינטרנט, הדברים שמבחינים בין מערכת ניהול תוכן, זו צורת עריכת המידע, והאפשרות לגעת בכל אספקט מהקטן לגדול, כמו כן האפשרות לערוך תכנים, ולמקם אותם בצורה מדויקת בדיוק היכן שתרצו.

 

מערכת ניהול תוכן היא האפשרות שלנו לבנות לכם את האופציה לערוך את כל המידע באתר, ללא צורך לגעת בקוד האתר, מבלי לדעת תכנות, אלא רק ידיעה כיצד להכניס תוכן, אל מערכת הניהול, בצורה קלה, פשוטה, ויעילה.
לא כל אתר יידרש למערכת ניהול תוכן, שהרי גם מערכות התוכן בפני עצמן מתחלקות למספר מערכות תוכן, ולאופציות הטמונות בהן, לדוגמא, אתר אשר דפיו אינם משתנים, לדוגמא אתר תדמית, לא יידרש במערכת ניהול מתוחכמת, אם בכלל, בעוד אתר אינפורמטיבי המתעדכן באופן תדיר, במידע שונה, כגון טקסט, תמונות ותכני וידאו, יידרש למערכת תוכן אשר תאפשר לו לנהל את האתר בקלות וביעילות, ללא הרבה סיבוכים.

 

מהי מערכת ניהול תוכן

 

מערכת ניהול תוכן לא הייתה קיימת בעבר, מאחר ושפות תכנות לא תמיד היו סביבנו, בתחילה אתרים נערכו ונבנו בקוד בלבד, והיו חוות חלקם של אלו היודעים HTML, לאחר מכן, נבנו תוכנות מיוחדות בהן הכנסתם את עיצוב האתר, כתבתם טקסט שתרצו להכניס, והוא ייצר לכם עמוד מוכן, שמחכה שתעלו אותו לשרת, ולאחר מכן לעדכן את התפריטים והקטגוריות בהתאם, עם התפתחות שפות צד שרת, כגון ASP ו PHP, יכולנו לבנות מערכת ניהול תוכן, שתעדכן באופן אוטומטי את התפריט, תסדר לנו את התוכן מבחינה עיצובית, נוכל להוסיף תמונות בקלות לשרת, ולמקם את התמונה על גבי הטקסט שכתבנו.
כיום מערכות תוכן מתאפיינות אף בטכנולוגיית DRAG&DROP, שבעזרתה אפשר לשנות את עיצוב העמודים על ידי גרירת התוכן והטבלאות, ובכך אין יותר צורך אף לגעת בקוד האתר על מנת לשנות את עיצובו.

 

כיצד נבחר מערכת ניהול תוכן איכותית

 

לרוב אותם אנשים שיבצעו לכם בניית אתרים, הם אלו שגם כדאי שיבנו לכם את מערכת ניהול התוכן, מאחר והיא תהיה מותאמת באופן מלא לאתר, אמנם, ישנן חברות רבות שלא משקיעות במערכת ניהול התוכן מבחינת אופציות השליטה באתר, ובטקסטים הנכנסים, ומאפשרים גישה בסיסית ביותר אל תוכן האתר, הכנסת תוכן חדש, ועריכתו, אתרך צריך את מערכת הניהול שתאפשר לו הכנסת תמונות, קבצי וידאו, ועריכת טקסט באופן מושלם.

כמו כן מערכת ניהול התוכן צריכה לשלוט בתכני האתר שמסביב, הכוונה היא לעריכת תפריטים, כותרות, ואף לשלוט באופטימיזציה של האתר על מנת לקבל שליטה מלאה בקידום האתר.
בנוסף לאופציות השליטה שלנו, שליטה עיצובית היא חשובה ביותר, במידה והחלטת להסיר סקר שהיה ממוקם בעמוד הראשי, או אולי להזיז אותו למיקום אחר, אין צורך להתקשר למעצב האתר שלך, ולהגיד לו לשנות את מיקום הסקר, דבר שייקח מעט זמן, ובמידה והדבר מסובך, גם תקציב, במערכת הניהול, בשיטת DRAG & DROP, תוכל להזיז בעצמך את הסקר אל המיקום שבו אתה מעוניין, ואף לבחון האם המיקום באמת מתאים, מבלי להתקשר לאף צד שלישי.
מערכת ניהול תוכן יעילה היא מערכת שאותה אתה תכיר על כל פניה, תדע לנצל אותה באופן מלא, ותדע להשתמש בה על מנת ליעל את אתרך.

 

WSD בניית אתרים מציעה מערכת ניהול תוכן שתהיה מושלמת לאתרך, תאפשר לך לשלוט בכל אספקט באתרך, מערכת ניהול התוכן החדשה של WSD מאפשרת לך אופטימיזציה מלאה של אתרך, על מנת לקדם קידום אתרים מושלם בגוגל, הכנסת תוכן בצורה מדויקת ונכונה אל אתרך, מערכת ניהול התוכן של WSD ידידותית ביותר כלפי גוגל, והתוכן שתפרסם, ייקרא בצורה הטובה ביותר על ידי מנועי החיפוש.