בניית אתרים לכל מטרה

מעוניים באתר מקצועי שיקדם את העסק הקטן שלכם ברשת? רוצים להקים אתר מסחרי שיאפשר לכם למכור מוצרים ושירותים באופן מקוון? מעוניינים לפתח אתר תדמית לצרכים השונים של העסק או הרעיון האישי שלכם? תחום בניית אתרים מעניק לכם את הפתרון האופטימאלי בתכנון והקמת אתרים לכל מטרה.

בניית אתרים לצרכים שונים מוענק כיום על ידי חברות מקצועיות בעלות ניסיון עשיר והבנה מלאה של כלל צרכי המדיה המהפכנית- רשת האינטרנט. חברות רבות בתחום האינטרנט השכילו לפתח את תחום בניית האתרים ולהפכו למקצועי יותר, איכותי יותר ואפקטיבי הרבה יותר למטרות הלקוח.

תהליך בניית אתר באופן מקצועי
תחום בניית אתרים הולך ומתמקצע בשנים האחרונות בעיקר בשל תחרות הולכת וגוברת בכל תחומי המסחר ברשת האינטרנט. בתחילת עידן האינטרנט, אתרי אינטרנט עוצבו ופותחו על ידי מתכנתים ואנשי ידע טכני בלבד, כיום, בכל חברה מקצועית ואיכותית בתחום בניית האתרים תוכלו למצוא צוות משלים הכולל אנשי מקצוע מתחום האסטרטגיה, אנשי מקצוע מתחום העיצוב ואנשי מקצוע מתחום הקידום ושיווק ברשת. לכל קבוצה כזו של אנשי מקצוע ישנו תפקיד מרכזי ומהותי בהליך בניית אתרים לכל מטרה.

שלב 1- אפיון האתר
אפיון אתר אינטרנט הינו ההליך המקצועי הראשוני בכל תהליך בניית אתרים. במסגרת הליך זה מוגדרים מראש מאפייני האתר, מטרותיו, קהלי היעד שלו ודרכי ההגעה אליהם. כמו כן, במהלך תהליך זה מבוצע "תרשים זרימה" כלל דפי האינטרנט של האתר. תרשים זה מקל על העבודה השוטפת ומאפשר לכל חטיבה מקצועית לבצע את עבודתה כראוי ומתוך נאמנות למסקנות אפיון האתר.

שלב 2- תכנות ופיתוח
לאחר אפיון האתר, מבוצע הליך של בניית ממשקי גלישה ופיתוח ממשקי ניהול במידת הצורך. ממשקים אלו נועדו לאפשר מגוון נרחב של אפליקציות ופעולות שונות בתוך דפי האינטרנט באתר. כיום, חברות בניית אתרים איכותיות מערבות כבר בשלב זה את אנשי העיצוב והקידום למטרות בניית אתר אינטרנט מקצועי, איכותי, מרשים ובעל יכולות קידום.

שלב 3- עיצוב ועולם התוכן של האתר
עיצוב אתרים הינו שלב מכריע ודומיננטי בכל תהליך בניית אתרים. הגולש הממוצע מקדיש מספר שניות לבחינת האתר ולקבלת החלטה האם להמשיך לבצע פעולות גלישה באתר או לא. את ההחלטה הוא מקבל על סמך עיצוב האתר והצגת התכנים המקצועיים בו. השקיעו מחשבה ותכנון רב בעיצוב האתר וכמובן שימו לב לכלל התכנים באתר. הקפידו על יצירת תכנים מעניינים, רלוונטיים ואיכותיים שיאפשרו לכם לקדם ולשווק את האתר ביתר קלות לאחר עלייתו לרשת.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -