בניית אתר בטכנולוגיות חדשות

האינטרנט כמו כל תחום הייטקי וטכנולוגי אחר אינו תחום שקופא על שמריו , זהו תחום שבו כל הזמן יש התפתחות של טכנולוגיות חדשות, שדרוג של טכנולוגיות ישנות, והתאמה של האינטרנט לצרכים החדשים של בני האדם.

האינטרנט החל את דרו עם שפת תכנות אחת שהיא ה-HTML אולם היום ניתן למצוא סוגים שונים של שפות תכנות ,מסגרות פיתוח, טכנולוגיות שונות ועוד.


את טכנולוגיות בניית האתרים ניתן לחלק לשני סוגים טכנולוגיות צד שרת וטכנולוגית צד לקוח.

טכנולוגיית צד שרת - כוללת בתוכה שפות תכנות כמו ASP.NET, PHP, ועוד. שפות צד שרת מאפשרות לאתר לקבל נתונים מהגולש , לעבד את הנתונים הללו ובהמשך להציג דף אינטרנט שיש בו את הנתונים הללו, שפות צד שרת מאפשרות לבעל האתר להשתמש שימוש רב בבסיס הנתונים .


טכנולוגיית צד לקוח- כוללת בתוכה שפות תכנות כמו ה-JAVASCRIPT , זוהי שפת תכנות שמופעלת במחשב של הגולש ומאפשרת לגולש לבצע פעולות מבלי שהוא יצטרך לשלוח בקשות לשרת , שפות תכנות צד לקוח מעניקות למפתחי האתרים כלים רבים לביצוע שינויים באתרים מבלי שיצטרכו לפנות לשרת.


אצלנו ב-WSD בניית אתרים אנו כאמור לא קופאים על שמרינו ואנו מתקדמים כל הזמן יחד עם הטכנולוגיות החדשות, לאחרונה אנו התחלנו להשתמש גם בטכנולוגיית ה- jQuery החדשנית, זוהי מסגרת פיתוח המשתייכת למשפחת ה-JAVASCRIPT  ואשר מאפשרת למפתחי האתרים לפתח אפליקציות WEB בקלות ומהירות.


מסגרת הפיתוח של ה- jQuery  יש לה יתרונות רבים ולכן חברות בניית אתרים מתקדמות ובניהם גם אנחנו משתמשים בה יותר ויותר והיא צפויה להפוך לטכנולוגיה פופולארית.


היתרונות של jQuery


•    בעזרת ה- jQuery ניתן לבצע פעולות שונות של JAVASCRIPT בקלות ובמהירות .
•    יש התפתחות של קהילת מפתחים גדולה אשר משדרגים את מסגרת הפיתוח ומרחיבים אותה כל הזמן.
•    מסגרת הפיתוח של ה- jQuery משקלה קטן וגודל הקוד שלה קטן , והיא אינה תופסת מקום גדול.
•    יצירת אלמנטים וויזואליים מתקדמים ללא צורך בFLASH , דבר המאפשר למנועי החיפוש להבין מה מוצג בצד הוויזואלי וגם לצד המשתמש לפעול במהירות גבוה ללא צורך בטעינה שלוקחת המון זמן כאשר מעוניינים להציג אלמנט ויזואלי גדול ב FLASH
•    חווית גלישה – טכנולוגיית ה JQuery מאפשרת לגולש לגלוש באתר אינטרנט מיוחד בעל חווית גלישה יוצאת מן הכלל .


לסיום , JQuery כמו טכנולוגיות רבות שקדמו לה מביאה עימה שלל רב של אפשרויות ואלמנטים המאפשרים לנו חברות הפיתוח לשדרג את רמת הפיתוח וחווית הגלישה כמה שלבים קדימה.


אלו הם רק חלק מהיתרונות  שבגללם גם אנחנו ב-WSD – בניית אתרים התחלנו לעבוד ולהיעזר במסגרת הפיתוח של ה- jQuery , אז אם אתם עומדים לבנות אתר, או לשדרג אתר , או עומדים לבצע לבצע כל שינוי אחר באינטרנט ואתם מעוניינים להיעזר בחברת אינטרנט מקצועית ורצינית שמתעדכנת כל הזמן ומשתמשת בכל השיטות החדשניות ביותר והיעילות ביותר, הרי שאנו ב-WSD –בניית אתרים נוכל לספק לכם את כל פתרונות האינטרנט בצורה המקצועית ביותר והאמינה ביותר.