בניית אתרים ופתרונות אינטרנט המנהלים מסחר אלקטרוני

בשנים האחרונות עם שינוי נורמות המסחר בעולם והמעבר לכפר  גלובלי שניתן לנהל בו מסחר וירטואלי באמצעות אתר האינטרנט , קמו להם אלפי אתרים מסחריים המנהלים מסחר אלקטרוני , ויש בהם חנויות מקוונות אשר מוכרות מוצרים שונים.


בנייה של אתר או של חנות מקוונת שיש בהם מסחר אלקטרוני שונה בתכלית השינוי מבנייה של אתר תדמית או אתר תוכן חדשותי.  אתר שיש בו מסחר אלקטרוני הוא אתר  שמנוהל ע"י מערכת חכמה המספקת לבעל האתר פונקציות שונות  הנדרשות  לשם ביצוע תהליך של מסחר אלקטרוני.


אצלנו בחברת  wsd – בניית אתרים מבינים כבר מזמן  שהעולם עובר מהפך של ממש ובעתיד הקרוב רוב המסחר העולמי יהיה וירטואלי , חברת wsd – בניית אתרים לעסקים מציעה ללקוחותיה שירות של הקמת אתר מסחר אלקטרוני שיהיה  ידידותי ונוח לבעל האתר גם אם הוא לא מומחה מחשבים גדול, וכך יוכל בעל האתר להתרכז במכירות ולא בתפעול ותחזוק האתר.


חברת wsd – בניית אתרים מקפידה על מדיניות של בנית אתרי מסחר אלקטרוני בהתאמה אישית,  אנו נדע לתפור את אתר המסחר האלקטרוני המתאים לכל אחד בהתאם לצרכים שלו, ליעדים שלו ולמאפיינים שלו.


אז אילו פונקציות ואילו פרמטרים ניתן למצוא באתרי מסחר אלקטרוני :
•    אפשרות להצגה של קטלוגים של מוצרים , ועדכון של הקטלוגים בהתאם לשנויים במוצרים השונים.


•    עיצוב של האתר בהתאם לקהל היעד של האתר  , אתר של מסחר אלקטרוני המוכר מוצרים לגיל הזהב יהיה  לו עיצוב שונה מאתר מסחר אלקטרוני המוכר חולצות מודפסות לציבור הצעיר.


•    אתר מסחר אלקטרוני   הוא אתר שיעניק  לקהל הלקוחות אפשרות נוחה וזמינה לביצוע הזמנות ורכישות של המוצרים השונים , זאת משום שתהליך  מסורבל ומסובך של הזמנת מוצרים , יגרום לנטישה של הגולשים שיחפשו אתר נוח יותר וידידותי יותר.


•    אתר מסחר אלקטרוני צריך  להציג ללקוחות הפוטנציאלים תהליך של תשלום נוח וקל אך גם מאובטח , תהליך שבו הלקוח ירגיש בטוח  אך גם יהיה חופשי לבחור בין שיטות תשלום שונות הקיימות בשוק.


•    אבטחה – שימוש במערכת SSL המאפשרת לגולשי האתר לבצע רכישה בטוחה , אבטחת ה SSL מקנה לגולשים ביטחון להשתמש בשירות הקנייה באתר בכך שהיא מבטיחה הגנה מלאה על פרטי האשראי של הלקוח.


•    מעברי AJAX – טכנולוגיית התנועה מאפשרת לקהל הגולשים לבצע הרשמה ורכישה בכמה לחיצות עכבר בודדות , ללא מעבר בין עמודים .


אז אם אתם החלטתם שגם אתם מצטרפים לעולם המסחר הווירטואלי זכרו את חברת  wsd – בניית אתרים שתדע לבנות עבורכם  אתר מסחר אלקטרוני שיש בו מעטפת שלמה של שירותים הן לבעל האתר והן ללקוחות המגיעים לאתר. כך יוכל האתר ליהנות ממעמד של אתר קניות נוח וידידותי שיש בו רווח לשני הצדדים, הלקוח  נהנה מתהליך רכישה נוח זמין ומהיר ללא סרבולים מיותרים, ובעל האתר נהנה מאתר מסחרי  שמהווה ערוץ מכירות נוסף  שמגדיל את מחזור המכירות של החברה.
 

פתרונות אינטרנט