עיצוב אתרים חדשני

ברחבי הרשת ישנם הרבה מקצוענים, חצי מקצוענים, חובבנים ואפילו אנשים שמבינים בעיצוב לדפוס וישכנעו אותך שגם אתרים הם יודעים לעצב, בדרך כל תעדיף אדם שאתה מכיר או שהומלץ לך על ידי חבר שהבטיח לך שהמעצב הזה הוא "תותח" או כל מילת תיאור אחרת שתסביר כי המעצב שהוא מכיר הוא הטוב בשוק.
העצה החשובה ביותר שניתן לכם עוד מתחילת המאמר תהיה - תמיד הסתכלו ובחנו תיק עבודות של המעצב, הבטחות תמיד יכולות להיות, אבל תיק עבודות יותר קשה להסתיר.

 

ישנן הרבה חברות עיצובים המנסות לשבור את מחירי השוק ב"עיצוב ב100 שקל", עיצובים כאלו לרוב יהיו אחד מהבאים:

  • עיצוב מוכן
  • עיצוב חובבני בפוטושופ

 

אז כיצד אדע במי לבחור?

 

מאחר וחברות או אנשים פרטיים העוסקים בתחום עיצוב האתרים, כמו כל עסק ינסו להוכיח לך שהם הטובים בשוק ולמכור לך עיצוב במחיר מופרז או מחיר "שובר שוק" כפי שהם יקראו לכך, היה בטוח כי אתה בוחר בחברה שנכונה לך מבחינת מחיר, לא אחת שדורשת מחיר מופרז עבור עיצוב פשוט יחסית ולא חברה שדורשת מחיר נמוך ולרוב יהיה מדובר בשני אנשים שיעצבו לך בשעה את העיצוב.

עיצוב אתרים איננו תהליך פשוט והוא כולל אפיון, סקיצה ראשונית, מדיה נוספת כבונוס לאתר (באנרים, כפתורי פלאש, תפריטים) ואיננו כולל אך ורק עמוד בפוטושופ שכל מה שנשאר הוא לקודד אותו, זאת תהיה התוצאה המוגמרת לאחר מספר ימי עבודה שגם זה תלוי בסוג העיצוב, בעמודים פנימיים ובבונוסים.

 

 

כיצד תבחר מעצב אתרים

 

WSD בניית אתרים תנסה לעשות לכם מעט סדר בדברים על מנת שתוכלו לבחור את חברת עיצוב האתרים המתאימה לכם במחיר הטוב ביותר וגם החברה שתציג לכם את התוצאה הטובה ביותר.

 

עיצוב מחודש

ישנן הרבה חברות שיש להן מאגר של עיצובים שמורים אצלן והן ינסו למכור אותם כדי להיפטר מהם ו\או לנסות למכור לך במחיר של עבודה מותאמת אישית שדומה לאפיון שבניתם ביחד, יכול להיות שהעיצוב הזה הוא טוב אך איננו בדיוק תואם לאפיון אותו בניתם, אך אל תשכח שגם על עיצוב זה הושקעו שעות עבודה ואף אחד לא מסדר אותך, בחר בעיצוב שמותאם ב100% למה שאפיינת.

ישנם עוד סוגים של עיצובים היושבים להם במאגרי החברה והם מיושנים שפשוט לא נמכרו זמן רב והם ינסו למכור לך את העיצוב ללא אפיון אישי, התרחק מעיצובים אלו מאחר והם יראו ככל הנראה מיושנים, תחום עיצוב האתרים מתחדש תמיד ויש צורך להיות עם יד על הדופק ולא לבחור מלכתחילה בעיצוב מיושן.

 

עיצוב בהתאמה אישית

כפי שאמרנו, כל עיצוב במיוחד כזה שאתם משלמים עליו צריך להיות בהתאמה אישית מלאה לפי אפיון שנקבע מראש ואף סקיצה ראשונית שתוכלו להכין ביחד עם המעצב בשביל דיוק מירבי בעיצוב, וודא כי העיצוב שלך נבנה מ-0 ואיינו מתוכנן או נבנה מעיצוב אחר, ודא שאין עוד מאות אתרים כאלו בשוק על ידי בחירה בעיצוב חדשני שאיננו דומה לעיצוב של המתחרים שלך.

 

שיתוף

אתה כלקוח, צריך להיות שותף להליך העבודה ובראשית האפיון שנקבע עבור אתרך, במהלך העבודה החברה צריכה לשאול אותך האם אתה מרוצה מהעבודה ומהסקיצות שיוגשו לך במהלך העבודה לתיקונים מידיים כדי שהאתר לבסוף יראה מושלם.

 

האתר בעתיד

האתר חייב להיראות חדשני ומצויד בכלים המתקדמים ביותר על מנת שיוכל לעמוד במבחן הזמן בעתיד, אל לך להחליף עיצוב כל שנה ותאשר את העיצוב רק לאחר שאתה בטוח שזהו העיצוב שתוכל להישאר עימו שנים רבות, בחר בעיצוב שתוכל להיות מרוצה ממנו.

 

אנו בחברת WSD בניית אתרים מציעים עיצובים בנויים בהתאמה אישית לפי אפיון הלקוח, עיצוב שבנוי בכלים החדשניים ביותר וירצה אותך למשך שנים רבות, עיצוב שישאיר "ואוו" אצל המתחרים שלך והלקוחות שלך.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
עיצוב אתרים