בניית עסק וירטואלי

אתר אינטרנט הוא דבר חובה לכל עסק ועל כך אין ויכוח בין או שיש בידיהם אתר ובין אלו שלא, כולם מסכימים שבשנות ה-2000 האינטרנט כבש את העולם בסערה והלקוחות מחפשים את המוצרים על גבי האינטרנט ולא בדפי זהב או בקניון, השוואות המחירים נעשות באינטרנט ואתרי ההשוואות אינם מכילים בעלי עסקים שאין בידם אתר מכירות שמוצג בו המחיר.


עקב כך ועקב העובדה כי אתר מכירות הינו עסק שפתוח 24/7 הרבה בעלי עסקים קטנים וגדולים החליטו לבנות אתר מכירות באינטרנט שיעזור להם בהגברת המכירות ובלי לשלם עמלות נוספות או אחוזים לאנשי מכירות.

מלבד העובדה שאתר אינטרנט עוזר למכור ניתן להגיד שאתר אינטרנט לעסק גם עושה יחסי ציבור מצוינים כאשר לקוח מחפש אותך באינטרנט ומוצא אתר מכירות שלא מחייב אותו להגיע לבית העסק על מנת לבצע את הרכישה שתכנן אלא המוצר יגיע עד ביתו.

 

העסק ברשת

 

כאשר חברות רבות מציעות אתרי מכירות מוכנים מראש אשר יכללו מערכת סליקה בניית אתר מכירות היא קלה ביותר ולא דורשת אפילו זמן רב להקמת האתר, כל המערכות מסונכרנות ובמידה ומדובר במערכת מוכנה כל מה שידרש ממך זה להתחיל ולשים את המוצרים על האתר ולחכות ללקוחות שיתחילו להזמין ממך.


במידה ומדובר על אתר מכירות מותאם אישית, כפי ש WSD בניית אתרים מציעה לכל לקוח שלה, בניית האתר תימשך יותר זמן ממערכת מוכנה לכך אמנם המערכת תותאם אישית לעסק שלך ותוספות כבקשתך יוכלו להתווסף ללא קושי מיוחד בעת בניית המערכת.

 

אתר מכירות מאפשר הוספה והסרה של מוצרים בכל עת וללא קושי, והכל דרך מערכת ניהול תוכן מותאמת אישית לאתרך שמאפשרת פתרונות רבים נוספים דרכה:

  • צפייה במוצרים בהם הגולשים התעניינו במיוחד לידע כללי של המוצרים שכדאי להציג בעמוד הראשי ולהוסיף מוצרים כאלו בעתיד.
  • הגדרה של "מוצר השבוע" ופרסומו בעמוד הראשי תחת מבצע אטרקטיבי שמהווה מעין פרסומת שמושכת הרבה גולשים לעבר המוצר.
  • ניהול ומעקב אחר המלאי של העסק בכלל המוצרים, אפליקציה המאפשרת ניהול ועובדת ביחד עם העסק בנוסף לאתר המכירות, כאשר אין את המוצר במלאי היא יודעת להוסיף באתר התראה בנושא.
  • שליטה ממוקדת בכל פן באתר ועריכה של כל פריט מידע המוצג באתר ללא קושי תחת מערכת ניהול תוכן מותאמת אישית.
  • לפרטים נוספים על מערכת ניהול תוכן מותאמת אישית מבית WSD בניית אתרים אתם מוזמנים ליצור קשר או להיכנס לעמוד המידע מערכת ניהול תוכן.

 

יתרונות בניית אתר מכירות

 

אתר מכירות יכול להיות מפורש כמספר מונחים, חלקם יכולים להיקרא "אתר זירות" או "אתר מכרזים" שיכולים ליצור מכירות מותאמות אישיות בצורה של התמקחות כנגד בית העסק או כנגד גולשים אחרים שמתעניינים במוצר.
מכיוון שישנם הרבה סוגי אתרי מכירות אתה כבית עסק יכול לבחור באתר המכירות המתאים לך ביותר וללא קושי מצידנו לבנות לך אותו, אתה מוזמן לעיין בתיק העבודות ולהתרשם מאתרי מכירות ומכרזים שבנינו בעבר ולבחור את סוג האתר שיבנה עבורך.

אתר מכירות הוא דרך נפלאה להשאיר את העסק שלך פתוח 24 שעות 7 ימים בשבוע לטוב לקוחותיך, מאחר ואתר אינטרנט איננו מוגבל למיקום גאוגרפי אתה פונה בעזרתו לפלחי שוק חדשים שלא הכרת עד היום ודרכם לפתח את העסק שלך לכיוונים חדשים.

 

WSD בניית אתרים מציעה בניית אתרי מכירות ייחודים ומותאמים אישית לכל בית עסק, צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר והתחילו ליהנות מלקוחות רבים נוספים דרך אתר האינטרנט.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -