בניית אתרים - הדרך הקלה להצלחה

ישנה נטייה בקרב אנשים רבים לחשוב כי תהליך בניית אתרים יכול להתבצע בשבוע מרגע חתימת החוזה והתחלת בניית האתר, מאחר והדרך כוללת כמות לא מבוטלת של שלבים שגוררים אחריהם אף תת-שלבים נוספים הדרך לבניית האתר היא די ארוכה והבטחות כמו "אתר ביום" די מסבירות מראש על חברה שתבנה לך את האתר באופן לא מקצועי.

 

כמו כן מלבד זאת ישנם הרבה אנשים שסומכים על בן הדוד שלהם שלמד בניית אתרים בסיסית ביותר בבית הספר שיבנה להם את אתרם המקצועי, מה שהם לא יודעים הוא שהעיצוב יראה כמו עיצוב משנות ה90 ולא כמו האתרים של המתחרים שלהם.
בנוסף לכך גם ישנן "חברות" שמאחוריהן עומדים שני אנשים בעלי רקע חצי מקצועי בבניית אתרים שמציעים אתר ב500 שקל שכמובן יבנה מהתחלתו ועד סופו על ידם, אך התוצאה לא תמיד תהיה כפי בקשתך והבעיות איתו לעולם לא יפסקו.

 

קיצורי דרך

 

על מנת לדעת בדיוק כיצד אתה מעוניין שאתרך יראה, קח כשעה והתחל לחשוב ואף להעלות את זה בדרך של ציור על דף על מנת לבנות סקיצה ראשונית של כיצד אתה מעוניין שאתרך יראה, סקיצה זאת ולאחר שינויים שתבצע יביאו אותך למסקנה איזה סוג של אתר אתה רוצה וכיצד אתה רוצה שהעיצוב יראה, בעתיד אותה סקיצה תועבר למעצב אתרים שיבנה לך את האתר בדיוק כפי שדמיינת.


ישנם המציעים מחירים זולים ולא דורשים אפילו אפיון רשמי של האתר שאותו אתה רוצה, הם שואלים איזה סוג אתר אתה מעוניין בו, מה לשים בלוגו - ותוך שבוע האתר מוכן ללא עבודה רבה מצידם מאחר והם לקחו עיצוב מוכן ופשוט שינו והתאימו אותו לסוג האתר שאותו בחרת, חברות בניית אתרים מקצועיות מבצעות בניית אתר בהתאמה אישית שיותאם אישית כמובן לפי רצון הלקוח ולפי האפיון שנקבע מראש.
בניית אתר היא איננה "חובתך", היא אמנם בקידום נכון תתרום רבות להבאת לקוחות אליך ולהגדלת עסקך, אך אם אינך מסוגל כלכלית לבנות אתר כרגע אין סיבה שתבנה אחד כזה שיכול לפגוע לך בעסקים יותר מאשר להועיל להם, חשוב האם אתה כלקוח היית בוחר בספק שאתרו נראה מיושן ואין בו מידע רלוונטי כמעט אודות הספק.

 

איזה סוג אתר תרצה?

 

כאשר ישנם כל כך הרבה סוגי אתרים שרבים האנשים שאינם מבינים ומבדילים ביניהם מאחר והם אינם עוסקים בכך, אך כאשר תרצה לבנות אתר יוצעו בפניך מבחר של אתרים שיכולים אף לכלול קונספט של סוג אתר אחר תחת אתרם, סוגי האתרים יוצעו לך על פי הכיוון שאליו אתה חותר, האם ברצונך לבנות אתר ייצוגי שיפנה אליך לקוחות מהאינטרנט דרך פניות צור קשר או שאתה מעוניין למכור את המוצרים שברשותך על גבי האינטרנט, אולי בכלל אתה רוצה להיות מתווך מכירות על גבי האינטרנט על ידי מכירת פניות צור הקשר דרך אתר קש.

 

החלטתי על סוג אתר, חתמתי על חוזה, בנינו אפיון ועכשיו האתר בתהליכי בנייה.

 

עבודתך איננה נסתיימה, עליך כעת לבנות את החומר שיוצג באתר, המאמרים שייצגו אותך והטקסטים שתרצה שהלקוחות שלך יראו כשהם נכנסים לאתר.
בניית האתר אולי הסתיימה, אך אתרך רק נולד ואתה צריך להשקיע בו בהעלאת תוכן חדש ורלוונטי על מנת שגולשים ימשכו אליו ובכך תשיג עוד לקוחות, כעת עליך לעדכן את האתר באופן שבועי בחומר הנוגע למקצוע בו אתה עוסק על מנת שהוא ימשיך וימשוך גולשים ולקוחות חדשים.

 

בכל סוג אתר שתבחר WSD בניית אתרים תשמח לעמוד לצידך, צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית והחל בבניית העתיד של העסק שלך.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -