בניית אתר קופונים

אתרי הקופונים החלו לצוץ לאט לאט, בעוד ישנם מספר אתרים גדולים אשר שולטים בתחום, עדיין ניכר לעין כי הם נמנים עם מעט ספקים, ולא תמיד רצים מעל ל5 קופונים במקביל, אך כאשר הקופונים נמכרים, הם נמכרים כמו לחמניות חמות מהתנור, ולכן הרבה אנשי עסקים רואים במעין אתרים אלה פוטנציאל רווחי גדול, בין אם בתור בעלים, ובתור ספקים.

 

אתרי הקופונים הקיימים כיום, טמון בהם פוטנציאל רב, אמנם אתרים אלו לא ממצים את עצמם בתור אתרים בעלי רשימת עסקים גדולה, מאחר והם אינם מציעים קופונים רבים, אלא מספר קופונים מצומצם, היתרון בפתיחת אתר קופונים לא משוחד (שאיננו תחת אתר מסחרי כלשהו, אשר עושה טובות לחברים), היא החופש בעבודה, האפשרות ליצור קשר עם עסקים קטנים, עד לגדולים ביותר שיראו בך פוטנציאל, קופונים לא חייבים ליצור באזז, בעל עסק ישמח גם אם נמכרו בו 50 קופונים, ולא 500, כל עסק קטן ישמח ליצור קופון לאתרך, הרי הוא בסך הכל מבצע הנחה, ומביא לך אחוזים על הפניות, שהרי זוהי מטרת הקופון.

 

הדרישות מאתר קופונים על מנת שיצליח

 

ישנן מספר דרישות על מנת שאתר הקופונים יצליח, אמנם מפאת חוסר באתרי קופונים בישראל, אין ממש תחרות ביניהם, ולכן כל אתר חדש שקם לרשת, ישירות מצליח בתחום.

  • מספר רב של ספקים, השגת ספקים ליצירת שותפות עסקית היא לא קשה כלל וכלל, כל בעל עסק ישמח לתת לך אחוזי הפנייה, מאשר שלא יקבל לקוחות כלל וכלל, ולכן אין זה תלוי בשלב זה ביכולות השיווק שלך לאתרך, אלא כאיש עסקים בלבד, ומיקוח על האחוז שתקבל מכל מכירה.
  • האתר צריך להיות בעל מספר רב של קופונים, אינכם חייבים לשאוף למקסימום ולהציג רק 5 קופונים בכל עת, אפשר לפתוח קטגוריות ולאפשר חיפוש, כמו כן הגבלה מיקומית זהו דבר מטעה, יש אנשים שישמחו ללכת למסעדה בתל אביב במידה והיא תהיה במחיר הנכון, גם אם זה אומר לנסוע מירושלים.
  • תמקמו טיימר (אם כי הוא לא חייב להיות אמיתי), על מנת לגרום לגולשים להבין כי המבצע מוגבל בזמן, כמו כן הדגישו את העובדה כי מספר הקופונים הינו מוגבל, ועדיף לרכוש לפני שייגמר.
  • שיווק האתר ברשת, בטלוויזיה, ובעיתון, חסות בטלוויזיה עולה בין 1500 לתכנית בפריים טיים, ל5000 לתכנית מפורסמת, בצעו שיווק נכון, השקיעו באתר מבחינה פרסומית ושיווקית, אין מדובר על קידום אתרים בגוגל, אלא על שיווק אינטנסיבי על מנת שאתר הקופונים שלך יהיה מוכר בציבור, והם ינהרו אליו כמו לשאר אתרי הקופונים, וההשקעה שלך תחזור מהר מאוד.
  • תמכו בלקוחות, ישנם הרבה גולשים שאינם יודעים בדיוק כיצד להשתמש באתרי הקופונים, הציעו מענה קולי טלפוני על מנת שיוכלו ליצור קשר, ותמכו בהם לאורך כל שלב קניית הקופון, ברגע שאותו גולש קנה פעם אחת, הוא ישוב לקנות בשנית.

 

שיווק אתר הקופונים שלך כמותג

 

כולם מכירים את האתר גרופון, כאתר הקופונים האינטרנטי החזק ביותר בתחום, אמנם האתר נראה טוב, אך יש בו חוסר בחלק מן הדברים שנאמרים לעיל, הוא מגביל את עצמו לעסקים שהכי טובים לו כלכלית, מאשר להתעסק עם שורה רחבה של עסקים גדולים וקטנים, שיכולים לתרום משמעותית להצלחתו, והוא מצידו, לתרום רבות להצלחתם, הקמת אתר קופונים תומך בעסקי הקהילה באם אנו מסננים לפי מיקום, ותומכת בעסקים הגדולים בדיוק באותה מידה.
עסקים קטנים יכולים ליצור שותפות, ולבנות אתר קופונים קהילתי, שיציע קופונים משתלמים לתושבי האזור, ובכך להרוויח מאתר זה כקמפיין פרסומי נוסף מלבד לאתר האינטרנט שלהם.

 

WSD בניית אתרים, בעלת תיק עבודות גדול בתחום אתרי מכירות, אתרי מכרזים, ותדע לבנות את אתר הקופונים שלך בצורה הטובה ביותר, ובעיצוב השיווקי ביותר, שיגרום להצטרף לאתרי הקופונים המצליחים במדינה, ובעזרת שיווק מתאים, אף להפוך את אתרך לאתר הקופונים המוביל.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
בניית אתר קופונים