בניית אתר בזול

החלטתם לבנות אתר כשעיניכם יצאו מהמקום לנוכח המחיר המדהים שהם מציעים באתר ללא בושה (ולמה שיתביישו, הם שוברים את השוק לדבריהם) אך כעת אתם יודעים שבדיעבד למרות הסכום הדי סימלי ביחס למחיר בניית אתר אמיתית, הסכום הזה יכל להיות מושקע באופן יותר חכם ולא על אתר שכרגע מהווה לכם מקור לבעיות רבות.

 

הרבה מאותם אתרי אינטרנט הם בגדר "אחיזת עיניים", רבים מהאתרים הנבנים במחיר שיורד מ1000 שקלים הם אתרים מועתקים, בעלי תבנית מוכנה מראש ובעלי גרפיקה שלעיתים צורמת לעיניים, הרעיון לחסוך על אתר אינטרנט לא יגרום תדהמה גם ליקרים שמבין חברות בניית האתרים מאחר וכולם יודעים שכל אחד יחפש את הזול ביותר, אך מי באמת מחפש את הזול ביותר והטוב ביותר בהתאמה? לא אנשים רבים, יעדיפו אותם אנשים לקבל אתר אינטרנט פשוט "כד שיהיה" מאשר שיהיה אתר אינטרנט שיצליח למכור ויצליח להביא לקוחות חדשים - דבר שאולי בנו עליו בהתחלה אך המחיר הנוצץ העביר את זה למצב "יותר חשוב לי שיהיה אתר להרשים את הלקוחות הקיימים".

 

הציעו לי אתר ב500 שקל, למה שאני אבחר בך כשאתה מציע לי ב5000

 

לבניית האתרים יש 3 סוגי חברות ולעיתים אף ארבעה, כל חברה יכולה למתג את עצמה במיקום המתאים לה כאשר 2 מאותן קבוצות לא נחשבות חברה כלל וכלל:

  • חברה גדולה לבניית אתרים: חברה אשר מייצרת הרבה אתרים בחודש להרבה לקוחות והעסק שלה פועל כמו מכולת, הסקיצה נבנית וישר זה מתחיל לעבור למכון היצור, האתר יורכב ככל אתר אחר ולא ינתן עליו דגש מיוחד, התוצאה תהיה טובה והלקוח יהיה מרוצה, מצב שבו כולם שמחים אך הרעיון של התאמה אישית לא תינתן כאן, לרוב מייצרת אתרים מסחריים בעלויות גבוהות.
  • חברה קטנה לבניית אתרים: חברה אשר לא מתיחדת במספר לקוחות רב והפעילות שלה לרוב עובדת על "מפה לאוזן", חברה שתדרוש את המחיר המתאים ולא תיקח מחיר גבוה מראש, המחיר ינתן על כל שלב המותאם אישית לפי בקשת הלקוח והאתר יעשה ויבנה מכל הלב, לרוב גם האחריות הנופלת על תיקון האתר ותמיכה בלקוח יעשו ללא בעיה ואותן חברות מחשיבות את הלקוח כלקוח גם כשנתיים לאחר בניית האתר.
  • פרילאנסר \ אני אעשה לך הכל: אדם אשר מהדר את עצמו ככל יכול ויעצב, יבנה, ויקודד לך את האתר תוך זמן מסוים כאשר יגיש לך תוצאה סופית, המחיר לרוב יהיה זול יותר מאשר של חברה מאחר ורק אדם אחד יקבל את הסכום אמנם במקום שמקצועיות תיפול על כל חלק באתר היא מסתכמת באופן כללי ובכך כל צד באתר מקבל פחות חשיבות והתוצאה הסופית היא זו שתקבע (אלוהים נמצא בפרטים הקטנים).
  • דוד שלי בונה אתרים: כולנו מכירים את האחיין שיודע לבנות אתר, סביר להניח שהידע שלו מסתכם במעט קודים ומעט עיצוב כאשר התוצאה המוגמרת יכולה להיות לשביעות רצונך רק אם מדובר באתר תדמית ולא באם מדובר באתר מכירות וכל מה שמסביב.

 

ישנן הרבה חברות שמתיימרות להיות הטובות ביותר, אתה מוזמן לבחור את החברה שמתאימה לך במחיר שמתאים לך, בתור לקוח שמחפש בניית אתרים נו מבינים את הצורך להיות הטובים ביותר תחת המחיר הטוב ביותר וזה מה שאנחנו מספקים ללקוחותינו, צור קשר עוד היום לשמוע על מבצעים ועל מחירים מיוחדים לפרויקט בניית האתרים הבא שלך.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -