בניית אתרי מכירות

בעידן המסחר האלקטרוני אתרי מכירות הופכים להיות פופולאריים ונפוצים ויש ביקוש רב לשירות של בניית אתרי מכירות.

התהליך של בניית אתרים ובפרט אתרי מכירות הוא תהליך הדורש מחברת בניית האתרים ידע וניסיון מקצועי שיאפשרו בסופו של דבר להגיע לתוצאה של אתר מכירות אפקטיבי מוצלח ויעיל.

 

אנו בחברת wsd- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו מעטפת שלמה של שירותים הנדרשים לשם בניית חנות ווירטואלית, שיווק אתר מכירות וקידום אתרי מכירות.
ניתן למצוא היום סוגים שונים של חנויות ווירטואליות. יש מי שירצה לקבל שירות של בניית אתר מכירות שיספק מידע ותוכן לקהל הגולשים ויאפשר מכירה לגולשים מזדמנים בלבד, ויש כאלו שיהיו מעוניינים לקבל שירות של בניית אתר מכירות ייעודי שמטרתו למכור כמה שיותר.


במהלך בניית אתרי מכירות יש צורך להתייחס לכמה פרמטרים חשובים שהם:
•    אתר ידידותי ונגיש- אתר מכירות מכל סוג שהוא צריך להיות אתר ידידותי ונגיש אשר הגולשים יוכלו להסתדר בו בקלות , למצוא את מבוקשם במהירות ולבצע רכישה בקלות וללא סיבוכים כלשהם. אתר מכירות שאינו נגיש וידידותי יהיה אתר שהלקוחות הפוטנציאלים יברחו ממנו מהר בשל היותו אתר מסובך וקשה.


•    אתר המשדר רצינות ואמינות –  אתר מכירות הוא לא רק אתר שנועד לספק מידע על מוצרים אלא הוא נועד למכור מוצרים ולכן עליו להראות כאתר אמין ורציני שיש מאחוריו גב של חברה רצינית ואמינה שאכן עומדת מאחורי המילים שהיא כותבת .


•    אפשרות לביצוע רכישה בקלות ובמהירות –  אחד הפרמטרים החשובים בתהליך של בניית אתרי מכירות הוא בניית אתר שיעניק ללקוחות מסלול רכישה קל נוח ומהיר. אתר מכירות צריך להיות כזה שיאפשר גם לגולשים שאינם מומחים בעולם האינטרנט לבצע רכישה מקוונת בקלות ובמהירות.


•    יצירת בידול של האתר מול שאר האתרים המתחרים- אתר מכירות שמעוניין להצליח צריך למתג את עצמו וליצור בידול בין האתר הממותג לבין האתרים המתחרים הקיימים בשוק, לשם יצירת בידול ומיתוג של האתר יש צורך לבצע צעדים שונים כמו ניהול קמפיינים פרסומיים , הגדלת יחס המרה , כתיבת תוכן מקורי, אשר יצליחו בסופו של דבר למתג את האתר מעל המתחרים שלו.


•    שימוש במערכת ניהול  מתקדמת – אתר מכירות איכותי ויעיל הוא אתר מכירות המנוהל באמצעות מערכת ניהול מתוחכמת ומתקדמת המציעה לבעל האתר מגוון רחב של פונקציות שבעזרתן ניתן לנהל את המכירות בצורה הטובה ביותר ולבצע ביקורת ומעקב אחר התהליכים השונים המתרחשים באתר.


•    תאימות מקסימאלית בין האתר ללקוח – אתר מכירות יעיל הוא אתר מכירות שיודע להתאים את עצמו ללקוח הגולש באתר , אתר מכירות יכול היום לאסוף מידע על ההיסטוריה של הלקוח שגלש באתר ובהתאם לכך יציג האתר את המוצרים או השירותים שסביר יותר שהלקוח יהיה מעוניין בהם. 


אנו בחברת  wsd- בניית אתרים מציעים לכל אחד מלקוחותינו את חבילת חנות ווירטואלית המתאימה לצרכים שלו, למטרות שלו ולתקציב שלו, אצלנו כל לקוח ייהנה מיחס אישי ומשירות רציני ומקצועי המותאם בדיוק לצרכים של העסק, השירות של חברתנו אינו מסתיים ברגע עלית האתר לרשת אלא להיפך, מרגע זה מתחיל שלב חדש של עבודה רצינית ומאתגרת שמטרתה להשיג את יעדי האתר ולהעניק לאתר יתרון מול מתחריו.
 

מאמרים נוספים: