בניית אתר תדמית לשם פיתוח קשרי לקוחות

היום בעידן של שיווק אינטרנטי בניית אתר תדמית הינו צעד חיוני והכרחי לכל עסק או ארגון שמעוניין לפתח קשרים יעילים עם הלקוחות, באמצעות אתר תדמית יכולים היום עסקים וחברות  לנהל דו שיח מתמשך עם הלקוחות השונים, ולהפיק ממנו את המסקנות השיווקיות הנדרשות.


אתר תדמיתי הוא אמצעי יעיל שמתווך בין העסק לבין קהל הלקוחות הפוטנציאליים. בעזרת אתר תדמית ניתן להעמיק את קשרי הלקוחות של העסק וליצור מערכת יחסים עם הלקוחות שתפעל כמובן לטובת העסק ותספק לעסק מידע חשוב על הצרכנים הפוטנציאליים.


אנו בחברת WSD- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו שירות של בניית אתרי תדמית המבוססים על מערכות ניהול תוכן מתקדמות המאפשרות לעסק לבצע מהלכים שונים שבעזרתם ניתן לפתח מערכת יחסים יעילה ואפקטיבית בין העסק והלקוחות הפוטנציאליים.אנו מציעים לכל לקוח את חבילת השירותים המתאימה לו לשם יצירת אתר תדמיתי יעיל ומושלם.


להלן סקירה של מודולים שיווקים המהווים חלק ממערכת ניהול התוכן שלנו ואשר לסייע לכם לנהל מערכת קשרי לקוחות אפקטיבית ומועילה.


•    סקרים אינטראקטיביים- בעבר אם רציתם לדעת מה דעתם של לקוחות על מוצרים שלכם הייתם צריכים לבצע סקרים בעזרת קבוצות מיקוד אולם היום, כאשר יש את האינטרנט אפשר לנהל סקרים וירטואליים שבעזרתם תוכלו ללמוד הרבה על דעתם של הצרכנים השונים על המוצרים השונים שלכם.


•    שליחת תכנים והטבות המותאמים אישית לכל לקוח-  אם אתם רוצים להשתמש באתר התדמית שלכם לשם פיתוח קשרי לקוחות אתם יכולים לשלוח היום תכנים המותאמים אישית לכל לקוח בהתאם להעדפותיו ובהתאם למאפייניו, כך לדוגמא אם אתם מרכז ספא או מועדון ספורט אתם יכולים לספק ללקוחות שלכם תכנים המתאימים לגיל הלקוח ולתחום ההתעניינות של הלקוח. לקוחה שמתעניינת בטיפולים אלטרנטיביים תשמח לקבל מידע על טיפולים אלטרנטיביים ואילו לקוח של מועדון הספורט שהוא בגיל הזהב ישמח לקבל תכנים העוסקים בהיבטים שונים של גיל הזהב.


•    שימוש בלקוחות הפוטנציאליים למען מטרות העסק- היום בעידן של מיתוג אינטרנטי הלקוחות מהווים האמצעי הטוב ביותר לשם מיתוג העסק, עסקים רבים משתמשים היום באתר התדמית כאמצעי למיתוג העסק. אתר תדמיתי יכול להיות במה מצוינת ללקוחות אשר מביעים את דעתם על מוצרי העסק או על שירותי העסק, כך העסק יכול להפיק הרבה מידע שיווקי חיוני על העדפות הלקוחות ודעותיהם של הלקוחות , והוא יכול ליצור אצל הלקוחות תחושה של מערכת יחסים אישית בין הלקוח לבין העסק.


אז אם גם אתם רוצים שיהיה לכם אתר תדמיתי שיאפשר לכם ליצור מערכת יחסים חיונית ומועילה בין העסק לבין מעגל הלקוחות שלו, אנו מציעים לכם לפנות אלינו אל חברת WSD –בניית אתרים ואנו נבנה עבורכם את אתר התדמית האפקטיבי שיאפשר לכם לנהל מערכת יחסים מועילה עם הלקוחות.