בניית אתר נדלן

כחברה שהקימה מספר אתרי נדל"ן לא קטן בכלל בשנים האחרונות החלטנו שהגיע הזמן לכתוב מאמר על הנושא המתפתח ועל סוגי אתרי הנדלן השונים, באחזקתנו למעלה מ-5 אתרי נדל"ן שונים, אשר מציעים שירותים שונים ומגוונים בתחום הנדל"ן חלקם אתרי נדל"ן המציגים כמות קטנה אבל בלעדית של נכסים , חלקם מציגים כמות של אלפי נכסים וחלקם אינם מציגים את הנכסים ומאפשרים רק להשתמש במערכת חיפוש חכמה המציגה את הנכסים בהתאם לדרישה.

 

כאשר שוק הנדל"ן פורח, זוגות צעירים הרוצים לקנות דירה ברחבי הארץ, פנסיונרים המחפשים בתים חדשים להשקעה בעתיד המשפחה, חברות התיווך ויזמות הנדל"ן פרחו גם הן, אך כדי להתקדם צעד אחד קדימה הן היו זקוקות לאתר אינטרנט על מנת שיוכלו להציג את הפרויקטים והנכסים השונים באופן דיגיטלי, תלת מימדי, על מנת שהלקוחות יוכלו להתרשם מן הפרויקטים עוד מלפני שהם באו לבקר באתר הפרויקט.
ולכן, חברות נדלן רבות החלו לבנות אתר בהשקעה רבה על מערכת פרויקטים חדשנית, אשר יכולה להציג את כל הפרויקטים שבאחזקתם.

 

סוגים שונים של אתרי נדלן

 

כמובן שישנם בשוק סוגים שונים של אתרי נדלן, האחד הינו אתר קטלוג, המציג אך ורק תמונות של המבנים שבאחזקתו, השני כולל מערכת פרויקטים המציג את המבנים בצורה טובה יותר המאפשר לסרוק את הבניין על כל פניו, האחר יכול להיות אך ורק אתר תדמית המציג אולי מקצת הפרויקטים הקיימים, על מנת להרשים לקוחות, אך לרוב לא יציג פרויקטים חדשים יותר.

  • אתר נדלן בעל מערכת פרוייקטים - אתר אשר יכלול מערכת פרויקטים משוכללת שתציג באופן היפה ביותר את קטלוג החברה, יאפשר דרך מערכת הניהול אופציות רבות להצגת תמונות המבנה, ויאפשר דפדוף מהיר בין הפרויקטים שחברת הנדלן מציעה.
  • אתר נדלן הכולל קטלוג - קטלוג, בשונה ממערכת הפרויקטים, יציג בצורת תיק עבודות, את מכלול הפרויקטים אשר חברת הנדלן מציעה ללקוחותיה.
  • אתר נדלן תדמיתי - אתר אשר יציג מכלול קטן של פרויקטים רק על מנת להציג את תדמית העסק, מלבד זאת, יכלול מידע לגבי חברת הנדלן, מתי היא נוסדה, והיסטורית הנדלן שלה בקהילה.
  • אתר נדלן אינפורמטיבי - אתר אשר יכיל מידע רב על פרויקטים של נדלן, בעבר ובעתיד, יציג תמונות של אותם פרויקטים, על מנת להמחיש את המידע, ואף יציג מי הייתה החברה המבצעת, לרוב אתרים מסוג זה שייכים לחברת נדלן כלשהי, והוא מתאר אך ורק את הפרויקטים שחברה זו הייתה חלק מהם, ובונה כרגע.

 

בניית אתר כעזר לחברת הנדלן

 

אתר האינטרנט יכול לשמש הרבה יותר מהגולשים שלך, אלא גם אותך באופן אישי, למעקב וניטור אחר הפרויקטים שבאחזקתך, חברות נדלן אשר בבעלותן אחזקות נדלן רבות, ימצאו מערכת מעקב אחר נכסי הנדלן דבר שימושי ביותר, אשר יאפשר להם מעקב מכירות וקניות, ובכך גם לראות הצגת רווחים באופן קל ביותר, מלבד המסמכים הרבים המאפיינים את אותן חברות נדלן, הצגה פשוטה של אחזקות הנדלן, ומעקב אחר רווחי העסק, זהו דבר שכל בעל חברת נדלן ישמח לו, ועל ידי הקמת אתר, נוכל להכניס אופציה זו בקלות במערכת ניהול התוכן.

בניית אתר נדלן המציג אופציית חיפוש רחבה באתר, כמו שנבנה לחלק מהחברות שבנינו להם אתר, איפשר לגולשי האתר לחפש באופן אישי באיזו דירה הם מעוניינים, ומבלי להסתכל ביחד על קטלוג החברה, יכלו לסנן תוצאות לפי מערכת חיפוש מותאמת אישית, ולפי הנתונים אשר חברת הנדלן הכניסה, דבר שמשווק גם את באי האתר האקראיים, וגם את הלקוחות הקיימים אשר פנו למתווך בחברת הנדלן.

 

WSD בניית אתרים מציגה בניית אתרי נדלן רחבה ביותר בתיק העבודות, אתם מוזמנים להתרשם מהעיצוב החדשני, ממערכות הפרויקטים, וליצור עמנו קשר לבניית אתר הנדלן הבא שלכם.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
בניית אתר נדלן