חשיבותה של מערכת ניהול תוכן בתהליך של בניית אתרים

בניית אתרים הוא תהליך מורכב ולא פשוט אשר דורש ידע מקצועי רב בתחומים שונים . תהליך של בניית אתרים הוא תהליך דינאמי המשתנה כל הזמן בהתאם לחידושים הטכנולוגיים הרבים. אחד השנויים המשמעותיים ביותר בתחום בניית האתרים הינו בניית אתר אינטרנט הכולל מערכת ניהול תוכן, אתרים כאלו המשלבים בתוכם מערכת לניהול תוכן מאפשרים לבעל האתר לערוך את האתר , לבצע בו שנויים טקסטואליים, ולהוסיף או להוריד תוכן מהאתר.

בניית אתר עם מערכת ניהול תוכן משמעותה בנית אתר המנוהל דרך אפליקציית אינטרנט שהייעוד שלה הוא ביצוע מגוון רחב של שינויים בתוכן ובמערכות של האתר .
שוק החברות העוסקות בתחום של בניית אתרים הוא שוק רווי והיום ניתן למצוא מערכות לניהול תוכן מסוגים שונים, מערכת לניהול התוכן של חברת wsd  - בניית אתרים  היא מערכת ייחודית שמשתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר וכך היא הופכת להיות קלה, ידידותית  וזמינה למשתמש, מערכת ניהול התוכן של חברת wsd  -בניית אתרים בעלת יתרונות רבים שהם:


•    אין צורך להתקין בהתקנה מוקדמת – מערכת ניהול התוכן של חברת wsd – בניית אתרים אינה דורשת מבעל האתר להתקין תוכנה כלשהי במחשב שלו, זוהי בעצם אפליקציית אינטרנט שפותחה במיוחד כדי לאפשר לבעל האתר שליטה על אתר האינטרנט שלו, בעל האתר יכול להתחבר אל אותה אפליקציית אינטרנט באמצעות רשת האינטרנט מכל מקום בעולם ומבלי שיזדקק לידע מוקדם כלשהו.


•    מערכת קלה וידידותית למשתמש - כל אלו שעמלו על יצירתה של המערכת לניהול תוכן בחברת wsd  יצאו מנקודת מבט לפיה רוב בעלי האתרים אינם מבינים גדולים בתחומים השונים הקשורים לניהול ועריכה של אתר אינטרנט (ניהול בסיסי נתונים, כתיבת קוד בצד שרת , ועוד ) ולכן הם יצרו את אותה מערכת לניהול תוכן שהיא קלה וידידותית לכל משתמש באשר הוא.


•    חסכון כספי -  מערכת ניהול התוכן של חברת wsd- בניית אתרים פותחה מתוך ההכרה בצורך האמיתי של בעלי אתרים לשלוט בתכני האתרים מבלי שיצטרכו להיות תלויים בחברה שסיפקה את שירותי בניית האתר. היום כל החברות המספקות שירות של בניית אתרים מבינות שאי אפשר לכבול את רגליו של בעל האתר ולא לאפשר לו ניהול חופשי של תכני האתר, ולכן גם אנו מעודדים היום בעלי אתרים לבנות אתרים המבוססים על מערכת לניהול תוכן שתאפשר לבעל האתר שליטה מלאה וחופשית בתכני האתר ללא צורך בהוצאות כספיות נוספות.


•    לא רק ניהול תכנים של האתר – מערכת ניהול התוכן של חברת WSD בניית אתרים אינה מיועדת רק לניהול התכנים של האתר, היא מציעה לבעל האתר  מגוון שירותים נוספים כמו , קידום האתר במנועי החיפוש השונים, בדיקת סטטיסטיקות שונות ועוד. 

חשוב לזכור שתהליך בניית אתרים המבוססים על מערכת ניהול תוכן  הוא לא אחיד וקבוע וכל אתר יש לו את הצרכים הספציפיים שלו ,  הצוות המקצועי והמיומן של חברת wsd  ידע להתאים לכל אתר את מערכת ניהול התוכן שתהיה מיטבית עבורו , זאת בהתאם למאפיינים של האתר ולצרכים השונים של האתר.