בניית אתר מכרזים

אתרי המכרזים היו קיימים מהרגע שבה התאפשרה סליקה של כרטיסי אשראי על גבי האינטרנט, והתפתחו אף עוד יותר כאשר שיחות והודעות הסלולאר הפכו גם הן לשיטות נוספות לתשלום לאתרי המכרזים והמכירות.
רבות הפעמים בהם נתבלבל בין אתר מכרזים לאתר מכירות, על אף הפעמים הרבות שבהם יש דומי בין השניים, האחד יציע מחירים אחידים, והשני מכרזי מכירות לקניה בצורה זולה יותר מאשר באתרי המכירות.

 

הסיבות שבגללן נבחר באתר מכרזים מאשר כל אתר מכירות, או כל חנות רשמית, היא נוחות הקנייה והמחיר המוזל בהרבה מהמחיר הרשמי, בין אם זה מכירה פומבית, קבוצתית, אישית, או עד 99 שקלים, החיסרון הוא שאיננו רואים את המוצר מראש, אבל אם הכרנו כבר את המוצר, ומצאנו אותו באחד מאתרי המכרזים מוצע במחיר זול ממה שאנו יודעים שהוא המחיר הרשמי שלו, למה שלא ננסה לתת הצעה, נוכל רק להרוויח מכך.
כך הלקוחות שלך חושבים, במידה ותבחר בבניית אתר מכרזים, עם מוצרים מתאימים המשווקים נכון, תוכל להפוך זאת לעסק משגשג הכולל מצד אחד רשימה גדולה של ספקים שישמחו לעבוד איתנו ולהציע מוצרים במחירים נוחים יותר, ומצד שני רשימה גדולה של לקוחות שישמחו לקנות מאיתנו את המוצר הבא שלהם.

 

בניית אתר מכרזים החלה לעבוד כג'אווה סקריפט מיושן, אשר היית צריך לרענן את העמוד כדי לבדוק אם המתחרים שלך במכירה הפומבית עקפו אותך, לעומת היום, כאשר הכל מתקבל באימייל, ובצורה אינטראקטיבית על גבי האתר, בלי לרענן את העמוד, ואפילו מכרז אוטומטי, כאשר מישהו מציע מעליך, אתה יכול ישירות להעלות את הסכום עד לסכום שקבעת, בצורה איטית.

 

אתרי המכרזים כעשיית טובה לעסקים המתפתחים

 

אתרי המכרזים סיפקו לנו גישה למוצרים שלא ידענו שהם קיימים, ולספקים כדרך להגעה ללקוחות שבדרך כלל לא היו שומעים עליהם, אתרי המכרזים, בכל צורה שהיא, כולל הקופונים, סיפקה תעסוקה רבה להרבה בעלי עסקים, וכיום עוד ועוד עסקים מעוניינים להצטרף כספקים לאתרי מכרזים מסוימים, מאחר וההצטרפות כוללת תשלום אחוז מסוים מהעסקה, אחוז שהיו משלמים בכל מקרה על פרסום, וגם אז לא בטוח שהיה עובד, בצורה הזו הם בטוחים כי רק על לקוחות, הם יוכלו לשלם למפרסם, שהוא בעל אתר המכרזים.

 

כיום אתר מכרזים בפעילות עצמית, בה נוכל להציע את המחירים בשיטת קופונים, או בשיטת מכירה פומבית וקבוצתית, במחירים זולים במעט, בצורה שתלהיב את הלקוחות שלנו לקנות מאיתנו במחירים זולים יותר מהמחיר הרשמי אותו אנו מציעים, ולהרוויח מעט פחות, אך הרבה יותר לקוחות שיהיו מעוניינים במוצרים אותם אנו מציעים.

בהנחה ואתה בעל מסעדה, לא תעדיף להגביר את מכירות המסעדה שלך, ואת קהל הלקוחות הנאמן, בהצעת קופון ב50 שקלים, למנה שעולה 60?, אמנם אתה מפסיד כאן 10 שקלים, אך אתה מרוויח 50 שקלים, לקוח מרוצה, ולקוח שחזור אליך במידה והוא נהנה מהאוכל, ומהשירות.
כיום, העדר הולך לאחר אתרי הקופונים, לאחר שעבד בשיטת המכירה הפומבית, ובשיטת המכרזים עד 99 שקלים, שיטת המכרזים השתנתה רבות, ומבטיחה זכייה ללא כל מכרז, במחיר נמוך אמנם במעט מהמחיר הרשמי, אך הרבה גולשים רואים זאת כהצעה משתלמת, ובוחרים ללכת על אותו קופון, שיחייב אותם לקנות בעסק ממנו אותו הם רכשו.

 

בחירת בניית אתר המכרזים בWSD בניית אתרים, יבטיח לך את האתר הנוח ביותר מבחינת שימוש הגולש, מבחינת מערכת ניהול התוכן, הכנסת המכרזים אליו, וכל התוכן הנלווה, ואפשרויות הצגתם, כמובן שיטות סליקה לבחירתך. WSD מציעה עיצוב ייחודי לכל אתר מכרזים אשר אנו בונים, מקצועיות, אמינות, ועבודה רציפה עד לתוצאה אותה תבחר.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
בניית אתר מכרזים