הבחירה הנכונה של חברת איחסון אתרים

אחסון אתרים (Hosting Service) הינו שירות המאפשר ליחידים וארגונים גישה דרך רשת האינטרנט. השירות מאפשר ללקוח התמקדות במכלול השלבים בעת בניית אתר , כשאת תשתיות החומרה והתוכנה הנדרשות הוא מקבל מספק שירותי האחסון.

תחום אירוח האתרים הוא אחד השווקים הנרחבים ביותר שהתפתחו ייחד עם האינטרנט. הקלות של פתיחת חברה והקושי של הלקוחות לנתח ולאמוד את ביצועיה, הביא לכמות גדולה של ספקי אחסון אתרים וכמות גדולה יותר של לקוחות מתוסכלים.

בחירת ספק אחסון אתרים אינה דבר שיש להקל בו ראש, חשוב לבחור בחברה וותיקה, מהימנה ואמינה. ההשפעה של סוג, יציבות ומקצועיות השרת והספק גבוהה – היא תקבע את זמינות האתר ברשת ואת נוחות הגלישה בו.

ספקי שירות האחסון לרוב מאפשרים צפייה בתקופת רצף ה – UPTIME ( זמינות האתר ), נתון זה מאפשר לך לקבל מידע אודות נגישות ואמינות השרת במהלך תקופה של 3-4 חודשים ולפעמים אף עד השנה האחרונה. לאחר חקר וניתוח המידע שהתקבל, האינפורמציה יכולה להצביע על שירות אחסון אמין ויציב.

אחד הפרמטרים החשובים באירוח אתרים מעבר לזמינותו, הוא נושא אבטחת המידע. מעקב אחר נותני השירות אינו פשוט, משתמש הקצה מוגבל במידע הן על אבטחת האינפורמציה המאוחסנת והן על אבטחת השרת. חשוב להתייעץ ולשאול על עדכון, גיבוי ואבטחת השרת בצורה שותפת, על מנת להגן באופן מקסימאלי מכשל ותקיפות.

שרתי האחסון יכולים לעבוד על פלטפורמות ומערכות הפעלה שונות, ישנן שתי מערכות הפעלה עיקריות לשרתי אינטרנט, Windows ו – Linux. אחת התצורות המרכזיות להרצת שרתי "קצה עליון" היא שימוש במערכת הפעלה Linux אשר זול יותר ואמין יותר. כיום כל שרתי WSD בניית אתרים הינם שרתי Linux ( CentOS ), כל השרתים מעודכנים בעדכון ה – Kernal האחרון ומאפשרים מהירות ומקסימום יציבות באחסון האתרים אצלנו.

WSD בניית אתרים מתמחה במתן שירותי אחסון אתרים ושמירה על ייחודיות, חדשנות ומתן פתרונות מתקדמים ואיכותיים, אשר מנהיגים סטנדרטים חדשים בענף אירוח האתרים, הן בתחום הטכנולוגי והן בתחום העסקי. אנו נלווה אתכם משלב תכנון האתר תוך הבנת הצרכים, ייעוץ אסטרטגי, עיצוב וקידום האתר. ב - WSD אתה נהנה מייחס אישי, חומרת שרתים וטכנולוגיה מתקדמת, קווי תקשורת מהירים בחוות השרתים של 013, צוות תמיכה טכנית מיומן איכותי ומקצועי, יועצי אבטחה הנבחרים בקפידה ומחיר שווה לכל כיס..