בניית אתר אינטרנט מקצועי

איך בונים אתר תדמיתי מקצועי


בניית אתר תדמית היא כמו הרכבה של פאזל המורכב  מחלקים שונים, פאזל שאחד מהחלקים שלו חסר הוא פאזל שנכשל וכך גם אתר אינטרנט שאחד מהפרמטרים שלו לא בוצע כראוי לא יצליח להשיג את היעדים שלו.
אצלנו בחברת WSD - בניית אתרים מקפידים על בניית אתרים מקצועית שבה יש מימוש של כל הפרמטרים החשובים שבלעדיהם לא תושג המטרה של אתר האינטרנט.
להלן סקירה של הפרמטרים החשובים שחייבים להתקיים בכל תהליך של בניית אתר מקצועי .

מחקר מוקדם - בניית אתר אינטרנט ותחזוקה של אתר אינטרנט אינם עניין של  מה בכך, כמו שהקמת חנות בקניון אינה יכולה להיות צעד חובבני ופזיז והיא דורשת תכנון מוקדם ומחקר מוקדם , כך גם הקמת אתר אינטרנט צריכה לכלול שלב חשוב של תכנון מוקדם  ומחקר מוקדם  על נושאים כמו:    מטרות האתר,  קהל היעד של האתר, מיהם המתחרים של האתר ועוד.

עיצוב  מקצועי – אתר  אינטרנט נועד להעביר  את המסר שלו באמצעות שני פרמטרים שהם תוכן מילולי ועיצוב ויזואלי, עיצוב ויזואלי  נכון הוא אמצעי שבעזרתו ניתן להעביר את המסר במהירות ובקלות. לכן כל תהליך של בניית אתר מקצועי צריך לכלול גם את השלב של עיצוב האתר בהתאם לקהל היעד של האתר ולמסר של האתר. אתר שיש לו מסר פרובוקטיבי יצטרך  עיצוב פרובוקטיבי ואתר שיש לו מסר שמייצג אמינות ויציבות צריך גם עיצב המשדר אמינות ויציבות.
 
תוכן האתר –  כולנו כבר מכירים את הפתגם של המאה ה-21 לפיו  "התוכן הוא המלך" , התוכן יש לו חשיבות עליונה לא רק לשם העברת המסר של האתר. תוכן צריך להיות מעניין ומסקרן וכך ימנע את נטישת הגולשים ויחד עם זאת הוא צריך להיות מותאם לעקרונות לפיהם  מדרגים מנועי החיפוש את האתרים השונים.  יצירת תוכן נכון משמעותה יצירת שביל  זהב בין תוכן אינפורמטיבי, מעניין ומסקרן לגולשים לבין תוכן  שיהיה כתוב ע"פ העקרונות של קידום אתרים ויהיה מותאם למנועי החיפוש.

ידידותיות ונגישות של אתר – כל אתר צריך להיות כמה שיותר נוח ,ידידותי ונגיש לגולשים המגיעים לאתר, לשם כך יש לכתוב אתר תקין בשפת קוד תקינה, וליצור לאתר מבנה ידידותי המאפשר לגולשים לנווט בקלות בין שבילי האתר באופן פשוט ומהיר.
ככל שהאתר יהיה ידידותי יותר ונגיש יותר כך החשיפה שלו תהיה אפקטיבית יותר  ותצליח להשיג ביעילות את מטרות האתר.

אחסון האתר –  אמנם אחסון האתר נשמע לכם כמו תהליך טכני בלבד, אבל אחסון אתרים חייב שיהיה יעיל אמין  ומהיר ויאפשר לגולשים גלישה מהירה וקלה באתר ללא תקלות טכניות שונות שיכולות להווצר כתוצאה משרתי אינטרנט שאינם איכותיים. 

אחסון אתרים שמתבצע בעזרת חברות אחסון חובבניות משמעותו בזבוז זמן גם של  האתרים  וגם של הגולשים שלא יצליחו להשיג את המטרות שלהם.

אלו הם הפרמטרים העיקריים הקשורים לבניית אתר מקצועי, אז אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם שירות של בניית אתרים מקצועית  הכוללת את כל המרכיבים הדרושים לשם הצלחת  האתר , אנו מציעים לכם לפנות אלינו אל חברת wsd- בניית אתרים המציעה ללקוחותיה  מעטפת שלמה של פתרונות אינטרנט החל מבנית אתרים מקצועית וכלה בשיווק באינטרנט.