בניית אתרים לעורכי דין

כיום משרדי עורכי הדין, קטנים כגדולים מבינים שעל מנת לקדם את עצמם באינטרנט עליהם להקים אתר ובעזרתו להציג את השירותים אותם הם מציעים לקהל הרחב, אך שלא כמו עסק שיכול למכור מוצריו על גבי האינטרנט, אתר לעורכי דין יהיה כמעט לרוב מוצג כאתר תדמית וללא אופציות נוספות מלבד אינפורמציה רבה לגבי משפטים, שיכולים עורכי הדין להעלות אל האתר, לקדמו בעזרת מאמרים אלו ולהשיג תעבורה רבה אל אתרם, אך לרוב אתרי עורכי דין יהיו אתרי תדמית אינפורמטיביים המציעים שלל מידע אודות השירותים שברשותם אשר מיועדים להצגה ללקוחות פוטנציאלים.

 

מאחר ושוק עורכי הדין בישראל מוצף בהרבה עורכי דין צעירים שמצטרפים לחברות שותפויות של עריכת דין, ומנגד זה הרבה עורכי דין שמוצאים עצמם חסרי עבודה לאחר קבלת התואר מכייון שהם עדיין צעירים בתחום, חסרי ניסיון עשיר כוותיקי עורכי הדין.
לכן קיימות מספר הצעות שיוכלו לעזור לאותו עורך דין להתחיל ולקבל מספר לקוחות המתעניינים בשירותי עריכת דין.

 

בניית אתר תדמית אינפורמטיבי

 

כבעלי ניסיון עשיר בבניית אתר תדמית לעורכי דין, לחברות נדלן ולאנשי עסקים, אנו יודעים בדיוק כיצד לבצע את בניית אתרך על מנת שהגולש יאהב להישאר באתר ויהנה מעיצוב ותוכן מרשימים, אתר שתוכל לשים על כרטיס הביקור ולהתגאות בו בפני לקוחותיך ואתר שיוכל למשוך גולשים ולהביא את אתר האינטרנט שלך לחזית נוספת בהשגת קליינטים.
בניית אתר לעורכי דין איננה חייבת להיות פעולה מסובכת כלל וכלל, יש בידך את האופציה לבחירה באתר תדמית אינפורמטיבי שיהווה מאגר מידע לגולשים שיכולים להיות לקוחות פוטנציאלים ולהעשיר את אתרך כאשר לקוחותיך יחפשו מידע על תיקי עבר וכיצד התנהלת בהם, מהם דעותיך על נושאים משפטיים חשובים (לדוגמא משפט קצב) והשקפת עולמך כעורך דין על הליכי משפט זה.

 

גם בבניית אתר תדמית רגיל חשוב לשמור על מידע מספק, מידע שלקוחותיך יאהבו לקרוא ולהתעשר ממנו במידע חיוני אודותיך, באילו סוגי משפטים אתה עוסק (פלילי, תחבורה) ואפילו לשמוע על הרקורד שלך בניצחונות בבתי המשפט ובהשגת שביעות רצון מלקוחותיך הקודמים ולכן גם חשוב להציג המלצות באתר האינטרנט שברשותך.
אתר האינטרנט שברשותך יראה עליך כי עומד מאחוריך משרד רציני וחשוב, שבהחלט שונה משאר עורכי הדין, עיצוב האתר לבדו יוכל להגיד רבות לגולש המתעניין מאחר ועיצוב מתאים משרה אמינות, יושרה וביטחון בקרב גולשיך, ובעזרת טקסט מתאים שיספר אודותיך ואודות המשרד שלך, הלקוחות רק ימשיכו להגיע.

 

מאחר והופעה בדפי זהב איננה מספיקה, מכייוון שבדפי זהב תהיה מסווג לפי שמך ולא תוכל לעשות דבר שישפיע על מיקומך ויביא לך לקוחות, לאחר בניית אתרך, תוכל לבצע קידום אתר תדמית ולהגיע לתוצאות מרשימות בגוגל במונח "עורך דין" ובכך לקוחות יחלו להגיע אליך ביתר קלות.

 

שיווק אסור

 

על מנת לקדם תחרות הוגנת בין משרדי עורכי הדין, לשכת עורכי הדין קבעה כי אין לפרסם את משרד עורכי הדין שלא כחוק, לשכת עורכי הדין קבעה חוקים אלו על מנת להציג רשמיות, ולא עורך דין ככל עסק קטן ולשמור על תחרות הוגנת וישרה בין עורכי הדין.
לאחרונה נקבעו שינויים אשר מקלים בחוק, שממילא לא פנו אל עבר פרסום באתרי אינטרנט באופן נוקשה (מאחר ובשנת 2001 שוק האינטרנט היה מצומצם ביותר) וההגבלות שהוסרו כחלוף הזמן בתחום שיווק עורכי דין החלו להיות מוסרים וכעת יש האופציה לבצע קידום אתרים במסגרת החוק.

המטרה לאחר בניית האתר היא לגרום לאתרך להוות "אבן דרך" ולמשוך אליו גולשים, שכל אחד מהם יהווה לקוח פוטנציאלי, העברת תעבורה תחת החוק ולא בשיטות מפוקפקות שיגרמו לך להתעסק בהליכים משפטיים.

WSD מציעה בניית אתר תדמית לעורכי דין, אתר שיידחף את משרדך קדימה ויצור עתיד חדש שייתן לך רוח גבית מהאינטרנט להצלחה כלכלית של משרדך.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
בניית אתרים לעורכי דין