הדרך הנכונה לבחירת עיצוב

עיצוב האתר כולל מרכיבים רבים והוא צעד מרכזי בתהליך של בנייה והקמה של אתר אינטרנט והוא בעצם חלון הראווה של האתר.
עיצוב אתרים דומה מאוד לעיצובה של חנות ברחוב או בקניון, הוא מעיד באופן מובהק וברור על אופי החנות. כל עיצוב משדר דבר שונה ללקוח, אך חשוב כי העיצוב יהיה ברמה גבוהה ולא מפוזר, לא ברור ולא מקצועי אשר ירתיע את הלקוחות.


בתהליך עיצוב האתר ניתנת חשיבות רבה לעמוד הראשי של האתר, העמוד הראשי של האתר משול לחלון הראווה של החנות, במידה והעמוד הראשי לא יהיה מושך ואטרקטיבי מבקרים רבים יעזבו את האתר וכך נאבד מבקרים רבים, אך במידה והעמוד הראשי יהיה בנוי ומעוצב באופן מושך ומזמין, מבקרים רבים יעברו לעמודים המשניים של האתר שבהן בעצם טמון תוכנו האמתי של האתר.
עיצוב נקי עם קוים אלגנטיים ישדר ללקוח אמינות ומקצועיות, לעומת זאת עיצוב יצרתי ופרוע ישדר יצירתיות ומוצר לא שגרתי, אך נזכיר שוב כי חשוב מאוד שהעיצוב יהיה מקצועי אחרת ישדר ללקוחות אלמנטים שליליים.


חברת WSD בניית אתרים  מאפשרת ללקוחותיה או למבקרים המעוניינים בעיצוב אתר, למלאות טופס אפיון, בטופס זה מציין הלקוח את העדפותיו לגבי העיצוב, כמו צבע, מבנה ועוד.. בנוסף הלקוח יכול לציין את מטרות האתר וקהל היעד על מנת שחברת WSD בניית אתרים תוכל לבנות עיצוב שיתאים לקהל היעד ולמטרותיו.


כאמור, עיצוב אתר מעיד על אופי האתר והמוצר שאותו מנסה למכור ללקוח. במידה וקהל היעד של האתר הוא צעירים, העיצוב צריך להיות בעל אופי מרענן, צבעוני וצעיר, לעומת זאת במידה והאתר פונה לקהילה העסקית עליו להיות בעל אופי רציני ויהיה בדרך כלל שימוש בצבעים בהירים.
דבר חשוב נוסף שצריך לשים לב אליו בעת עיצוב האתר הוא שלעיצוב יש גם חשיבות עליונה בכל הקשור לקידום ושיווק של האתר במנועי חיפוש, אתר עם אפליקציות Flash  רבות, תמונות גדולות וקידוד מסורבל ולא גמיש לכל הדפדפנים ימנע מן האתר לטפס לראש הדירוג במנועי חיפוש.


חברת WSD הינה חברה לבניית אתרים אשר ממלאת גם את החלק הקריטי של עיצוב האתר, היתרון המובהק לכך הוא שהחברה בונה את העיצוב לפי דרישות המערכת המיועדת להתלבש על האתר ובכך חוסכת זמן וכסף רב ללקוח.