בניית אתר וקידום אתרים

 

בניית אתר וקידום אתרים- שילוב מנצח

 


שוק החברות המציעות פתרונות אינטרנט הוא שוק מגוון ודינאמי, יש בו חברות המציעות שירותי בניית אתרים בלבד, יש חברות המתמחות רק בבניית  חנויות וירטואליות, ויש חברות המציעות סל של פתרונות אינטרנט שונים כמו קידום אתרים אחסון אתרים וכתיבת תוכן.


אנו חברת WSD- בניית אתרים וקידום מציעים ללקוחותינו חבילות שכוללות פתרונות אינטרנט שונים ובניהם החבילה המובילה והחשובה המציעה שירות של בניית אתרים וקידום אתרים. אנו לא בונים אתר רק כדי להעלות אותו לרשת ואנו לא מפסיקים לתמוך בלקוחותינו ברגע שהאתר עלה לרשת, אנו יודעים היטב שקידום אתרים הוא חיוני להישרדות של האתר ברשת ושללא קידום האתר , האתר צפוי לצנוח ולהעלם בין הדפים האחרונים של תוצאות החיפוש במנועי החיפוש.


לכן כאשר אנחנו בונים אתר אנחנו בונים אותו כך שיהיה קל לקדם אותו , אנחנו מלכתחילה יודעים מהם הצעדים שיש לבצע  כדי לבנות אתר שיהיה  במצב המיטבי לקידום.  ואנחנו דואגים לביצוע ויישום כל הצעדים הללו .

 

איך בונים אתר שיהיה מותאם לקידום אתרים באינטרנט

 


1.    אתר מותאם לקידום צריך להיות כתוב בשפת קוד תקנית, המותאמת לתו התקן של W3C , שמטרתן לאפשר נגישות מקסימאלית לאתרים ושפת קוד אחידה שתוצג באופן דומה בכל הדפדפנים.  מנועי החיפוש מעריכים את האתרים שעברו תהליך של בניית אתרים תקניים והם מקדמים את האתרים הללו בתוצאות החיפוש.
2.    בניית אתר עם מפת ניווט[ SITEMAP ]  – בניית אתר אינטרנט עם מפת ניווט מאפשרת למנועי החיפוש לסרוק את האתר בקלות , לזהות את סוג האתר ולסווג את האתר באינדקסים של מנועי החיפוש השונים.
3.    כתיבת תכנים  המותאמים לקידום האתר-   אתר המיועד לקידום צריך לכלול בתוכו תכנים שיש בהם מילות מפתח שהן  מתאימות ביותר לסוג האתר ומתאימות לקהל היעד של האתר, ככל שיהיה באתר תוכן איכותי, רלוונטי ומתאים כך מנועי החיפוש יתנו לאתר דירוג גבוה יותר .
4.    הקפדה על שימוש נכון בתגי מטא-  תגי מטא הם תגים המתארים את שם האתר, סוג האתר, מילות המפתח של האתר , בניית אתרים מותאמת קידום חייבת ליצור התאמה מקסימאלית של תגי המטא למנועי החיפוש .
5.    שימוש בתגיות HTML  כגון , H1,H2,H3   החשיבות של השימוש בתגיות היא להציג לגוגל את החשיבות של התוכן לפי אותם תגיות , שימוש במאמר בתגית H1 מציג למנועי החיפוש שהמשפט שהשתמשנו עליו בתגית H1 הוא הכותרת המרכזית של המאמר וככה זה ממשיך בסדר עדיפויות יורד 2...3..


אלו הם רק חלק מהעקרונות של בניית אתרים מותאמת לקידום , לכן  כל מי שמעוניין שאתר האינטרנט שלו ישיג את המטרה שלו חייב להבין שעליו להיעזר בחברת בניית אתרים המספקת גם שירות של קידום אתרים , משום שבניית אתר בלבד  אינה מספיקה.  כל עוד האתר לא יהיה בנוי נכון באופן המאפשר את קידום האתר, האתר לא יהיה צפוי להביא תועלת כלשהי ולא משנה כמה הוא יהיה מרשים , ומרהיב ביופיו.