הדרישות מאתר אינטרנט

לכל לקוח שלנו יש את הדרישות הייחודיות לו מאתר האינטרנט שלו, כל אתר שלנ נבנה מהתחלה ולכן כל אתר של חברת WSD בניית אתרים איננו דומה לאף אתר אחר שנבנה בעבר, לא מבחינה עיצובית ולא מבחינת המערכות באתר, כל לקוח רוצה שאתרו יהיה ייחודי בעל מערכות שאין לאף אחד ממתחריו כדי שידהים את הגולשים והלקוחות שלו באתר חדשני שימשוך אליו לקוחות נוספים.

 

ישנם מספר דברים אשר כל לקוח מצפה להם מהחברה שבונה לו את האתר וכך בעצם הוא משווה בין החברות (עם דגש על המחיר).

 

  1. תיק עבודות - כל לקוח רוצה שהחברה שעתידה לבנות לו את האתר יהיו לה באחזקתה אתרים או עיצובים רבים ככל שיותר כדי שיוכל לבחון אותם ולראות כי אף את העיצוב המסובך ביותר יהיה ניתן לבנות ללא כל בעיה כלל במידה ויבחר בחברה הזו, כמו כן ירצה להסתכל בתיק העבודות ולראות פרויקטים בתחום שלו כדי לראות שמערכות כפי שנדרשות לאתר שלו יכולות להיבנות ללא בעיה (דוגמא מערכות פרויקטים לאתרי נדל"ן).
  2. מבנה טוב - האתר שלכם צריך להיות שמיש בפני הגולשים ולא אתר משעמם שאין מה לקרוא ולעשות בו, העלאת תוכן לאתר תתרום בקידום ומבנה נכון יעזור לגולשים להבין היכן התוכן, ללא תוכן טוב לגולשים ל תהיה סיבה להיכנס אל האתר וגם אם יכנסו אתם צריכים להביא להם סיבה אחרת להישאר בו.
  3. אתר שיקדם את עצמו - במידה ואינכם מעוניינים להשקיע בקידום אתרים וודא כי האתר אמנם מוכן לקידום על מנת שלפחות הוא יתברג בתוצאות הגבוהות ביותר שניתן ללא כל פעולת קידום חיצונית, יש צורך לוודא ולהסביר לחברת בניית האתרים כי האתר מחויב באופטימיזציה מלאה למען קידום אתרים, זה יכול לעלות מעט יותר כסף אבל אתר שיועלה לאינטרנט מוכן ומותאם למנוע החיפוש מכל הבחינות יתברג גבוה ובעזרת עדכון והוספת תכנים מקוריים הוא יתברג מאוד גבוה מבלי צורך לקדם את האתר חיצונית.
  4. מחיר  - אף אחד לא רוצה לשלם מחיר מוגזם עבור אתר האינטרנט שלו, אך יש להיזהר גם מאלו המבקשים מחיר נמוך משמעות מהמתחרים, אתר ייחודי לא יהיה זול והמערכות פרויקטים אם בכלל - יהיו מועתקת מאתר אחר בתחום, די שולל את כל רצון הייחודיות שביקשנו.
    היו בטוחים כי החברה בונה לכם במחיר הנכון, לא יקרה מדי ולא זולה עד כדי חובבנית.

 

האתר שלי לא מופיע במנוע החיפוש.

 

ראשית, לאתר לוקח כשבוע להתאנדקס במנוע החיפוש אם לא ביצעת כל פעולה שתגרום לו להתאנדקס, זה אפילו יכול לקחת זמן רב יותר באם מדובר באתר בעל הרבה עמודי תוכן, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה פשוט לחכות ולתת לזמן לעשות את שלו.

 

עבר חודש והאתר שלי מדורג נמוך במילים הקשורות לנושא ולתוכן באתר.

 

בשביל זה קיים "קידום אתרים", קידום אתרים אורגני יעזור לך להתמקם בתוצאות החיפוש גבוה יותר מאשר המתחרים שלך ובכך להגדיל את מאגר לקוחותיך, במידה והאתר שלך ימוקם נמוך בתוצאות החיפוש הוא יהיה יותר לאתר תדמית מאשר אתר שאמור להזרים אל העסק שלך לקוחות חדשים.

 

WSD בניית אתרים מציעה בניית וקידום אתרים במחירים אטרקטיביים, אתר שנבנה מראש לצורך קידומו במנוע החיפוש תמיד יהווה פוטנציאל רב יותר להצלחה ולהביא לעסק שלך לקוחות רבים, צור קשר עוד היום ושמע על המחירים שלנו.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -