בניית אתרי פורטל | הקמת פורטלים

בניית אתרי פורטל

 

 מהם פורטלים


פורטלים הם אתרי תוכן המספקים מידע רב המתרכז בתחום מסוים,  יש אתרי פורטלים המרכזים מידע על תחום מקצועי מסוים , ויש אתרי פורטלים המרכזים מידע חדשותי, וכך הלאה והלאה.
מטבעו פורטל הוא אתר שיש בו דינמיות רבה בכל הקשור לתוכן המשתנה בתדירות גבוהה.
פורטל לא נועד לשווק גורם ספציפי אחד אלא לספק כמות גדולה של  מידע אינפורמטיבי המתמקד בתחום מסוים. יחד עם זאת כדאי לדעת שיש סוגים שונים של פורטלים ישנו פורטל תוכן חדשותי, יש פורטל פנים ארגוני, ויש פורטל  ייעודי המיועד לקהל יעד ספציפי.

 

מי זקוק לשירות של בניית אתרי פורטל


הלקוחות הזקוקים לשירות של הקמת אתרי פורטל הם לקוחות  שיש להם מידע אינפורמטיבי רב ותוכן רב אשר משתנה ומתעדכן בתדירות גבוהה. קהל היעד של אתרי פורטל הוא ציבור גולשים אשר מתעניינים בתחום שבו מתרכז הפורטל, פורטל הרפואה האלטרנטיבית ישרת את קהל היעד המתעניין בתחום של רפואה אלטרנטיבית, ופורטל חדשות הספורט ישרת את קהל היעד המתעניין בחדשות מתחום הספורט.

 

מאפיינים של אתרי פורטל


אתרי פורטל הם אתרים שיש להם מאפיינים שונים משל אתרי תדמית או אתרי מסחר.
אתרי פורטל כוללים בד"כ מערכות לניהול תוכן מתוחכמות ומשוכללות המסוגלות לנהל תכנים מרובים בקצב מהיר , כמו כן מערכות ניהול התוכן בפורטלים רבים מחולקים לפי גישות שונות של מנהלים למחלקות שונות ובכך יכולים כמה משתמשים לעדכן במקביל את התוכן במחלקות השונות.  פורטלים צריכים להיות בעלי עיצוב ידידותי ונגיש שיאפשר לכל אחד מהגולשים לנווט בקלות בתוך מבוך המסלולים שניתן לגלוש בהם בתוך הפורטל. פורטל מסובך שלא קל לנווט בו בין המדורים הרבים , יהיה פורטל שהגולשים ינטשו אותו במהרה ולכן במהלך תהליך הקמת הפורטל יש חשיבות רבה לתכנון נכון של מבנה האתר ומרכיביו.
פורטל פנים ארגוני או פורטל ייעודי,  יהיו  להם מאפיינים שונים מפורטל תוכן , פורטל תוכן יכלול בד"כ פרמטרים כמו פורום, בלוגים, או רשת חברתית, פורטל כזה מטרתו להשיג  תנועה מרובה של גולשים רבים שתגרום לכך שגורמים רבים ירצו לפרסם בפורטל. ואילו פורטל ייעודי יהיה בו תוכן ממוקד העוסק בתחום ספציפי  ומיועד לקהל יעד ספציפי, פורטל ייעודי יספק גם שירותים שונים לקהל היעד הספציפי .

אנו בחברת wsd- בניית אתרים גאים להיות בעלי ניסיון רב בכל מה שקשור לתהליך של בניית והקמת פורטלים, מאחורינו לא מעט פרויקטים של בניית פורטלים מסוגים שונים.
היות ואנו מספקים מעטפת שלמה של שירותי אינטרנט אנו לא מסתפקים רק בשירות של הקמת הפורטל ואנו מציעים ללקוחותינו גם שירות של קידום הפורטל, שיווק ופרסום הפורטל, כתיבת תכנים שוטפת לפורטלים ועוד ועוד.

 

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -