פתרון זול לבניית אתרים לעסקים

 חושב שבניית אתרים זולה היא הדרך שלך לחסוך בבניית האתר?, אם החלטת כי בניית אתר היא הדרך להרים את העסק שלך, בין אם מדובר באתר תדמית או אתר מכירות, אל תחסוך, במידה ואתה מעוניין בפתרונות איכותיים ובהתאמה אישית פנה למקצוענים אשר ידעו לטפל בך.

 

ישנן הרבה הצעות באינטרנט לבניית אתרים בצורה זולה, לרוב הם יראו עצמם כמקצועיים אך מה הם באמת מראים? היו בטוחים שאם קיבלתם הצעות לבניית אתר ב5000 שקלים, ופתאום מגיע בנאדם שאומר שהוא יבנה לכם את אותו אתר ב400 שקלים, צריכה להידלק אצלכם נורה אדומה בנוגע למקצועניות העסק, היו בטוחים כי תקבלו אתר שספק הוכן בצורה עצמאית ולא נלקח מאתרי עיצובים חינמיים וקוד האתר יהיה עם זכויות של אתרי אינטרנט שונים, מאחר ורוב הסיכויים כי אין אותו אדם קודד את האתר, חברה שמציעה בניית כל אתר באותו מחיר ולא בהתאמה אישית, עובדת כמפעל ולא כחברה שתבנה לך את אתרך בצורה שאתה רוצה.

 

אנלוגיות לאתר זול

 

לאנלוגיה מקבילה לבניית אתרים, ניקח בראש ובראשונה מכוניות, יש את המכונית היקרה ביותר למכונית הזולה ביותר, מה מבדיל בין השתיים? הרי שתיהן נוסעות, השוני ביניהם הוא איכות החומרים שממנו היא בנויה, הצוות המקצועי שבנה את אותה מכונית.

הרי לא ניתן להשוות מכונית שנבנתה ועברה בדיקת איכות למול מכונית שנבנתה באופן אוטומאטי במפעל ויכולה להיות בעלת תקלות כי באותו רגע הייתה בעיה במפעל הייצור ואתם אלו שידעו על כך, לאחר שקניתם את המכונית.
לעומת זאת, מכונית יקרה ביותר לא מחייבת להיות הטובה ביותר, ישנן הרבה מכוניות שעומדות בטווח מחירים הבינוני שאף עוקפות את המתחרים היקרים יותר.
מה שאנו מסיקים מכך הוא שחשוב לבדוק ולבחון את מי שבונה לך את האתר אך במחיר הנכון, חברות יקרות אמנם לרוב יהיו בעלות רקורד מרשים של בניית אתרים ללקוחות גדולים וחשובים, אך היכן הן עומדות מבחינת שירות הלקוחות, כיצד ידעו לטפל בעסק קטן לאחר שעבדו עם הגדולים ביותר, לכן חשוב לבחור חבר, שהיא גם במחיר הנכון, שמוכיחה מקצועניות בשטח, שהתרשמתם מהם, שידאגו לעדכן אתכם לאורך כל תהליך בניית האתר וידעו לתמוך בכם בכל מקרה של תקלה, חוסר הבנה של דבר באתר וכל דבר אשר תחפצו בו, גם לאחר בניית האתר.

 

הצגת האתר כחסר מקצועיות

 

במידה ואכן תבחר בחברה זולה שתבנה לך את האתר והחלטת שאתה אכן אוהב את העיצוב שהם נתנו לך ואת כל מבנה האתר, ודא כי אכן העיצוב איננו דומה לעיצוב של מתחריך, במידה והעיצוב מועתק או דומה ביותר לאחד המתחרים שלך הלקוחות שלך יחשבו שאתה מעתיק ממתחרים, או לא משקיע בעסקך כלל וכלל.
עיצוב המוצג כחינמי ואיננו כולל אפילו לוגו באיכות גבוהה ישירות מציג אותך כעסק לא רציני, לא מקצועי ואפילו לא אמין לחלק מהאנשים, ברר אם אכן קיים מעצב כחלק מהשירות ושזהו איננו עיצוב מועתק.

אל תטעה לא כל חברה זולה הינה חברה לא מקצוענית, אך חייב להיות איזון כלשהו בין המחירים, אל תפחד לשלם קצת יותר בשביל חברה יותר מקצוענית שאתה יודע שתעשה את העבודה, כמו כן אל תתפתה לחברה יקרה יותר כשאתה יודע שהחברה שתבנה לך במעט יותר זול תעשה עבודה טובה יותר לטעמך.
חברת בניית אתרים טובה תלווה אותך לאורך כל הדרך, מאפיון האתר ועד מספר שנים לאחר בניית האתר, לטיפול מיידי בתקלות שיכלו להיגרם מבעיה קטנה בקוד או שגולשים גרמו לה בהכנסת תגובה משונה, חברה טובה תעמוד בזמנים ותדע לעמוד לשירותך בכל עת ועת.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -